صفحه 7 از 63 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 626

موضوع: ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارز مسافرتی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

نقل قول نوشته اصلی توسط al60a نمایش پست ها
    سلام دوستان. من مرداد امسال (قبل از تولد قوانین اخیر!) یه بار 2000 دلار از بانک سامان گرفتم و رو پاسپورتم هم مهر همین بانک خورده. آیا باز هم میتونم 1500 تا رو بگیرم؟ یه سوال دیگه هم داشتم. اینکه آیا میشه با e-ticket از بانک ملی به شیوه حواله دلار خرید؟ چون صف فرودگاه طولانیه ظاهرن و من هم شهرستان هستم شاید این روش بهتر باشه. قراره بلیط رو ایمیل کنن و من پرینتش رو ببرم بانک.
    در مورد گزینه ی اول تا از خود بانک نپرسدی کسی نمیتونه پاسخ درستی بده...اما فکر کنم شما بعد از سال جدید شمسی بتونید ارز مورد نظر را دیرافت کنید...در مورد سوال دومتون هم در حال حاضر بیشتر بلیط ها به صورت الکترونیکی صادر میشه..اما شما باداشتن مهر آزانس موردنظر روی بلیطتتون میتونید برای ارز مسافرتی اقدام کنید...
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

Junior Member

اقا بالاخره به دانشجو ها ارز مسافرتی میدن یا نه؟ من این هفته باید برم ، وقت ارز دانشجوئیم خرداد سال بعده! چکار کنم؟

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط userd2011 نمایش پست ها
    اقا بالاخره به دانشجو ها ارز مسافرتی میدن یا نه؟ من این هفته باید برم ، وقت ارز دانشجوئیم خرداد سال بعده! چکار کنم؟
    دوست عزیز همانطور که در پست های قبل هم نوشته بود من و خیلی از دوستان دیگه ارز دانشجویی و مسافرتی رو با هم دریافت کردیم و شما هم میتونید بگیرید. فقط با توجه مشکل کمبود ارز بانک ها دارن اذیت میکنن و برای خودشون قانون می سازن! شما بگردید شعبه بانک رو پیدا کنید و ارز هاتون رو دریافت کنید.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    دوست عزیز همانطور که در پست های قبل هم نوشته بود من و خیلی از دوستان دیگه ارز دانشجویی و مسافرتی رو با هم دریافت کردیم و شما هم میتونید بگیرید. فقط با توجه مشکل کمبود ارز بانک ها دارن اذیت میکنن و برای خودشون قانون می سازن! شما بگردید شعبه بانک رو پیدا کنید و ارز هاتون رو دریافت کنید.
    ببخشید اقا میلاد ارز و باید توی فرودگاه بگیریم که درسته؟ امکان اینکه از الان بریم دنبال ارز مسافرتی تا نخوایم تو صف فرودگاه وایستیم هم هست؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط Ignore نمایش پست ها
    ببخشید اقا میلاد ارز و باید توی فرودگاه بگیریم که درسته؟ امکان اینکه از الان بریم دنبال ارز مسافرتی تا نخوایم تو صف فرودگاه وایستیم هم هست؟
    فقط میتونید حواله ارزی رو بگیرید و بعد برید توی فرودگاه از باجه ی بانک ارزتون رو بگیرید. من هم همین کار رو کردم. شما توی فرودگاه باید بترتیب دو جا برید : 1- شعبه بانک ملی برای گرفتن حواله ارز و 2- شعبه بانک برای گرفتن ارز ( این 2 تا قسمت از هم جدا هستند. هر کدوم توی یک طبقه از فرودگاه هستند. اولی شلوغ و دومی خلوت)
    اون قسمتی که وقت گیر و شلوغه قسمتیه که باید حواله ارزی بگیرید. به یکی از بانکهای ملت یا ملی برید، حواله ی ارزیتون رو بگیرید و روز پرواز فقط برید بانک و ارزتون رو بگیرید که وققتتون گرفته نشه.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    فقط میتونید حواله ارزی رو بگیرید و بعد برید توی فرودگاه از باجه ی بانک ارزتون رو بگیرید. من هم همین کار رو کردم. شما توی فرودگاه باید بترتیب دو جا برید : 1- شعبه بانک ملی برای گرفتن حواله ارز و 2- شعبه بانک برای گرفتن ارز ( این 2 تا قسمت از هم جدا هستند. هر کدوم توی یک طبقه از فرودگاه هستند. اولی شلوغ و دومی خلوت)
    اون قسمتی که وقت گیر و شلوغه قسمتیه که باید حواله ارزی بگیرید. به یکی از بانکهای ملت یا ملی برید، حواله ی ارزیتون رو بگیرید و روز پرواز فقط برید بانک و ارزتون رو بگیرید که وققتتون گرفته نشه.
    ممنون و متشکر....
    ببخشید قیمت ارز مسافرتی چقدر هست(میخوام برنامه ریزی کنم چقدر واسم باقی می مونه)؟
    چند درصد بالاتر از نرخ مرجع هست؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ignore نمایش پست ها
    ممنون و متشکر....
    ببخشید قیمت ارز مسافرتی چقدر هست(میخوام برنامه ریزی کنم چقدر واسم باقی می مونه)؟
    چند درصد بالاتر از نرخ مرجع هست؟
    خواهش میکنم. هر دلار 1226 ( به همون نرخ مرجع)

Junior Member

کسی میدونه برای دوبی و مالزی چند دلار ارز مسافری میدن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    فقط 400دلار
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    اینجا رو بخونید.
    امارات 400 دلار
    مالزی 1500 دلار

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)