صفحه 2 از 24 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 240

موضوع: دانشگاه هایی که راحت پذیرش میدند و شانس پذیرش برای معدل زیر 15

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

پیش فرض پاسخ : آیا با معدل 12 شانسی برای پذیرش کارشناسی ارشد در المان هسن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    مالزی، هند، فیلیپین، قبرس و حتی انگلیس و کشورهای دیگه! بی شانس نیستی! یه مقاله ای چیزی هم بده که مثلا بگی به کارهای تحقیقاتی علاقه مند بودی. کدوم دانشگاه بودی؟ ناراحت نشی ولی اوردن این معدل از نیاوردنش سخت تره
    یه چیزی تبدیل معدل 0-20 به 1-4 اینجوری نیست. تک تک نمرات رو طبق جدول اون دانشگاه باید تبدیل کنی بعد معدل بگیری. شاید بیشتر از 2.5 بشی. تاپیک مربوطه رو بخون. بعضی از دانشگاهها هم دروس افتاده رو ریپورت نمیکنن اینم به نفعته
    برای انگلیس که شانسش خیلی بالاست! برای انگلیسی ها فقط پوند شما مهمه! مالزی هم راحت میتونی پذیرش بگیری.
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

همون طور که دوستان گفتن کشورهایی هست که میشه پذیرش گرفت.اما حتما یکی دو از علمی کاربردی های المان رو اپلای کن.شانس داری به نظرم.کشورهای روس زبانم که بعید میدونم مشکل داشته باشی!
    اما اگه مایه داری حتما انگلیس میتونی بری.یا کلا بریتانیا.مثل اسکاتلند
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

سلام
    دوستان واسه اتریش با این معدل میشه اقدام کرد البته واسه لیسانس؟

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

شما برای گرفتن پذیرش لیسانس باید اول ایران در کنکور قبول بشی و بعد اپلای کنی.دقیقا مثل المان
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    شما برای گرفتن پذیرش لیسانس باید اول ایران در کنکور قبول بشی و بعد اپلای کنی.دقیقا مثل المان
    بله می دونم دوست عزیز . منظورم اینه با این معدل دانشگاه تکنیک گراتس اتریش اپلای کنم پذیرش میدن؟

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

راستش اطلاعات زیادی در مورد لیسانس ندارم.اما با توجه به شناختی که از این دانشگاه دارم و معدلی که خودتون گفتین به نظرم گفتن نه صحیح تر هست تا بله.اما بازم شانست رو امتحان کن.امید داشته باش همیشه.ان شاالله که میگیری

Junior Member elecham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ellectrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    برای انگلیس که شانسش خیلی بالاست! برای انگلیسی ها فقط پوند شما مهمه! مالزی هم راحت میتونی پذیرش بگیری.
    یکی بهم ورشو لهستان و پیشنهاد کرد
    به نطرتون مستر یکساله انگلیس بهتره یا لهستان و هزینه ایی البته
    You can do it.,just go go go

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

سلام
    دوست عزیز، توی یه سری کشورها پذیرش گرفتن یک بحث و ویزا گرفتن هم یک بحث. یعنی شما که توی فکر آلمان، لهستان و .. هستی باید به جواب سفارت هم فکر کنی. شما ممکنه بتونید از مثلا آلمان و لهستان پذیرش بگیرید ولی به نظرم باید درصد قابل توجهی هم احتمال بدید که سفارت ریجکتتون کنه.
    من اگه جای شما بودم وقتم رو تلف نمیکردم. بهبود رزومه که بعید به نظر میرسه مثل مقاله دادن. چون دیگه فارغ اتحصیل شدید و خودتون هم گفتید که مقاله تا به حال کار نکردید. در مورد GRE که گفتید، آماده شدن برای GRE خودش یک پروسه وقت گیر و کمکی هم به شما نمیکنه.
    من اگه جای شما بودم یا قبرس میرفتم یا مالزی.
    چندتا حسن داره :
    1- از پس هزینه میتونید بر بیاید.
    2- سریع پذیرش میتونید بگیرید( مخصوصا قبرس)
    3- ویزا مشکلی نداره.
    4- یک پارامتر خیلی مهم اینه که میتونید با کمی تلاش معدل خیلی خوب یگیرید که میتونه تا حد زیادی معدل لیسانستون رو پوشش بده. (البته متاسفانه معدل لیسانس خیلی مهمه)
    با یه معدل خوب ارشد و کار تحقیقاتی که میتنونید توی 2 سال ارشد انجام بدید خیلی وضعیت فرق میکنه و گزینه هاتون برای ادامه تحصیل و کار بیشتر میشه.
    حتما توی نتایج پذیرش دیدید که خیلی بچه ها از دانشگاههای همین کشورها از دانشگاههای خیلی خوب اروپا و آمریکا و ... پذیرش گرفتن.
    به نظر من این دانشگاهها هم جای زیادی برای پیشرفت داره. ولی خوب فضای رقابتی شاید کمتر باشه.
    امیداورم که بتونید دانشکاههای مد نظرتون پذیرش بکیرید. موفق باشید.

Junior Member elecham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ellectrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز، توی یه سری کشورها پذیرش گرفتن یک بحث و ویزا گرفتن هم یک بحث. یعنی شما که توی فکر آلمان، لهستان و .. هستی باید به جواب سفارت هم فکر کنی. شما ممکنه بتونید از مثلا آلمان و لهستان پذیرش بگیرید ولی به نظرم باید درصد قابل توجهی هم احتمال بدید که سفارت ریجکتتون کنه.
    من اگه جای شما بودم وقتم رو تلف نمیکردم. بهبود رزومه که بعید به نظر میرسه مثل مقاله دادن. چون دیگه فارغ اتحصیل شدید و خودتون هم گفتید که مقاله تا به حال کار نکردید. در مورد GRE که گفتید، آماده شدن برای GRE خودش یک پروسه وقت گیر و کمکی هم به شما نمیکنه.
    من اگه جای شما بودم یا قبرس میرفتم یا مالزی.
    چندتا حسن داره :
    1- از پس هزینه میتونید بر بیاید.
    2- سریع پذیرش میتونید بگیرید( مخصوصا قبرس)
    3- ویزا مشکلی نداره.
    4- یک پارامتر خیلی مهم اینه که میتونید با کمی تلاش معدل خیلی خوب یگیرید که میتونه تا حد زیادی معدل لیسانستون رو پوشش بده. (البته متاسفانه معدل لیسانس خیلی مهمه)
    با یه معدل خوب ارشد و کار تحقیقاتی که میتنونید توی 2 سال ارشد انجام بدید خیلی وضعیت فرق میکنه و گزینه هاتون برای ادامه تحصیل و کار بیشتر میشه.
    حتما توی نتایج پذیرش دیدید که خیلی بچه ها از دانشگاههای همین کشورها از دانشگاههای خیلی خوب اروپا و آمریکا و ... پذیرش گرفتن.
    به نظر من این دانشگاهها هم جای زیادی برای پیشرفت داره. ولی خوب فضای رقابتی شاید کمتر باشه.
    امیداورم که بتونید دانشکاههای مد نظرتون پذیرش بکیرید. موفق باشید.
    اخه مالزی دانشگاهای دولتیش معدل بالا15 میخواد
    اگه بخوام مالزی شهریه بدم که خرجم مثل اروپا میشه
    You can do it.,just go go go

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

امابه نظر من ریسک کردن برای کشور لهستان خیلی بهتر از درس خواندن تو کشوری مثل قبرس هست؟!! عزیزان شاید بیشتر از 100نفر از دانشجوهای قبرسی فقط در یک دانشگاه روسیه که اونم در سیبری قرار داره هستند.یعنی اینکه این کشور دانشجوهاش دارن از این کشور میرن جاهای بهتر.اون وقت ایرانی ها برن قبرس؟؟ در نظر بگیر سالی چند ده هزار نفر دانشجو داره از ایران میره؟حالا فکر کن یکی مثلا از المان بیاد ایران درس بخوانه!!بی خیال.به نظرم شانستو حتما برای دانشگاه ULMالمان و همچنین چندتا از علمی کاربردی هاش امتحان کن.احتمالش هست بگیری. ویزا هم که امسال بیشتر بچه ها گرفتن.مشکلی پیش نیومد.ایشالا سال دیگه هم پیش نمیاد.در ضمن در مورد لهستان که فقط xboxعزیز ریجکت شد و بقیه بچه ها گرفتن ویزاشون رو.xboxهم که دلیلش رو گفت که چرا ریجکت شد.در درجه ی حتما حتما به اروپای غربی فکر کن.اگه مایه داری انگلیس.از اروپا میخوای خارج شی به کشور هایی مثل سنگاپور چین کره جنوبی و ژاپن و در درجه سوم به جایی مثل روسیه فکر کن و حتی ترکیه! بعدش دیگه دیدی دارن میبرنت پادگان(اگر پسری و مشکل سربازی داری)و یا اینکه دیدی دیگه راهی نمونده واست به جایی مثل مالزی و قبرس فکرکن.(نظر خودمو گفتم.جبهه گیری نفرمایید خواهشا!)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)