صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 120

موضوع: نوشتن مقاله در دوره ليسانس مهندسي برق و كامپيوتر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : نوشتن مقاله در دوره ليسانس مهندسي برق و كامپيوتر

سلام دوستان،من فارغ التحصیل رشته نرم افزار کامپوتر هستم،میخوام بدونم در چه زمینه ای بهتر میشه کار کرد.از دوستانی که تجربه ی کاری دارن ممنون میشم راهنماییم کنن.

شما در هر زمینه ای که علاقمند باشید میتونید خوب کار کنید..علاقمندیتون رو مشخص کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaa نمایش پست ها
    شما در هر زمینه ای که علاقمند باشید میتونید خوب کار کنید..علاقمندیتون رو مشخص کنید
    راستش خیلی علاقه واسم مطرح نیست،می خوام بدونم با توجه به تایم 3 ماهه و اطلاعاتم که در حد لیسانسه در چه زمینه ای کار کنم جواب میگیرم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط asal_sobhi نمایش پست ها
    راستش خیلی علاقه واسم مطرح نیست،می خوام بدونم با توجه به تایم 3 ماهه و اطلاعاتم که در حد لیسانسه در چه زمینه ای کار کنم جواب میگیرم.
    منظور شما در مورد نوشتن مقاله در عرض سه ماه است، یا اینکه صرفا میخواهید در عرض سه ماه قابلیت های فنی خودتون رو قوی کنید؟ از این نظر عرض میکنم که شما صحبت از کار کردن در این زمینه می کنید ولی پستتون رو در بخش نوشتن مقاله پست کردید.

اگر منظورتون نوشتن مقاله است، شما بدون سابقه قبلی نمیتونید در عرض سه ماه مقاله قابل قبولی بنویسید.

سلام من دانشجوی ترم 4 برق ام به الکترونیک هم علاقه دارم ولی کلا در مورد مقاله دادن چیزی سرم نمی شه می خواستم اگه می شه و کسی در این زمینه ها کار می کنه باهاش همکاری کنم البته فکر نکنین می خوام اسممو نو مقالتون قاطی کنم فقط می خوام یک کم کار یاد بگیرم خواهشا .......اگه تو این زمینه کار می کنین به منم بگین قول میدم هر کاری تونستم انجام بدم(لطفا پیام خصوصی بزنید)ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

من دارم در مورد IMAGE SEGMENTATION کار می کنم اگه کسی علاقه و اطلاعاتی در این زمینه داره و نیز در باره FUZZY SYSTEM داره پیام خصوصی بده لطفا

پیش فرض پاسخ : نوشتن مقاله در دوره ليسانس مهندسي برق-الكترونيك

نقل قول نوشته اصلی توسط n301_d632 نمایش پست ها
    برای شروع، اگه می خوای مقاله هایی با جزییات فنی کم بخونی، سایت ieee.spectrum.org و سایتهای مشابه مقاله های خیلی خوبی داره.
    در ضمن خوندن نشریاتی مثل Elektor, Servo, Nuts and Volts هم مفیده. که خیلی راحت میشه لینک دانلودشونو تو اینترنت پیدا کرد.
    در سطح مقاله خانی پیشرفته، با جزییات و ... و رسیدن به سرفصلهای تحقیقیه روز، چاره استفاده از مقالات نشریات تخصصی تره. مثل IEEE که مجموعه ای از چندین و چند نشریه هست. IEEE Transactions, Journals, and Letters رو سرچ کن لیستشو پیدا کن.
    راه دسترسی به این مقالات که اکثرن پولین، اگه نخوای خودت هزینه اون رو بدی، از طریق دانشگاها و بعضی کتابخونه هاس. خیلی از دانشگاها امکان دسترسی به مقالات اون رو مشترک میشن (مستقیم از طریق ieee یا از طریق شرکتهای واسط) و در اختیار دانشجوهاشون میذارن. درین باره، از بخش اطلاع رسانی دانشگاهتون باید سوال کنید.
    آدرس صحیح این هستش www.spectrum.ieee.org

Member
    رشته و دانشگاه
    Web Science, USF

سلام
    من یک ایده جدید در زمینه pattern recognition دارم و دنبال فردی هستم که در این زمینه حسابی کار کرده باشه تا بتونیم با کمک هم یک مقاله ارسال کنیم.
    لطفا اگر استاد خوبی در این زمینه می شناسید به من معرفی کنید .
    ایمیل من :
    با تشکر
    ویرایش توسط Pearson : June 17th, 2011 در ساعت 08:25 AM

با سلام-
    من یک سری کار در زمینه سیستم‌های multi-agent انجام دادم و تا حالا 1 کنفرانس و یک ژورنال تو این زمینه دادم. حالاهم یک ایده جدید دارم که کلیه الگوریتم هاشو حاضر کردم و فقط کدنویسی‌ش مونده. من شخصا با کدنویسی هیچ مشکلی ندارم اما الان به دلیل مشغله کاری وقت ندارم و ترجیح میدم حداقل بخشی از کد نویسی را یک نفر دیگر انجام دهد. در ضمن بنا به تجربه من ایده فوق با احتمال بالای 80 درصد به ژورنال ISI خواهد رسید و با احتمال 100 درصد ژورنال معمولی خواهد شد. افرادی که قصد همکاری دارند باید آشنایی قبلی با منطق فازی داشته باشند و به یکی از زبان های جاوا یا سی‌شارپ آشنا باشند.
    ویرایش توسط Pearson : June 17th, 2011 در ساعت 08:30 AM

Junior Member

سلام. کسی هست که علاقه داشته باشه در زمینه RNS و NOC مقاله بده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)