صفحه 49 از 63 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 626

موضوع: ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

پیش فرض پاسخ : ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

نقل قول نوشته اصلی توسط infinity2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ارز مسافرتی لیره ترکیه هم میدن؟ من دانشجو هستم ، به همراه خانواده به ترکیه میریم، من می تونم ارز دانشجویی بگیرم و اونها ارز مسافرتی؟ چند بار میشه ارز دانشجویی گرفت؟
    « براساس بخشنامه بانک مرکزی، میزان ارز برای مسافران نوروز 93 همچنان 300 دلار یا معادل آن به سایر ارزها به نرخ مبادله‌ای است که البته تنها یکبار در سال به هر مسافر بالای 12 سال تعلق می‌گیرد. »
    طبق این بند ، امکان پرداخت به سایر ارز ها هم هست. اما به نظرم بهتره بپرسید ، به خصوص که لیر ترکیه احتیاج دارید.

منافاتی با هم ندارن. البته شما نمی تونید هم دانشجویی دریافت کنید هم مسافرتی.

دوستان برای ارز مسافرتی باید عوارض خروج از کشورو در بانک ملی داد؟ در هر شعبه ای؟ و بعد بریم بانک ملت یا سامان؟ و اینکه بلیط من اینترنتی هست و با کردیت کارت خریدم. ایا قابل قبول هست؟ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saharkhedri نمایش پست ها
    دوستان برای ارز مسافرتی باید عوارض خروج از کشورو در بانک ملی داد؟ در هر شعبه ای؟ و بعد بریم بانک ملت یا سامان؟ و اینکه بلیط من اینترنتی هست و با کردیت کارت خریدم. ایا قابل قبول هست؟ممنون
    سلام
    ارز مسافرتی برای کجا دارید میگیرید؟ به دانشجو تعلق نمیگیره اگر دارید میرید مصاحبه بهتون تعلق میگیره چون میتونید بگید دارید میرید گشت و گذار.
    تا جاییکه اطلاع دارم به عوارض کاری نداشته و بلیط و پاس و میخوان و نامه میدن که بعد از عبور از گیت فرودگاه میتوندی ا ز شعبه ی ملت مستقر در فرودگاه امام بگیرید. زیر پله برقی جنب نمازخانه ی اقایان
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

سلام. بانک از ما برگه پرداخت عوارض خروج رو خواست تا نامه دریافت ارز رو بده. پس باید با پاس و بلیط همراه داشته باشید. بلیط هم باید حتما مهر اژانس خورده باشه. پرینت اینترنتی بدون مهر رو قبول نمیکنن. بعد اینکه صبح تا 8 اونجا باشید تا کارتون تا ظهر انجام شه! من بانک ملت چارراه ولیعصر رفتم. شعبه های کمی هستن که انجام میدن. من تو اپریل رفتم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    ارز مسافرتی برای کجا دارید میگیرید؟ به دانشجو تعلق نمیگیره اگر دارید میرید مصاحبه بهتون تعلق میگیره چون میتونید بگید دارید میرید گشت و گذار.
    تا جاییکه اطلاع دارم به عوارض کاری نداشته و بلیط و پاس و میخوان و نامه میدن که بعد از عبور از گیت فرودگاه میتوندی ا ز شعبه ی ملت مستقر در فرودگاه امام بگیرید. زیر پله برقی جنب نمازخانه ی اقایان
    شادزی
    ... Cathedrals in my heart

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    سلام. بانک از ما برگه پرداخت عوارض خروج رو خواست تا نامه دریافت ارز رو بده. پس باید با پاس و بلیط همراه داشته باشید. بلیط هم باید حتما مهر اژانس خورده باشه. پرینت اینترنتی بدون مهر رو قبول نمیکنن. بعد اینکه صبح تا 8 اونجا باشید تا کارتون تا ظهر انجام شه! من بانک ملت چارراه ولیعصر رفتم. شعبه های کمی هستن که انجام میدن. من تو اپریل رفتم.
    سلام
    چیزی که من تجربه کردم با شما متفاوت بوده. پس ظاهرا نباید تجربیات رو به همه تعمیم داد. در مورد نامه ی عوارض الان که فکر کردم حق با شماست. پرداخت شده بود و نشون دادیم. ولی در مورد بانک تقریبا کارمون 30 دقیقه هم طول نکشید و بانک ملت هم بود. ماهی که من اقدام کردم همین ماه بود.

شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام ببخشید من شاید سوالم تکراری باشه، ولی خیلی عجله دارم !

من برای چهارشنبه(2 روز دیگه) می خوام از تور بلیط بگیرم برای کارهای VAC برم آنکارا! هنوز بلیطم رو نگرفتم،ولی تا فردا می گیرم. یه روزه می تونم کارهای گرفتن ارز مسافرتی رو انجام بدم ؟ به من تعلق می گیره اصلا ؟ البته اگر کارهام خوب پیش بره 2 ماه دیگه برای تحصیل میرم کانادا، اون موقع چی ؟ باز هم تعلق می گیره ؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

نقل قول نوشته اصلی توسط MehrdadAP نمایش پست ها
    سلام ببخشید من شاید سوالم تکراری باشه، ولی خیلی عجله دارم !

من برای چهارشنبه(2 روز دیگه) می خوام از تور بلیط بگیرم برای کارهای VAC برم آنکارا! هنوز بلیطم رو نگرفتم،ولی تا فردا می گیرم. یه روزه می تونم کارهای گرفتن ارز مسافرتی رو انجام بدم ؟ به من تعلق می گیره اصلا ؟ البته اگر کارهام خوب پیش بره 2 ماه دیگه برای تحصیل میرم کانادا، اون موقع چی ؟ باز هم تعلق می گیره ؟

ممنون
    احتمالا الان دیگه این جواب به کار شما نمیاد. اما در کل جهت اطلاع سایرین و شاید شما ، اگر همه مدارک شما کامل باشه و عوارض و ... رو واریز کرده باشید ، کار سریع انجام می شه. حدود ساعت 11:30 به بانک مراجعه کنید و سریع کار راه می افته. کار من در عرض یک ربع راه افتاد.

یک بار در سال می تونید ارز مسافرتی دریافت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saharkhedri نمایش پست ها
    من هم بليطم رو به همين طريق خريده بودم و فقط پرينتش رو به بانك سامان دادم و قبول كردن، مشكلي نبود. از بقيه بانكها اطلاعي ندارم. در مورد عوارض هم فرقي نميكنه به كدوم شعبه ي بانك ملي بريد.
    همين دو سه صفحه قبل رو نگاه بندازيد جواب همه ي سوالاتتون بود.

دوستان سلام
    من رو یک راهنمایی بکنید ! تو ماه رمضان واستون دعا می کنم :-) یک خورده گیج شدم صفحات قبل رو خوندم!
    1) هفته ی دیکه با پدر مادر از فرودگاه امام به ترکیه می رم. ایا می تونم برای ارز مسافرتی از شعب شهرستان ها اقدام کنم؟
    2) ویزای دانشجویی کانادا تو پاسم هست، مشکلی واسه ارز دانشجوییم پیش نمی اد؟
    مرسی

کسی جواب من رو نداد:-دی
    خودم جواب می دم!
    1) از تمام شعب ارزی کشور می شه!
    2) مشکلی پیش نمی یاد !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)