صفحه 57 از 63 نخستنخست ... 74748495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 626

موضوع: ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

نقل قول نوشته اصلی توسط majid67110 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دیروز حواله ارز مسافرتی رو از بانک ملت گرفتم و قرار بود که این هفته 4 شنبه از کشور خارج شوم ولی حالا نمیتونم این تاریخ از کشور خارج شم و بلیطمو فعلا کنسل کردم تا تاریخ جدید پرواز را مشخص کنم.(شاید 1 ماهه دیگه از کشور خارج شم). حالا سوالم اینه که من می تونم با همین حواله مثلا 1 ماهه دیگه ارز رو از فرودگاه امام بگیرم؟ یا باید این حواله رو پس بدم و دوباره یه حواله دیگه بگیرم؟ آخه تو فرم هایی که تو بانک ملت پر کردم شماره بلیط پرواز رو نوشتم و اگر حالا تاریخ پروازم رو عوض کنم در نتیجه بلیط جدید برام صادر میشه و شماره بلیط هم تغییر می کنه. به نظرتون می تونم با همین حواله 1 ماهه دیگه ارز رو بگیرم. اینم بگم که در حواله حرفی از تاریخ مسافرت زده نشده.
    با تشکر
    از مسئول باجه بانک ملت شعبه فرودگاه امام پرسیدم گفت حواله ها 1 ماه اعتبار دارند ولی اگه بیشتر از یک ماه گذشنه ار تاریخ صدور حواله بخاطر تغییر قیمت دلار، باید حواله باطل شده و دوباره صادر بشه

Junior Member

سلام ممنون ميشم راهنماييم كنين، من به همراه نامزدم دو تا بليط براي تركيه گرفتيم، هردو تا بليط اسم هردو كنار هم هست، حالا اگه هردو به بانك مراجعه كنيم ممكنه به نسبت ما گزر بدن يا مدركي بخوان ازمون؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط ohamera نمایش پست ها
    سلام ممنون ميشم راهنماييم كنين، من به همراه نامزدم دو تا بليط براي تركيه گرفتيم، هردو تا بليط اسم هردو كنار هم هست، حالا اگه هردو به بانك مراجعه كنيم ممكنه به نسبت ما گزر بدن يا مدركي بخوان ازمون؟
    سوالتون مبهمه!
    شما و همسرتون میتونین با نشان دادن بلیط هواپشما و مدارک مربوطه هر کدوم جداگانه 300 دلار بگیرید و مشکلی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    سوالتون مبهمه!
    شما و همسرتون میتونین با نشان دادن بلیط هواپشما و مدارک مربوطه هر کدوم جداگانه 300 دلار بگیرید و مشکلی نیست.
    بله فك ميكنم بد گفتم، پروازمون آتا هست، آژانس به جاي دو تا بليط جداگانه به نام هر كدوم از ما، دو تا بليط عين هم برامون فرستاده كه تو هر بليط اسم هردو كنار هم اومده!
    تا حالا نديده بودم توي يه بليط دو تا اسم باشه، البته دو تا شماره پرواز هست اما به هر حال اين طبيعي نيست كه تو يهههههه بليط دو اسم باشه، بأنك ايراد نميگيره؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط ohamera نمایش پست ها
    بله فك ميكنم بد گفتم، پروازمون آتا هست، آژانس به جاي دو تا بليط جداگانه به نام هر كدوم از ما، دو تا بليط عين هم برامون فرستاده كه تو هر بليط اسم هردو كنار هم اومده!
    تا حالا نديده بودم توي يه بليط دو تا اسم باشه، البته دو تا شماره پرواز هست اما به هر حال اين طبيعي نيست كه تو يهههههه بليط دو اسم باشه، بأنك ايراد نميگيره؟
    دو تا بلیط عین هم که تو هر بلیط اسم هر دو اومده. تا اینجا مشکلی نیس. اینکه دو تا شماره پرواز هست هم فک کنم اشتباه میکنید چون هر دو با یه پرواز میرید خب!!
    به هر حال خیلی بعیده ایراد بگیرن شما میتوتید برای خاطر جمعی به شعبه بانک ملت داخل شهر چند روز قبل پرواز برید و ارز رو بگیرید تا کار به فرودگاه نکشه!

Junior Member

Thumbs up پاسخ : ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    دو تا بلیط عین هم که تو هر بلیط اسم هر دو اومده. تا اینجا مشکلی نیس. اینکه دو تا شماره پرواز هست هم فک کنم اشتباه میکنید چون هر دو با یه پرواز میرید خب!!
    به هر حال خیلی بعیده ایراد بگیرن شما میتوتید برای خاطر جمعی به شعبه بانک ملت داخل شهر چند روز قبل پرواز برید و ارز رو بگیرید تا کار به فرودگاه نکشه!
    درسته منظورم از شماره پرواز ، شماره بليط بود ، ممنونم از راهنماييتون🙏🏻

Junior Member

سلام
    اگر به صورت زمینی بخواهیم به ارمنستان سفر کنیم، آیا ارز دولتی تعلق می گیرد یا خیر؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NarcisZ نمایش پست ها
    سلام
    اگر به صورت زمینی بخواهیم به ارمنستان سفر کنیم، آیا ارز دولتی تعلق می گیرد یا خیر؟
    با تشکر

سلام.خیر به سفر زمینی ارز داده نمی شود.

با سلام
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

من برای کم کردن هزینه میخوام به صورت زمینی برم ترکیه و از اونجا با هواپیمایی ترکیه به کشور مورد نظرم پرواز کنم آیا با این شرایط میتونم ارز مسافرتی بگیرم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad2013 نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

من برای کم کردن هزینه میخوام به صورت زمینی برم ترکیه و از اونجا با هواپیمایی ترکیه به کشور مورد نظرم پرواز کنم آیا با این شرایط میتونم ارز مسافرتی بگیرم؟؟؟
    سلام
    نخیر، ارز مسافرتی به سفرهای هوایی تعلق می گیره.
    بعدش هم، شما پروازها رو چک کردین که مطمئنین اینجوری ارزون تر تموم میشه واستون؟ یادمه سال گذشته که چک می کردم، دقیقاً برعکس این موضوع بود، یعنی قیمت بلیط از استانبول به مقصد مورد نظر گرون تر از بلیط همون پرواز منتهی از تهران بودش(با این که از تهران به استانبول رو هم شامل میشد). به هر حال، این تاپیک مربوط به یه بحث دیگه ست و بهتره در تاپیک مربوط به خودش بحث بشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)