صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: درخواست راهنمایی در مورد تبدیل معدل دیپلم و پیش دانشگاهی به UCAS و GCSE و غیره ذالک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MscEng Software - UK

پیش فرض درخواست راهنمایی در مورد تبدیل معدل دیپلم و پیش دانشگاهی به UCAS و GCSE و غیره ذالک

سلام

من موندم بعد از 4 سال درس خوندن تو دانشگاه اینا(لطفاً به انجمن انتخاب شده توجه کنید) چرا گیر دادن به معدل دیپلم من بدبخت.
    برای کار با من از چندجا تماس گرفتن همشون اولین سوالی که میکنن اینه که معدل دیپلمت چنده؟ بهشون میگم من دارم فوق لیسانس میخونم یادم نیست میگن اینجا مهمه ... خلاصه

من نمیدونم چطوری باید معدل دیپلم رو تبدیل کنم به UCAS
    چندتا فرم دیگه هم میخواستم پر کنم یه سری اطلاعات در مورد GCSE ازم میخواستن.
    میدونم a-level هم یه مدل امتحانه اینجا ولی خیلی جاها لازمه جواب دادن بهش و من اصلاً این امتحان رو ندادم که بخوام درموردش خوداظهاری داشته باشم.

آقا من سوم دبیرستان معدل مدرسه اییم شد حدودای 17ونیم ، معدل کتبی که امتحان سراسری بود شد 13وهفتادپنج
    پیش دانشگاهی هم شدم دور و بر 13 حالا اینا به ucas بالای 280 میشه؟
    رشته ام تو دوران دبیرستان ریاضی و فیزیک بوده
    البته بعداً سرم خورد به سنگ و تو لیسانس شاگرد اول شدم(بنده ایرون درس نخوندم)

الام هم که فوق دارم میخونم.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی در مورد تبدیل معدل دیپلم و پیش دانشگاهی به UCAS و GCSE و غیره

مدرک دیپلمتون رو بفرستید NARIC براتون معادلش رو میفرسته. مستندترین پاسخیه که همه جای دنیا هم قبول میکنند. فکر کنم حدود 50 پوند هزینه داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MscEng Software - UK

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی در مورد تبدیل معدل دیپلم و پیش دانشگاهی به UCAS و GCSE و غیره

سلام
    ممنون از راهنماییتون ، فکر کنم باید اینکار رو بکنم،ولی فکر میکنم کمی طول بکشه تا جواب بیاد ، راستش من یکسری مصاحبه تلفنی داشتم که همشون ازم Ucas خواستن البته من هم براشون توضیح دادم معادلش چی میشه و....

برای ترجمه باید اصل مدارک باشه و یا کپی اونها رو هم قبول میکنه؟

در هرصورت in the meantime میخوام ببینم شما ایده ایی دارید که Ucas من حدود چقدر میچرخه؟ به 280تا میرسه یا نه؟ چون فقط میخوام فرمها رو پر کنم میپرسم
    البته این رو اضافه بکنم معدل سه ساله دبیرستانم بالا 17 هست فقط سال آخر و پیش دانشگاهی خوردیم به بازیگوشی این شد که اینطوری شد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hassangholi نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از راهنماییتون ، فکر کنم باید اینکار رو بکنم،ولی فکر میکنم کمی طول بکشه تا جواب بیاد ، راستش من یکسری مصاحبه تلفنی داشتم که همشون ازم Ucas خواستن البته من هم براشون توضیح دادم معادلش چی میشه و....

برای ترجمه باید اصل مدارک باشه و یا کپی اونها رو هم قبول میکنه؟

در هرصورت in the meantime میخوام ببینم شما ایده ایی دارید که Ucas من حدود چقدر میچرخه؟ به 280تا میرسه یا نه؟ چون فقط میخوام فرمها رو پر کنم میپرسم
    البته این رو اضافه بکنم معدل سه ساله دبیرستانم بالا 17 هست فقط سال آخر و پیش دانشگاهی خوردیم به بازیگوشی این شد که اینطوری شد
    بهترین راه همون NARIC هست. هر A در A-Level برای شما 120 پوینت هست، هر B 100 و C 80. اینکه چه نمره ای A B C حساب بشه رو NARIC تشخیص میده. متاسفانه هم مهمترین چیز نمرات پیش دانشگاهیتونه ولی احتمالا به 280 می رسید چون 280 اصلا امتیاز بالایی نیست. ولی حتما حتما مدارکتون رو بدید NARIC تا مستند بدونید و همه دنیا به رسمیت بشناسن.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    مدرک دیپلمتون رو بفرستید NARIC براتون معادلش رو میفرسته. مستندترین پاسخیه که همه جای دنیا هم قبول میکنند. فکر کنم حدود 50 پوند هزینه داره.
    سلام در مورد NARIC
    من این کار را انجام دادم و رفتم با دانشگاه ها مستقیم صحبت کردم
    جواب ها چی بود
    1. دانشگاه های تاپ قبول نداریم
    2. باید بررسی بشه با مدارک قبلی شما
    3. قبول داریم ولی باید اول آپلای کنی و پول سال اول را بدی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بهترین راه همون NARIC هست. هر A در A-Level برای شما 120 پوینت هست، هر B 100 و C 80. اینکه چه نمره ای A B C حساب بشه رو NARIC تشخیص میده. متاسفانه هم مهمترین چیز نمرات پیش دانشگاهیتونه ولی احتمالا به 280 می رسید چون 280 اصلا امتیاز بالایی نیست. ولی حتما حتما مدارکتون رو بدید NARIC تا مستند بدونید و همه دنیا به رسمیت بشناسن.
    بله راه میان بری وجود نداره مگه اینکه دانشگاه بیخیال بشه. یه سرویس سریع هم فکر کنم داره که پول بیشتر میگیره زودتر جواب میده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MscEng Software - UK

آفا ظاهراً بحث به بیراهه رفت ... من الان دارم تو دانشگاه درس میخونم تو انگلیس ، الان چندجا برا کار اپلای کردم کارفرماها ازم ucas خواستن ، البته من فعلاً همه رو زدم همون 280 و نه بالاتر ولی just in case نمیخوام دروغی گفته بشم که دستشون آتو بدم ، کار رو بهم ندن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hassangholi نمایش پست ها
    آفا ظاهراً بحث به بیراهه رفت ... من الان دارم تو دانشگاه درس میخونم تو انگلیس ، الان چندجا برا کار اپلای کردم کارفرماها ازم ucas خواستن ، البته من فعلاً همه رو زدم همون 280 و نه بالاتر ولی just in case نمیخوام دروغی گفته بشم که دستشون آتو بدم ، کار رو بهم ندن.
    بحث به بیراهه نرفته چون فردا کارفرما ممکنه به شما گیر بده این معدلی که زدی رو چه حسابیه. بهشون بگید سریع براتون معادل رو ارسال میکنم و اگر وقت دارید برای NARIC بفرستید.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

http://naric.org.uk/
    سلام این سایت بالایی NARIC است
    ولی NARIC تمام مدارک را کلا حساب میکنید
    مثلا فوق دیپلم من را یک سال دانشگاهی اینجا جساب کرد ولی هر چند بعضی دانشگاه ها اینجا اصلا قبول ندارد .
    میشه هومن جان توضیح دهید کدام دانشگاه ها قبول دارند

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    http://naric.org.uk/
    سلام این سایت بالایی NARIC است
    ولی NARIC تمام مدارک را کلا حساب میکنید
    مثلا فوق دیپلم من را یک سال دانشگاهی اینجا جساب کرد ولی هر چند بعضی دانشگاه ها اینجا اصلا قبول ندارد .
    میشه هومن جان توضیح دهید کدام دانشگاه ها قبول دارند
    جواب این سوال را نمیتوان داد چون باید با تک تک دانشگاه ها تماس گرفت.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین