صفحه 48 از 63 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 626

موضوع: ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

پیش فرض پاسخ : ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

نقل قول نوشته اصلی توسط emertat2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان من هفته دیگه برای مصاحبه سفارت برای ویزای دانشجویی میرم انکارا.. بعد متوجه نشدم الان این ۳۰۰ دلارو باید بگیرم قبل ترکیه رفتن یا نه؟ الان اینو بگیرم بعدا میتونم ارز دانشجویی بگیرم دیگه؟
    قبل از سفر باید مدارک رو ببرید بانک و تکمیل کنید و روز پرواز ، قبل از پرواز به شعبه بانک ملت یا سامان (بستگی به جایی که حواله رو گرفتید) مراجعه کنید و ارز تون رو تحویل بگیرید.

فکر کنم اگر ارز مسافرتی بگیرید دیگه ارز دانشجویی تعلق نمی گیره. این رو از خود بانک بپرسید مطمئنا پاسخ می دن. شعبه ارزی هر کدوم از بانک های ملت یا سامان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط behman63 نمایش پست ها
    قبل از سفر باید مدارک رو ببرید بانک و تکمیل کنید و روز پرواز ، قبل از پرواز به شعبه بانک ملت یا سامان (بستگی به جایی که حواله رو گرفتید) مراجعه کنید و ارز تون رو تحویل بگیرید.

فکر کنم اگر ارز مسافرتی بگیرید دیگه ارز دانشجویی تعلق نمی گیره. این رو از خود بانک بپرسید مطمئنا پاسخ می دن. شعبه ارزی هر کدوم از بانک های ملت یا سامان.
    فقط کسانی که ویزا دانشجویی ارائه کنند ارز مسافرتی نمی گیرند و چون برای ترکیه نیاز به ویزا ندارید پس می توانید ارز مسافرتی بگیرید. بعدا هم ارز دانشجویی مشکلی نخواهید داشت . در حقیقت این سفر شما سفر توریستی محسوب می شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    کسی که اقامت داره چه عادی چه دانشجویی ارز مسافرتی تعلق نمی گیره
    سلام

منم ویزای مهاجرت دارم. با توجه به گفته شما که ارز مسافرتی به ما تعلق نمیگیره پس لازم نیست که ما عوارض خروج از کشور رو پرداخت کنیم، درسته؟ اخه میگن این دو تا به هم ربط داره.

ممنون بابت راهنماییتون

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    سلام

منم ویزای مهاجرت دارم. با توجه به گفته شما که ارز مسافرتی به ما تعلق نمیگیره پس لازم نیست که ما عوارض خروج از کشور رو پرداخت کنیم، درسته؟ اخه میگن این دو تا به هم ربط داره.

ممنون بابت راهنماییتون
    سلام

توی این لینک قانون دریافت عوارض خروج از کشور هست. من نگاه کردم چیزی درباره کسانی که ویزای مهاجرت دارند گفته نشده. دانشجوها چرا. اما مهاجرت نه.
    http://rc.majlis.ir/fa/law/show/91094

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

سلام برای دریافت حواله حتما باید صبح زود رفت بانک ملت؟؟ یا تا ظهر میشه رفت؟ ساعت مشخصی داره؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    سلام

ممنون بابت راهنماییتون
    سلام
    به افرادی که اقامت دارند ارز مسافرتی تعلق نمیگیره،ولی در مورد عوارض خروج به http://www.iranjib.ir/shownews/4512/...5B4%25D8%25AF/
    مراجعه کنید،
    نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    سلام برای دریافت حواله حتما باید صبح زود رفت بانک ملت؟؟ یا تا ظهر میشه رفت؟ ساعت مشخصی داره؟؟
    بعضی از شعب ارزی یگن باید صبح ساعت پنج شش صبح برای اسم نویسی جلو بانک باشید مثل بانک ملت شعبه مسجد جامع شهرک غرب که اخرش هم به ده نفر بیشتر ارز نمیده!!ولی کلاً از ساعت 9-12 ظهر فقط برای گرفتن ارز وقت دارید،در بعضی شعبه ها بسته به شلوغ و خلوت بودن،هفت و نیم صبح هم تشریف ببرید دیر نیست.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

برای ارز مسافرتی برید بانک سامان خیلی خیلی خلوتتر و منظمتر و مودبتر از بانک ملت هستند. من چند تا ملت رفتم شلوغ!! و مردم چند ساعت تو صف ولی سامان میرداماد رفتم 30 دقیقه ای کارم تموم شد تازه 12 ظهر هم بود.فقط پول نقد همراهتون باشه لازم هم نیست اونجا حساب داشته باشین. البته سامان فقط حواله یورو میده معادل 300 دلار که میشه نفری 215 یورو که اشکالی هم نداره.

Junior Member

سلام
    ارز مسافرتی رو می شه مستقیما تو فرودگاه امام تهیه کرد یا حتما باید قبلش به بانک ملت یا سامان بریم و فیش ارز بگیریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط esi_apply نمایش پست ها
    سلام
    ارز مسافرتی رو می شه مستقیما تو فرودگاه امام تهیه کرد یا حتما باید قبلش به بانک ملت یا سامان بریم و فیش ارز بگیریم؟
    سلام
    نه نمیشه،قبل از رفتن به فرودگاه باید در بانکهای سطح شهر اول عوارض خروج رو پرداخت کنید بعد فیش ارزی رو بگیرید،چون بانکهای مستقر در فرودگاه فقط به مسافرینی ارز میدن که فیش رو قبل از ورود به فرودگاه تهیه کردند.

Junior Member

سلام دوستان
    ارز مسافرتی لیره ترکیه هم میدن؟ من دانشجو هستم ، به همراه خانواده به ترکیه میریم، من می تونم ارز دانشجویی بگیرم و اونها ارز مسافرتی؟ چند بار میشه ارز دانشجویی گرفت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)