صفحه 16 از 24 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 240

موضوع: دانشگاه هایی که راحت پذیرش میدند و شانس پذیرش برای معدل زیر 15

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی تربیت معلم تهران

پیش فرض پاسخ : آیا با معدل زیر 15 شانسی برای پذیرش کارشناسی ارشد در المان هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad18r200 نمایش پست ها
    خودم کامل می کنم اصلا میانگیم اونا فرق داره، اینا اصلا میانگین نمیگیرن یه جور دیگیه اینو بخونید متوجه میشید:

بدیل معدل از سیستم اموزشی ایران به المانی "سلام
    همون طور که خیلی ها می دونن معدل به سیستم المانی به صورت زیر محاسبه میشه:
    1+{3*[(Nmax-N)/(Nmax-Nmin)]}
    که تو این رابطه Nmaxنمره ماکزیممی که با معیار ما گرفته میشه و Nminکمترین نمره و Nهم معدل کل به سیستم ایران.
    اما یه نکته ی مبهمی وجود داره تو این روش که حداقل برای ما عجیب به نظر میرسه.به این چند تا مثال توجه کنید:
    اگر به فرض نمره مازیمم رو 20 در نظر بگیریم و مینیمم رو 12 و معدل رو 16 به اسکیل المانی میشه:2.5

اگر همون نمره ماکزیمم و همون معدل رو در نظر بگیریم و فقط نمره مینیمم رو 10 بگیریم معدلا میشه:2.2"

من با این حساب معدل ارشدم بهتر میشه میشه 2.3 یعنی Good
    خوشمان امد...دی
    البته دوستان در مورد صحت این فرمول تحقیق کنند حتماف من یه گوگل کردم اولینش این بود..
    حالا که فکر می کنم ولی منصفنه نیست این! اصلا تعداد واحد ها و..حساب نمیشه!!! یعنی فقط نمره ماکس و مین مهمه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی تربیت معلم تهران

نه آقا این جریان داره ف اصلاف هر چی بیشتر سرچ می کنی....اینو ببینید
    http://www.wikihow.com/Calculate-GPA
    من دیوانه شدم

Member lllvlllehriyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Chemnitz - MSc ICS

بذارين راحتتون كنم من كه معدلم ١٤.١٤ بود از طرف Uni-Assist معادل كرده بودن با GPA 2.7 يعني متوسط ترين دانشكاه ها كه حداقل GPA 2.5 مي خوان هم شانس ارسال مدارك رو ندادن حتي يه هخشوله هم اقدام كرده بودم اونم GPA 2.5 مي خواست !!!!

Member juliiii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental Management at Christian-Albrechts-Universität zu Kiel

من با معدل 14.28 از 5 تا دانشگاه توی آلمان پذیرش گرفتم، یکی از اونا هم با یونی اسیست کار میکرد! علاوه بر این 2 تا از دانشگاههایی که پذیرش گرفتم شرط معدل 2.5 داشتن.
    در فرایند پذیرش فاکتورهای مختلفی مؤثرند و به نظر من همیشه شانس پذیرش وجود داره

Member juliiii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental Management at Christian-Albrechts-Universität zu Kiel

نقل قول نوشته اصلی توسط lllvlllehriyar نمایش پست ها
    اخه دوست عزيز من رشته من برق هستش و بسيار متقاضي داره . حرف شما براي رشته هاي كم متقاضي صحت داره فرا فكني نكنيد. رشته شما حتما فني نيست.
    من موارد بسیاری از جمله دوستان خودمو دیدم که از رشته های فنی با معدل های 14 پذیرش گرفتن، لطفا با این طرز حرف زدن سعی نکنید بقیه رو نا امید کنید.

Junior Member

میدونم سوالم مربوط به این پست نمیشه میخواستم بدونم جاهای دیگه واقعا شانس ندارم هزینه هم مهم نیست.ولی خیلی زیادم نباشه.

کلی زحمت کشیدک نمره GRE اووردم مقاله دادم 8 ماه روش کار کردم یعنی همش کشک.عمرم پس چی میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_777 نمایش پست ها
    میدونم سوالم مربوط به این پست نمیشه میخواستم بدونم جاهای دیگه واقعا شانس ندارم هزینه هم مهم نیست.ولی خیلی زیادم نباشه.

کلی زحمت کشیدک نمره GRE اووردم مقاله دادم 8 ماه روش کار کردم یعنی همش کشک.عمرم پس چی میشه.
    شما شانستو برای ایتالیا امتحان کن. موفق میشی

Junior Member

درسته...اگه عجله دارین ترکیه،مالزی،ایتالیا،یا سوئد اقدام کنی ضرر نکردی...ولی برای دانشگاه های خوب المان معدل بالاتر شانسش بیشتره

Banned
    رشته و دانشگاه
    Technische Universitaet Dresden

پیش فرض پاسخ : دانشگاه هایی که راحت پذیرش میدهند!!!

تا جایی که من میدونم همه جا تو آلمان پذیرش رو راحت میدند.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Technische Universitaet Dresden

پیش فرض پاسخ : دانشگاه هایی که راحت پذیرش میدهند!!!

راستی این رو هم یادم رفت بگم که این زبان آلمانی کوفتی رو یاد بگیرید. شاید مدرکش رو ازتون نخواند ولی خوب ندونستنش بعضی وقتها حسابی دردسر داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)