صفحه 51 از 63 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 626

موضوع: ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

پیش فرض پاسخ : ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

یه سوال
    من ویزای دانشجویی دارم و همسرم قراره من رو همراهی کنه و ویزای همراه داره نه دانشجویی و در واقع توریستی نیست.
    خواستم بدونم الان شامل همسرم میشه که ارز مسافرتی بگیرند؟ یا باید حتما ویزا توریستی باشه.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Junior Member

فوری
    سلام خدمت دوستان و بزرگواران عزیز
    ببخشید من تازه بلیطم دیروز یعنی 12 اکتبر بعد از ساعت اداری صادر شده برای شب 15 اکتبر. امروز هم که تعطیل رسمی هستش . من هم شهرستانم.
    بنظر شما با اینکه فقط فردا رو وقت دارم چون شهرستانم میتونم از طریق بانک سامان یا ملت برای ارز مسافرتی اقدام کنم؟
    چون فردا 3 ظهر بلیط اتوبوس دارم به تهران و ساعت 8 صبح میرسم تهران و شبش ساعت 11 هم پرواز دارم.
    این ثبت نام الکترونیکی بانک ملت رو هم اگر میدونید روالش چیه راهنمایی کنید. https://ecurrency.bankmellat.ir/ecur...ntrance.action

در ضمن من اولین پرواز خارجی هست که دارم ممنون میشم سوالات زیر رو هم دوستی منو راهنمایی کنه
    1- از ترمینال آرژانتین بهترین و مناسب ترین راه چیه برای رفتن به فرودگاه امام؟
    2-عوارض خروج از کشور رو از شهرستان باید پرداخت کنم یا توی فرودگاه؟
    3- حالا بر فرض اینکه بتونم حواله ارز مسافرتی بگیرم اون شعب مستقر در فرودگاه 24 ساعته هستن یا ساعات خاصی دارند؟
    4 - و اون ساعت شب صرافی در فرودگاه هست بخوام ارز آزاد بگیرم و اینکه در فرودگاه بگیرم قیمتاش تفاوتی با بیرون نداره؟
    5 - وای فای داره فرودگاه ؟

مرسی از همتون
    ویرایش توسط dan3sh : October 13th, 2014 در ساعت 12:01 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط dan3sh نمایش پست ها
    1- از ترمینال آرژانتین بهترین و مناسب ترین راه چیه برای رفتن به فرودگاه امام؟
    2-عوارض خروج از کشور رو از شهرستان باید پرداخت کنم یا توی فرودگاه؟
    3- حالا بر فرض اینکه بتونم حواله ارز مسافرتی بگیرم اون شعب مستقر در فرودگاه 24 ساعته هستن یا ساعات خاصی دارند؟
    4 - و اون ساعت شب صرافی در فرودگاه هست بخوام ارز آزاد بگیرم و اینکه در فرودگاه بگیرم قیمتاش تفاوتی با بیرون نداره؟
    5 - وای فای داره فرودگاه ؟

مرسی از همتون
    1- آژانس
    2- فرق نداره
    3- 24 ساعته است
    4- معمولا همیشه است اما ریسک نکن از بازار بخر.
    5- بله اما بازم حساب باز نکن روش. من تست کردم نشد وصل بشم.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    یه سوال
    من ویزای دانشجویی دارم و همسرم قراره من رو همراهی کنه و ویزای همراه داره نه دانشجویی و در واقع توریستی نیست.
    خواستم بدونم الان شامل همسرم میشه که ارز مسافرتی بگیرند؟ یا باید حتما ویزا توریستی باشه.
    هر کس مهر ویزا در پاس اش خورده باشه می تونه سالی یکبار ارز بگیره.فقط ویزا اقامتی رو نمی دن

دوستان عزیز چند تا سوال هست ممنون میشم راهنمایی کنید

برادرم چند روزپیش از پروازحواله ارزی گرفت و دیروز از فرودگاه امام پرواز داشت برای اندونزی ... متاسفانه موقع خروج چون دیر به فرودگاه رسیده بود فراموش کرد حواله ارزیش رو نقد کنه و تا چند ماه آینده هم برنمیگرده ...

1) حواله ارزی معمولا تا چه مدتی اعتبار داره و اگه فوری دریافت نشه باطل میشه؟ مثلا میشه حواله صادر شده رو چند ماه دیگه یا تو سفر بعدی دریافت کنه؟
    2) وقتی چند ماه دیگه برگرده امکانش هست ارز رو موقع ورود به فرودگاه امام دریافت کنه؟ یا راهی هست که بتونه ارز رو همون جا بگیره مثلا از طریق صرافی یا سفارت یا هر چی ؟!
    3) اگه دیگه امکان گرفتن ارز نباشه چطور میشه معادل ریالیش رو بگیریم؟ اگه مثلا کپی حواله رو بفرسته میتونیم به بانک صادر کننده مراجعه کنیم و با کارت شناسایی خودمون مبلغ واریزی رو دریافت کنیم یا حتما خودش باید اقدام کنه؟

سلام
    من يكشنبه 18 آبان پرواز به دبي دارم اما فعلا ويزا نيومده.
    آژانس ميگه يا 5 شنبه يا شنبه مياد!!!
    آيا از طريق سامانه بانك ملت 1 روز قبل پرواز امكان درخواست ارز هست؟؟ يا قيدش رو بايد زد؟

دریافت ارز مسافرتی به صورت اینترنتی شده در این آدرس

طبق قوانینش به ویزای دانشجویی این ارز تعلق نمی گیره. البته کسایی که برای دریافت ویزا می خواهند سفر کنند می توانند برای این ارز اقدام کنند.
    این قوانینش:

1 - فروش ارز سياحتي صرفا براي سفرهاي هوايي و در روزهاي کاري ميسر مي باشد.
    2 - فروش ارز مسافرتي به افراد داراي اقامت خارج از کشور ميسر نمي باشد.
    3 - فروش ارز مسافرتي به هر شخص صرفا براي يکبار در سال صورت مي پذيرد.
    4 - فروش ارز مسافرتي مشمول افراد زير 12 سال نمي باشد.
    5 - دانشجويان شاغل به تحصيل در خارج از کشور (ويزاي student) مشمول دريافت ارز مسافرتي جهت سفر به کشور مربوطه نمي باشند.
    6 - دارندگان گذرنامه هاي خدمت و سياسي مشمول دريافت ارز مسافرتي نمي باشند
    7 - فروش ارز مسافرتي از هفت روز مانده به سفر امکان پذير نمي باشد.
    8 - فروش ارز به مسافرات عتبات عاليات و حج عمره صرفا در قالب کاروانهاي حج و زيارت امکان پذير مي باشد.
    9 - مسئوليت اصالت مستندات ارائه شده شامل بليط ، ويزا ، گذرنامه ، عوارض خروجي بعهده مشتري مي باشد.
    10 - تحويل حواله /ارز تايع مقررات اعلام شده توسط بانک مرکزي جمهوري اسلامي در روز مراجعه به شعبه مي باشد.
    11 - فروش ارز اينترنتي صرفا در ساعات 9 الي 13:30 امکان پذير مي باشد.
    12 - مسئوليت و عواقب عدم رعايت موارد فوق بر عهده اينجانب مي باشد
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    مدارک مورد نیاز جهت دریافت ارز مسافرتی
    سفرهای سیاحتی
    1 - ارائه اصل گذرنامه به همراه تصوير صفحات اول و آخر
    2 - ارائه اصل و کپي ويزا (رواديد) داراي اعتبار
    3 - ارائه اصل و کپي بليط ممهور به مهر آژانس
    4 - ارائه اصل و کپي عوارض خروج از کشور
    5 - ارائه اصل و کپي کارت ملي
    6 - ارائه اصل و کپي شناسنامه صرفا براي افرادي که در بانک ملت داراي حساب (ريالي، ارزي) نمي باشند

Junior Member

سلام به همه
    ببخشید یه سوال دارم، این حواله ارزی رو از کدام بانک بگیرم بهتره؟سامان؟ یا ملت؟
    پروازمون نصفه شبه میخام بدونم اون موقع شب، تو فرودگاه دسترسی و عملکرد کدوم بانک بهتره؟نریم الاخون والاخون شیم
    اگه میشه سریع جواب میدین؟فردا صبح باید برم بگیرم، پنشمبه پروازه
    یه چیز دیگه!! به نظرتون تو این بحبوحه دلار، بقیه پولمو لیره بگیرم یا دلار؟
    مرررررررررسی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط maahsaaa نمایش پست ها
    سلام به همه
    ببخشید یه سوال دارم، این حواله ارزی رو از کدام بانک بگیرم بهتره؟سامان؟ یا ملت؟
    پروازمون نصفه شبه میخام بدونم اون موقع شب، تو فرودگاه دسترسی و عملکرد کدوم بانک بهتره؟نریم الاخون والاخون شیم
    اگه میشه سریع جواب میدین؟فردا صبح باید برم بگیرم، پنشمبه پروازه
    یه چیز دیگه!! به نظرتون تو این بحبوحه دلار، بقیه پولمو لیره بگیرم یا دلار؟
    مرررررررررسی
    سلام

فرقی نداره به نظر من، از هر کدوم که راحتتر میتونید حواله بگیرید اقدام کنید

فارغ از شرایط فعلی، توصیه میشه از ایران، ارز کشور مقصد رو تهیه کنید، وگرنه نیاز هست 2 بار کارمزد بابت تبدیل ارز بپردازید

سلااااااام دوستان
    میخواستم ببینم این لینک دریافت ارز مسافرتی به صورت اینترنتی روالش چه جوریه ؟ کسی تا به حال اینترنتی اقدام به دریافت ارز کرده ؟
    کد پیگیری رو باید برد به یکی از شعب بانک ملت برای دریافت ارز یا اینکه باید با همین کد پیگیری رفت فرودگاه ؟!

ارز مسافرتی رو برای سفر عمره مادرم و خاله م میخوام ، شنبه پروازشونه امروز که گذشت فردا هم تعطیله میمونه یه چهارشنبه...میخواستم ببینم اینترنتی اقدام کنم بهتره یا باید مثل خیلیها از 5 صبح برم تو صف بانک ملت وایسم ؟
    بعد یه سوال دیگه...آیا برای رفتن به بانک حضور خود شخص مسافر لازمه یا کس دیگه هم میتونه با ارائه مدارک برای دریافت وجه اقدام کنه ؟ مثلا من شاید بتونم مادرم رو ببرم بانک ولی اگه بخوام برای خاله م (که مدارکش دست منه) هم اقدام کنم آیا تو بانک به مشکل نمیخورم ؟؟ بدجوری استرس دارم فقط یه روز وقت دارم همه چی هم به من سپردن واسه همین گفتم اگه اینترنتی بشه کارم راحت تره باز

تویو خدا کمکککککک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)