صفحه 1 از 35 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 349

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در دانشگاه TU Delft هلند ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض آرشیو شده : تحصیل در دانشگاه TU Delft هلند ( تا سال 2012 )

سلام

امروز از DELFT ایمیل زدن که پذیرفته شدی ولی از فاند خبری نیست! مگر اینکه خودت بتونی از منابع خارج دانشگاه scholarship بگیری. حالا من میخوام ببینم که DELFT همیشه اینطوریه؟ اصلا سفارت هلند بدون فاند ویزا میده؟

ممنون

پیش فرض پاسخ : TU DELFT, Netherlands

با سلام

Delf اگر open position داشته باشه قطعا پول ميده. پولشم خوبه معمولا. اين open positiona هم تو سايته گروههاي تحقيقاتيش ميزنه البته فقط براي PhD هست. براي MSc که اصلا پول نميده. اگر برا phd مي خواستيد بايد براي اين positiona اقدام مي کرديد که البته سختتر هم مي دن نسبت به پذيرش معمولي. من الان 4 ماهه مدارکمو براي يکي از اين positiona فرستادم هنوز جواب ندادند. هر وقت هم email مي زنم مي گن داريم بررسي مي کنيم.

موفق باشيد

Junior Member

توی صفحه ای که مشخصات رشته ،شرایط پذیرش و ... رو نوشته گفته که Scholarship هم داریم!

Junior Member

salam
    It is better to check the financial help section in delf site. As I have checked it before the deadline for one of these has been passed(HSR) but there is a scholarship u can apply for it in the netherland embassy in our country(NFP) but u need an admission ticket from ur department( conditional is not accepted). From the other hand I know that u will be considered for grants that will be offered in march by ur department.

سلام
    Bright این جواب addmision مربوط به PhD بود یا Master ؟ آخه یکی که نامه پذیرش مسترش اومده بود، توش چیزی درباره بودن یا نبودن فاند نبود، و گفته بود که هنوز داریم بررسی می کنیم.

gorji1983 : مساله position مربوط به دکتراس دیگه، آره؟؟
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member

پذیرش برای مستر هست. توی ایمیل نوشته :
    For information on scholarships I would like to refer you to the NUFFIC website www.nuffic.nl. Go to ‘Study in Holland’, or ‘Grantfinder’.
    این یعنی فاند ندارم دیگه!
    این سایت رو هم چک کردم، انگار فقطNFP با شرایط من جوره ولی کسی از احتمال پذیرشش خبر داره؟

ممنون

بله مسئله position مربوط به phd هستش و بايد به طور جداگانه برا position اقدام کرد.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

فکر می کنید امکانش هست از طریق ارتباط با اساتید بعد از گرفتن پذیرش به فاند رسید؟ برای MS!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Fund at TU DELFT, Netherlands

سلام به همه دوستان
    من برای مقطع Ms مهندسی مکانیک از Tu Delf پذیرش گرفتم و تو فرمم نوشته که 16و110 یورو تا اول جولای باید بریزم به حساب دانشگاه. برای Phd position های TU Delf و TU/e هم apply کردم که هنوز جواب ندادن. کسی می دونه الان وضعیت ویزای هلند چطوریه؟ TU Delf به من گفته ما منتظریم تو پول رو بریزی به حساب که ما خودمون برای ویزات اقدام کنیم. آیا امکان داره پول رو بریزم به حساب و بعد سفارت به من ویزا نده؟ از کمک و راهنماییتون ممنونم دوستان.

پیش فرض پاسخ : Fund at TU DELFT, Netherlands

سلام

اینم از اولین پست تو این سایت ،

راستش منم امسال برای Msc از Tu Delft پذیرش گرفتم، تو اون فرم اقدام کردن می تونستی دو تا منبع Funding که از بین منابع Funding در سایت Delft هست رو بنویسی مثل Huygen Program ، گرچه به منم گفتن 24 میلیون تومن تا اول July بریزم ولی بهم گفتن تا اول June بهت می گیم که Financial Support بهت می دیم یا نه، یه سوالی از Admission Officer شون بپرس حالا.
    The things you own end up owning you

صفحه 1 از 35 1234567891011 ... آخرینآخرین