صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: اقامت کاری سوئد برای دانشجویان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    gastro

پیش فرض پاسخ : اقامت کاری سوئد برای دانشجویان

نقل قول نوشته اصلی توسط mitranasrabadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم ببینم ایا امکانش هست که با ویزای دانشجویی وارد سوئد شد و بعد از گذروندن 1 2 ترم ترک تحصیل کرد و درخواست ویزای کاری داد؟یعنی در حین تحصیل مشغول به کار شد و به واسطه اون شغل درخواست ویزای کاری داد؟
    توی سایت اداره مهاجرت نوشته که دانشجو درزمان معتبربودن اقامت دانشجویی میتونه داخل سوید درخواست اقامت کاری داشته باشه اگر مهلت اقامت تحصیلی تموم شده باشه باید برگرده کشورش وازاونجا درخواست اقامت کاری بده .امیدوارم حالابعددوماه ازسوالت کارپیداکرده باشی وموفق باشی ha uppehållstillstånd för studier på universitet eller högskola, eller uppehållstillstånd för att söka arbete i Sverigeansöka om arbetstillstånd innan uppehållstillståndet går utha klarat minst 30 högskolepoäng
    eller genomfört en termins forskarutbildning i Sverige.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SanazR نمایش پست ها
    می خواستم بدونم پروسه ثبت شرکت چه مدت طول می کشد و منکه کورس زبان شش ماهه گرفتم در طول این مدت می تونم شرکت ثبت کنم؟ ممنون میشم اگر دوستانی که تجربه دارند پاسخ دهند.
    سلام
    من هم می خوام برای این کورس اقدام کنم و دقیقا دنبال ثبت شرکت هستم. می تونم باهاتون خصوصی در ارتباط باشم؟

سلام
    من برای فوق امسال قبول شدم...
    میخواستم بدونم با توجه به اینکه هزینه دانشگاه رو دارم پرداخت میکنم!‌آیا همسر م آنجا اجازه کارخواهد داشت؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nourmohammadi نمایش پست ها
    سلام
    من برای فوق امسال قبول شدم...
    میخواستم بدونم با توجه به اینکه هزینه دانشگاه رو دارم پرداخت میکنم!‌آیا همسر م آنجا اجازه کارخواهد داشت؟
    مرسی
    درود
    طبق اعلام وبسایت اداره مهاجرت سوئد، اگر دوره ی آموزشی شما در دانشگاه ها یا کالج بیش از 6 ماه باشه، همسرتون ضمن اقامت در سوئد، اجازه کار نیز خواهد داشت.
    https://www.migrationsverket.se/English/Private-individuals/Studying-in-Sweden/Universities-and-university-college/Permits-for-family-members.html
    If you are a family member of someone who has a residence permit for studies in Sweden at a university or university college, you can get a residence permit for the same period. If the permit is valid for more than six months, you can get a work permit. If you are a family member of someone who has a permanent residence permit in Sweden after four years of doctoral studies, you can get a permanent residence permit.

Junior Member

سلام. میخواستم ببینم برای اقامت کاری باید کار مرتبط به رشته باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی پیام نور

سلام این سوال من هم هست.
    و اینکه پذیرش دوره دکتری تضمین گرفتن اقامت هست یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیرت بازرگانی - پیام نور

سلام
    دوستان اطلاع دارید بعد از اتمام تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشور سوئد چه مدت ویزای برای پیدا کردن کار بهمون میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman1410 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اطلاع دارید بعد از اتمام تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشور سوئد چه مدت ویزای برای پیدا کردن کار بهمون میدن؟
    سلام
    تا انجایی که من میدونم ۶ ماه پس از اتمام تحصیلات فرصت میدن. لطفا خودتون هم چک کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمي زبان انگليسي - پيام نور ساري

اینطوری که من تحقیق کردم زبان سوئدیو بایستی شروع کنم تا شانس این که وارد بازار کار شم بیشتر شه .ایشالا اگه جور شد تاوقتی که برسم تا حد متوسط میرسونم زبان سوئدیمو.

۱-دوره هایی هست که مثل فنی و حرفه ایی بتونم ثبت نام کنم و بعد اینکه تموم شد بتونم وارد بازار کار شم ؟

۳-یکی از دوستام از قول یه آشنای خانوادگی ایی که تو سوئد داره میگفت که دکه هاییکه تو پمپ بنزین هست سرمایه خاصی نمیخواد و درامد خوبی هم داره ... نظر شما چیه ؟
    پیشنهادی دارین واسه اینکه چه کارهایی میشه انجام داد تو سوئد اگه بخوام پول همرام بیارم یه کسب و کار کوچیک راه بندازم که سرمایه خاصی نخواد ؟چقدر سرمایه میخواد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhde311 نمایش پست ها
    سلام این سوال من هم هست.
    و اینکه پذیرش دوره دکتری تضمین گرفتن اقامت هست یا نه؟
    اگ دانشجوی دکتری باشید بعد از ۴ سال اقامت میگیرید.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)