صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 120

موضوع: نوشتن مقاله در دوره ليسانس مهندسي برق و كامپيوتر

پیش فرض پاسخ : نوشتن مقاله در دوره ليسانس مهندسي برق و كامپيوتر

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم نمی‌دونستم توی کدوم تاپیک بدم، فکر کردم اینجا مرتبط تره
    من دانشجوی لیسانس کامپیوتر سخت افزار امیرکبیر هستم. معدلم هم 15.5 هستش. توی دو تا درس هم تدریس یار بودم. توی مسابقات روباتیک جهانی هم شرکت کردم و علاقه ی شخصیم به بینایی ماشین هستش.
    من مقاله ندارم اما با توجه به این چیزایی که دوستان گفتن و خودم دیدم نوشتن مقاله برای دانشجوی دوره لیسانس خیلی سخته. حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که با این چیزها و به فرض این که یه مقاله (کنفرانس یا ژورنال یا ...) هم بدم من اصلا شانسی برای گرفتن فاند از دانشگاه معمولی (نه خیلی خوب) دارم؟

خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط cehw نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی لیسانس کامپیوتر سخت افزار امیرکبیر هستم. معدلم هم 15.5 هستش. توی دو تا درس هم تدریس یار بودم. توی مسابقات روباتیک جهانی هم شرکت کردم و علاقه ی شخصیم به بینایی ماشین هستش.
    من مقاله ندارم اما با توجه به این چیزایی که دوستان گفتن و خودم دیدم نوشتن مقاله برای دانشجوی دوره لیسانس خیلی سخته. حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که با این چیزها و به فرض این که یه مقاله (کنفرانس یا ژورنال یا ...) هم بدم من اصلا شانسی برای گرفتن فاند از دانشگاه معمولی (نه خیلی خوب) دارم؟

چرا که نه؟ دانشگاهتون که خوبه معدلتون هم از مینیممها بالاتره. یک GRE و زبان خوب بهش اضافه کنید و با استادها هم شروع کنید تماس بگیرید. مقاله و سابقه پژوهشی البته خیلی کمک میکنه ولی برای فارغ التحصیل کارشناسی تنها شرط نیست.

ApplyAbroad Veteran
    alireza.p آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Texas A&M University

شما شانس بسیار بالاتری نسبت به خیلی دیگر دارید.. موفق میشید انشا الله .. فراموش نکنید که نمرات gre و تافل برای دوره لیسانس خیلی مهم هستند.. شما اگر یه مقاله با کمک بچه های ارشد دانشکدتون بدید حتی اگر نفر سوم هم باشید تو مقاله به نظر من میتونیید برای دکتری مستقیم در دانشگاه های خوب هم اقدام کنید...

پ.خ.: دوست عزی شما باید این مساله رو در فروم شانس داشتن برای گرفتن پذیرش از دانشگاه ها مطرح می کردید... موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط cehw نمایش پست ها
    سلام دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Gjovik University College - MSc in Information Security

با سلام

من فارغ التحصیل کارشناسی نرم افزار هستم و مایلم با همکاری دوستان مقاله تهیه کنم. هر کدوم از عزیزان که اقداماتی انجام دادند و میخوان برای امسال پذیرش بگیرن روی همکاری من می تونند کمک کنند. من خیلی تلاش کردم اما هیچ یک از استادهای دانشگاههای سراسری در تهران زمان همکاری با من رو نداشتند!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری جهت مهندسی برق-قدرت

سلام دوست عزیز.دانشجوی ارشد قدرتم و می خواستم در زمینه نوشتن مقاله با شما همکاری کنم ، اگر موافقید منتظر خبر شما هستم.با تشکر

Junior Member

سلام.دوست عزیز اگه در زمینه انرژی های نو فعالیتی داری خواستی می تونیم با هم مقاله بدیم،دانشجوی ارشد قدرتم وتجربه اولم هست.خبر از شما.

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل الکترونیک تهران مرکز هستم،معدلم ۱۵.۵ و نمرات دروس تخصصی ام بالای ۱۸است،میخوام برای فوق لیسانس دانشگاههای آمریکا apply کنم و دارم برای toefl -gre میخونم،سابقه ی کار پژوهشی ندارم، در فروم شانس پذیرش دوستان پیشنهاد کردند تو این مدت یه کار پژوهشی شروع کنم،خیلی به نانوالکترنیک علاقمند شدم میخوام خیلی روش مطالعه کنم،میخواستم بدونم از کجا شروع کنم که به جایی برسم که بتونم مقاله بنویسم؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد مکاترونیک هستم اگر کسی بخواهد کنفرانس یا مقاله ای در( مکانیک و برق) ارسال کنه یا همکاری در زمینه آماده سازی مقاله می خواهد من آماده هستم همکاری کنم وپس از ویرایش مقاله اش با تضمین مقاله را تایید و چاپ میکنم

سلام احوال شریف؟
    من هم لیسانس نرم افزار هستم اگه مایلید با همدیگه رو یک مقاله کار کنیم
    ویرایش توسط mohmad0014 : July 31st, 2011 در ساعت 11:02 PM

سلام دوستان
    من فوق لیسانس الکترونیک از دانشگاه صنعتی شریف هستم.
    اگر مقاله در زمینه های مختلف مهندسی برق الکترونیک در حال تکمیل دارید خوشحال می شوم در جهت تکمیل آن و برداشتن موانع در راه چاپ آن در ژورنال های بین المللی با شما همکاری کنم.
    در صورت تمایل پیام خصوصی بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)