صفحه 52 از 63 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 626

موضوع: ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

پیش فرض پاسخ : ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    هر کس مهر ویزا در پاس اش خورده باشه می تونه سالی یکبار ارز بگیره.فقط ویزا اقامتی رو نمی دن
    دوستان میشه بگید ارز مسافرتی که تعلق میگیره چه میزان هست؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    دوستان میشه بگید ارز مسافرتی که تعلق میگیره چه میزان هست؟!
    300 دلار هست

سلام....
    من بلیطم رو از قطر ارویز گرفتم بصورت اینترنتی...
    ویزام هم توریستی هست...
    آیا به من نیز ارز میدن؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط miladghavami نمایش پست ها
    سلام....
    من بلیطم رو از قطر ارویز گرفتم بصورت اینترنتی...
    ویزام هم توریستی هست...
    آیا به من نیز ارز میدن؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
    تا جایی که بنده اطلاع دارم با ویزای توریستی سالی 300 دلار ارز مسافرتی تعلق میگیره و اگه اولین بار هست که برای ارز میخواید اقدام کنید نباید مشکلی باشه!

Junior Member bragsis آواتار ها

سلام.

ارز مسافرتی رو از طریق مرز زمینی چطور میشه دریافت کرد؟ من میخوم ارمنستان برم با اتوبوس. ممنون از راهنماییتون

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی اصفهان

با سلام

دوستان عزیز میخواستم بدونم برای انتقال مبالغ بالاتر از 10000 دلار چطوری باید کارت اعتباری تهیه کرد؟ حساب بانکی هم در خارج از کشور ندارم.

با تشکر

سلام دوستان

من میخوام به زودی برم استرالیا. نیاز به حدود 3000 تا 4000 دلار استرالیا دارم. اگر کسی تو مشهد یا زاهدان دلار استرالیا داره به نرخ توافقی خریدارم. خرید از صرافی برام چندان به صرفه نیست.

ممنون می شم اگر پیام خصوصی بدین.

Junior Member

سلام دوستان من برای 24 مارچ 2015 بلیط به مالزی دارم برای گردش دارم می رم بدون تور پارسال من ترکیه بودم سوال من این است که ما چون پارسال ارز مسافرتیمون از باتک ملت بود قسمت سی ای پی به ما سرویس نداد و مجبور شدیم که به سالن اصلی فرودگاه بریم

سی ای پی به ما گفته بود که باید از بانک سامان ارز می گرفتید به هر حال امسال که داریم میریم من تماس که گرفتم دیگه از اسم بانک سامان اسم نبرد بلکه گفت اگه به دنبال ارز باشی خدمات برای شما انجام نمیشه :| حالا من خواستم بدونم چون فرصت هم ندارم و به مدت 10 روز در یکی از زیباترین جزایر مالزی اقامت می خوام بکنم

از دوستان کسی است که اطلاعاتی در این زمینه داشته باشه و راهنمایی کنه ؟؟؟

من امروز بانک سامان بودم، گفتند فعلا ارز مسافرتی نمیدن و باید به بانکهای ملی یا ملت مراجعه کنید.

تو این عیدیه اصلا معلوم نیست چه خبره! بانک ملی میگه باید از ساعت شش صبح بری دم شعبه، صف بکشی، نوبت بزاری و کلی صبر کنی!!! بنظرم حرفشون کمی مضحک اومد. فکر نمی کنم انقدرها هم حجم مسافرت های چند روز آینده انقدر زیاد باشه که بخوای اینطوری ارز مسافرتی بگیری. اصلا ارزشش رو نداره. بانک ملت هم به من گفت برو یه روز دیگه بیا! کمی شلوغ بود اما نه انقدر که نوبت به من نرسه. بانک سامان هم وقتی زنگ می زنی شعبه ی مرکزیش میگه برید شعبات ارزی و دریافت کنید و این موضوع صحت نداره که ما فعلا ارز نمی دیم اما وقتی می ری شعبه یا زنگ می زنی جواب برعکس به آدم میدن. یکیشون به من گفت که فقط یک روزهای خاصی، وقتی از شعبه ی اصلی بهشون ابلاغ بشه می تونن مشتری برای این منظور قبول کنن، و باید هر روز صبح زنگ بزنی و پیگیری کنی که آیا امروز ارز مسافرتی میدن یا نه!!!
    صرفا جهت اطلاع و به اشتراک گذاشتن تجربه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)