صفحه 22 از 63 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 626

موضوع: ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Islamic Azad University

پیش فرض پاسخ : ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

سلام به همگی،
    من تا 29 جولای وقت مصاحبه دارم. هنوزم ویزا نگرفتم. من میتونم ویزا دانشجویی بگیرم؟ فک میکنید بتونم ارز دانشجویی بگیرم.
    ممنون

Junior Member

سلام
    من یکشنبه 9 صبح از فرودگاه اصفهان به دبی پرواز دارم. خودم اصفهان نیستم و صبح زود یکشنبه به اصفهان میرسم. بلیط و ویزام اصفهانه دست دوستم ولی پاسپورتم پیش خودمه. اگه دوستم شنبه با بلیط و ویزا و کپی پاسپورتم بره بانک حواله ی ارز بهش میدن یا باید اصل پاسپورت هم باشه؟
    اگه نشد صبح روز پرواز میتونم توی همون فرودگاه اصفهان پول رو پرداخت کنم و حوالهی ارز دریافت کنم؟

خیلی ممنون میشم اگه کسی جواب بده

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

سلام
    امتحانش ضرری نداره. ممکنه با کپی پاسپورت بهشون بدن ارز رو. البته ممکنه با اصل پاسپورت هم بگن باید خود شخص باشه تا بهش حوالرو بدیم! حالا به هر حال امتحان کنید.
    میتونید اگه بلیط اینترنتی صادر شده، بگید براتون میل کنن و خودتون هم از همون شهری که الان هستید اقدام کنید. من با ویزا تا حالا ارز نگرفتم. نمیدونم که چجوریه و اصلش رو میخوان یا کپیش رو هم قبول میکنن.
    بانک فرودگاه امام که حواله دیگه صادر نمیکنه. اصفهان رو نمیدونم. فکر کنم تماس بگیرید بتونید بفهمید.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post728699

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    سلام
    امتحانش ضرری نداره. ممکنه با کپی پاسپورت بهشون بدن ارز رو. البته ممکنه با اصل پاسپورت هم بگن باید خود شخص باشه تا بهش حوالرو بدیم! حالا به هر حال امتحان کنید.
    میتونید اگه بلیط اینترنتی صادر شده، بگید براتون میل کنن و خودتون هم از همون شهری که الان هستید اقدام کنید. من با ویزا تا حالا ارز نگرفتم. نمیدونم که چجوریه و اصلش رو میخوان یا کپیش رو هم قبول میکنن.
    بانک فرودگاه امام که حواله دیگه صادر نمیکنه. اصفهان رو نمیدونم. فکر کنم تماس بگیرید بتونید بفهمید.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post728699
    من با کپی ویزا تا حالا ارز گرفتم.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Islamic Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط mghmp نمایش پست ها
    یه خبر خوب برای دوستان
    من امروز رفتم بانک ملی‌ فلکه اول صادقیه برای ارز مسافرتی‌ ۱۰۰۰ دلار رو که با ویزای دانشجویی داد هیچی‌ نیازی هم به پرداخت عوارض خروج از کشور نبود به خاطر همین ویزای دانشجویی. کل مدتش هم از ساعت ۹ بود تا ۱۱ هم تموم شد و من حواله رو گرفتم
    فقط نکته ش اینه که چون به مسافرای زیارتی ارز میده شلوغه و باید اول صبح برید صف جا بگیرید (ترجیحا قابل ۷) اسمتنو مینویسید تو صف بعد این کاغذ رو میدن به مسوول ارز و به نوبت صدا می‌کنه
    سلام،
    من 29 جولای توی دوبی وقت مصاحبه دارم. میشه بگین من هم میتونم مثل شما 1000$ ارز بگیرم؟ اگه آره چه مدارکی لازم داره؟ ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_o نمایش پست ها
    سلام،
    من 29 جولای توی دوبی وقت مصاحبه دارم. میشه بگین من هم میتونم مثل شما 1000$ ارز بگیرم؟ اگه آره چه مدارکی لازم داره؟ ممنون.
    پرینت ویزا-خروچی-بلیط و گذرنامه در ضمن 400دلار بیشتر نمیدن واسه دبی
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yakia نمایش پست ها
    ممنون که اطلاع دادین. میشه بگید شما قبلا برای سفارت هم رفته بودید از 400 تا مسافرتی استفاده کرده بودین یا نه؟

با سلام
    نه من از سهمیه ۴۰۰ $ خود استفاده نکردم قبلاً

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_o نمایش پست ها
    سلام،
    با سلام
    همونطوری که تو خصوصی بهتون گفتم برای ارز باید حتما ویزاتون باشه که ارز بدن بهتون وگرنه همون ۴۰۰ تا برای دوبی‌ رو میتونید بگیرید فقط

Junior Member

سلام دوستان. من اوایل شهریور با ویزای دانشجویی دارم میرم کانادا. می خواستم ببینم ارز مسافرتی بهم تعلق میگیره یا نه؟ اگه آره چند دلار؟ مررررسی

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط setareM نمایش پست ها
    سلام دوستان. من اوایل شهریور با ویزای دانشجویی دارم میرم کانادا. می خواستم ببینم ارز مسافرتی بهم تعلق میگیره یا نه؟ اگه آره چند دلار؟ مررررسی
    درود.
    دوست عزیز، قانوناً ارز مسافرتی به افرادی که ویزای بالاتر از 90 روز داشته باشند تعلق نمی گیره. چون ویزای دانشجویی به طور معمول بیش از 90 روز معتبره پس اقامتی محسوب میشه و در نتیجه ارز بهش تعلق نمی گیره.
    با این حال هر بانکی در این مورد برای خودش رویه ای داره و خیلی ها هم تونستن ارز مسافرتی بگیرند و هم ارز دانشجویی. در صورتی که کانادا میرین 1000$ ارز مسافرتی میتونین بگیرین.
    توصیه میکنم یک بانک نرین و چند بانک مختلف سر بزنید تا انشالله بتونین این ارز رو بگیرین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)