صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: UNR یا USnews ؟

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض UNR یا USnews ؟

شک نیست معتبرترین رنکینگ ها برای دانشگاهای امریکا این دو رنکینگ هستند...من تو سایت خود دانشگاها دیدم که به هر دوی اینا refer دادن...در خیلی از مواقع همخوانی دارند...اما در بعضی مواقع اختلاف زیاده...مثلا UNC Charlotte که رنکش تو UNR 47 است و لی در USnews 93....همچنین USC..california تویUNR 109 هست اما تو USnew 33....(البته این رنکینگ ها واسه مکانیک هست).....به نظرتون کدوم درست میگه؟‌کدم معتبره؟ نظرتون چیه؟
    I love you USA

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

پیش فرض پاسخ : UNR یا USnews ؟

شكي نيست كه USnews براي مثلا پيدا كردن كار حرف اول رو ميزنه .اما من واقعا موندم چرا رنك carlotte توي USnews انقدر پايينه. به نظر من و يكي از آشنايانم كه دو سه سال پيش پذيرش گرفت بايد زير 50 مي بود و يك استثناست. اون رنكينگ برقشم حدود 70 بود (در كمال تعجب!!)

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ElectricalENG نمایش پست ها
    شكي نيست كه USnews براي مثلا پيدا كردن كار حرف اول رو ميزنه .اما من واقعا موندم چرا رنك carlotte توي USnews انقدر پايينه. به نظر من و يكي از آشنايانم كه دو سه سال پيش پذيرش گرفت بايد زير 50 مي بود و يك استثناست. اون رنكينگ برقشم حدود 70 بود (در كمال تعجب!!)
    آقا منم واقعا هم عقیدم..این شارلوته من که دپارتمان مکانیکشو دیدم خیلی خیلی قوی ...چندین استاد تمام داره...چند تاش استاد ممتاز هستند...استاد ممتاز بودن خیلی سخته و در دانشگاهای خیلی قوی من دیدم....اصلا شارلوته با دانشگاهای همرده خودش در USnews قابل مقایسه نیست و بنظرم رنک UNR بیشتر صادقه واسه این دانشگاه...نمی دونم چرا انقدر USnews به این دانشگاه کم لطفه...رنک مهندسی اش رو بالای 150 زده و رنک کلی اش رو 194 زده.............واقعا تعجب آوره....
    I love you USA

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

يعضي از معيارهاي USnews باعث ميشه خيلي از دانشگاه ها تو جايگاه واقعي خودشون نباشن. مثلا دانشگاه پنسيلوانيا بدون اين معيارها student resources, alumni giving, retention rate, graduation rate.... به عقيده من بايد بالاي پنجاه مي بود!!! اما در هر صورت رنك USnews براي من به شخصه مهم ترين فاكتوره براي انتخاب دانشگاه. نكته جالب اينه كه يواس حتي ايمپكت فاكتور مقالات چاپ شده تعداد نوبل و...رو هم حتي در نظر نميگيره! و اين واقعا مضحكه!

ApplyAbroad Hero

خوب این دوتا استاندارد های خاص خودشونو دارن. ولی رنک بندی مرسوم که بچه ها براساس اون قضاوت میکنن USnews هست.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

ببین reg2 جان
    شما اگه دقت کنی تمرکز خیلی از اساتید و حتی دانشجویان بر روی usnews هست.
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Senior Member

کلا تو رنکینگ UNR دانشگاهایی بسیاری وجود داره که رنکینگشون غیر منطقی به نظر میرسه...مثلا USC CALIFORNIA و .....شاید تو USNEWS یه دانشگاه پرت به نظر برسه....ولی تو UNR این قضیه خیلی بیشتر مشهوده

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    شک نیست معتبرترین رنکینگ ها برای دانشگاهای امریکا این دو رنکینگ هستند...من تو سایت خود دانشگاها دیدم که به هر دوی اینا refer دادن...در خیلی از مواقع همخوانی دارند...اما در بعضی مواقع اختلاف زیاده...مثلا UNC Charlotte که رنکش تو UNR 47 است و لی در USnews 93....همچنین USC..california تویUNR 109 هست اما تو USnew 33....(البته این رنکینگ ها واسه مکانیک هست).....به نظرتون کدوم درست میگه؟‌کدم معتبره؟ نظرتون چیه؟
    استناد دانشگاههای اونجاUSnew هست تا اونجا که من میدونم

استاد دانشگاهUniversity Of Virginia بر اساس USnewبه من گفت ما خداییم.

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    استناد دانشگاههای اونجاUSnew هست تا اونجا که من میدونم

استاد دانشگاهUniversity Of Virginia بر اساس USnewبه من گفت ما خداییم.
    استناد دانشگاها در این موارد بستگی داره که تو کدوم رنکشون بهتر باشه...اگه تو UNR بهتر باشن که میگن UNR...اگرم USNEWS که USNEWS ........مثلا این دانشگاه NRC رو که کلا یه رنک دیگس معتبر نشون داده

رشته و دانشگاه

نه صرفا استناد اونا یواس نیست....خود دپارتمان مکانیک دانشگاه ان اربور مشیگان...UNR رو لینک قرار داده.....استاد دانشگاه آیوا که بهش ایمیل زدم...گفت من فاند ندارم اما رنک دانشگاها رو بهت میدم که کمک کنه...که رنک UNR رو واسم اتچ کرده بود...و این بیشتر باعث مییشه که فکر کنم UNR برای تحقیقات و مطالعات تکمیلی است......من هر دو رو دیدم که استناد میشه بهش....از بعضی ها شنیدم که رنک یواس بیشتر واسه undergraduate هست
    I love you USA

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)