صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: " آزمونهاي كمبريج مانند FCE CAE CPE ... "

Junior Member

Post " آزمونهاي كمبريج مانند FCE CAE CPE ... "

كسي اطلاعاتي در مورد اينكه تو تهران كجا كلاس هاي آمادگي اين آزمونها، مخصوصا FCE و CAE برگزار ميشه؟ يكي دو جا رفتم، ولي اصلا خوب نبودن. بيشتر شبيه دوره هاي advanced انگليسي بود تا ‍FCE. اصلا خوب نبودند. كسي اطلاعاتي داره؟ البته به غير از كانون. در مورد كيش اير، ميلاد، شكوه و يا جاهاي ديگه. كسي تجربه اي داشته.

ممنون

پیش فرض پاسخ : ساير آزمونهاي كمبريج FCE CAE CPE ...

من CPE و FCE رو 4 سال پیش تو سیمین تموم کردم. ولی فکر میکنم الان دیگه CPE نداره. اون موقع هم با اینکه ما 5 نفر بودیم و کلاسمون و استادمون خوب بود، باز هم من راضی نبودم.
    در کل به نظره من کتابا و تستاشو بگیرید و اگه 2-3 نفر میشید با هم کار کنید، خیلی مفیدتر خواهد بود، البته اگه منظورتون CPE هستش. FCE خیلی اسونه و فقط برای speaking و Listening احتیاج به تمرین داره. در ضن خیلی مهمه که اون کسائی که با هم کار میکنن سطحشون خیلی بالا باشه چون واقعا سخته و مطلب داره، اصلا با ایلتس و تافل قابل مقایسه نیست چون انگلیسی رو باید در حد Vernacular and Native British English یاد بگیرید تا نمره خوبی ازامتحانش بگیرید. من خودم امتحان اصلیشو که در British Council سالی دو بار برگزار میشه ندادم.

Junior Member

ممنون از جوابتون. من يه جلسه قطب راوندي رو رفتم. واقعا مزخرف بود. تنها قيد استادش اين بود كه از روي كتاب FCE جلو بره. فضا خيلي شبيه كلاساي انگليسي عادي بود.

تعريف خيلي جاها رو شنيدم، ولي اگر مثل اين باشند، ترجيح ميدم خودم بخونم يا باز هم برم كانون.

الان فقط چهار تا open centre تو تهران هست كه فقط دو تاشون cpe رو هم آزاد ميگيرن. يكيش دكتر علويه. يكيشم آقاي موسويان كه هنوز نفهميدم اسم موسسه ش چيه. بريتيش كنسول هم ديگه نيست!

پيشنهادتون جالبه، خودم هم بهش فكر كردم، ولي ترجيح ميدم گزينه ي آخر باشه.

I went to Shokuh inistitute and passed FCE and CAE courses but at last I took TOEFL .I don't advise this inistitute for any courses

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

منم کلاسای CAE رو توی کیش شعبه ناهید(جردن) می رفتم اما یه سه ماهی می شه که ولش کردم ... کسی نبود که بخواد امتحان رو بده .. در واقع همه اومده بودن که زبان advanced بخونن اما استاد بد درس نمی داد ... برای CAE بهترین کار همونیه که بچه ها گفتند ... برین و کتاباش رو بگیرین و بخونین ... کیش که کتابای Landmark رو می گفت و یه کتاب جدا از نمونه های امتحان CAE داره ! ..

موفق باشین

hi
    1. I.L.I holds great classes in the realm of TOEFL and General classes; consequently, the British exam are not taught well. I know Dr. Alavi who is in charge of FCE and so forth, a friend of mine went there and got B for FCE. There was no writing, no grammar and nothing beneficial in the classes for FCE except the Listening which was such as MOCK exams each session. I was dead sure that she could get A for FCE , but she didn't. Right now she has MA in English Teaching.
    2. Due to lack of motivated students, most institute can not afford it. Semi-private sessions are recommended.
    3. Mr. Mosavian is a friend of mind. Don't hesitate to ask me further if you needed more hep. He has an office on Karegar Ave
    so long .
    www.ilce.ir

Junior Member

Post " آزمون CAE "

کسی می دونه CAE چیه و کجا می شه امتحان داد و منابع چین و در چه سطحیه؟

پیش فرض پاسخ : CAE

Certificate in Advanced English توسط دانشگاه کمبریج و سالی دو بار در دسامبر و جون برگزار می شه.در ایران مراکز مختلفی برگزار می کنن که مهمترینشون کانون زبان ایران هم واحد جم و هم واحد وصال هستش به علاوه british council که برای اون باید بری به محلش در باغ سفارت انگلیس در قلهک.

من سال 2005 این مدرک رو گرفتم.سطحش به مراتب از آزمون تافل بالاتره.اگه باز هم اطلاعات بیشتری خواستید به من پیغام خصوصی بزنید راهنماییتون می کنم که با کی تماس بگیرید.
    Before the Dawn

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : CAE

یک دروه پیشرفته تر از FCE هست و همونطور که گفته شد توسط دانشگاه کمبریج برگزار می شه. بد نیست کتاب
    Advanced Masterclass
    Tricia Aspomall
    Annette Capel
    رو که برای CAE نوشته شده ببینید. سطح امتحان هم سخته.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

mohamadaero
    Guest

سلام..من دوره های fce -cae-cpe رو گذروندم (با کتاب masterclass) . امسال هم امتحان cae رو دادم...خواستید بم ایمیل بزنیدتا یه جای خوب و چند تا کتاب مناسب هم بهتون معرفی کنم...

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)