صفحه 4 از 24 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 240

موضوع: دانشگاه هایی که راحت پذیرش میدند و شانس پذیرش برای معدل زیر 15

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا با معدل 12 شانسی برای پذیرش کارشناسی ارشد در المان هسن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    راستش فاند که نزدیک به صفره به نظرم.پذیرش هم شاید دانشگاه های درحه 2 بتونی بگیری.البته امریکا در تخصص من نیست و دوستانی که در موردش اطلاع دارن بهتر میتونن نظر بدن.اما به نظر من رو دانشگاه های خوب امریکا اصلا حساب نکن
    خیلی ممنون از پاسخ شما دوست گرامی

من تازه چند روزه که این سایت رو پیدا کردم و خیلی برام جالبه که آدمای اینجا جواب های متفاوت میدن.
    مثلا توی تاپیک "آیا با معدل خيلي پايين میشه پذیرش گرفت؟ " خیلی ها شرایطشون مثل منه و مثلا یکی گفته که شانسی نداری یکی دیگه گفته GRE و تافل اگه بالا شی , میتونی پذیرش بگیری و...
    یعنی یکی رو کاملا ناامید می کنند و یکی رو هم پر از غرور ...

چرا ؟

راجع به خودم , سوال دیگری هم دارم : من اگه GRE SUBJECT رو هم امتحان بدم و نمره ی خوبی بگیرم هیچ تاثیری روی معدلم نمیذاره ؟
    در ضمن من میخوام پاییز سال بعد امتحان بدم خیلی وقت خوندن دارم !

سلام
    تو فروم پرتغال خونده بودم یه خانمی با معدل 12 اتفقا با رشته ی کامپیوترم پذیرش گرفته بود
    اون فروم رو چک کنید بد نیسو البته صحت و سقم گفته های اون خانم با خودش! ولی به هر حال پرتغال هم از لحاظ هزینه، هم راحتی زندگی، هم سطح دانشگاه و هم آب و هوا از گزینه های دیگه ای که بچه ها گفتن فکر کنم بهتره
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima10 نمایش پست ها

من تازه چند روزه که این سایت رو پیدا کردم و خیلی برام جالبه که آدمای اینجا جواب های متفاوت میدن.
    مثلا توی تاپیک "آیا با معدل خيلي پايين میشه پذیرش گرفت؟ " خیلی ها شرایطشون مثل منه و مثلا یکی گفته که شانسی نداری یکی دیگه گفته GRE و تافل اگه بالا شی , میتونی پذیرش بگیری و...
    یعنی یکی رو کاملا ناامید می کنند و یکی رو هم پر از غرور ...

چرا ؟
    ببینید دوست عزیز انتظار شما از جواب دوستان کمی نامعقول هست. جواب هایی که به سوالات شما داده میشه مخصوصا در قسمت هایی مثل شانس پذیرش کاملا نسبی هست و هیچ کس حتی کسی که در همون دانشگاهی که شما میخوان براش اقدام کنین مشغول تحصیل هست نمی تونه بگه که قطعا شما پذیرش میگیرین یا نه و این هم دلایل مختلفی داره که...

ApplyAbroad Senior Veteran

با سلام
    دوست خوبم من پیشنهاد می کنم قبل از هر اقدامی به دانشگاه ایمیل بزنید و از شرط معدل مطمئن بشید تا هزینه اضافی بابت ارسال مدارک و امتحان کردن شانس نپردازید!
    یه جمله ی خوبی قبلا یکی از دوستان خوبم در این فروم شنیدم که گفتم بد نباشه به شما هم بگم:مطمئن باشید توی دنیا یک دانشگاهی هست که حاضره تمام امکاناتش رو در اختیار شما بگذاره و پذیرش و ..(حتی با معدل 12 13 14 و..)پس همیشه باید امیدوار بود.
    موفق باشی دوست خوبم

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    مالزی، هند، فیلیپین، قبرس و حتی انگلیس و کشورهای دیگه! بی شانس نیستی! یه مقاله ای چیزی هم بده که مثلا بگی به کارهای تحقیقاتی علاقه مند بودی. کدوم دانشگاه بودی؟ ناراحت نشی ولی اوردن این معدل از نیاوردنش سخت تره
    یه چیزی تبدیل معدل 0-20 به 1-4 اینجوری نیست. تک تک نمرات رو طبق جدول اون دانشگاه باید تبدیل کنی بعد معدل بگیری. شاید بیشتر از 2.5 بشی. تاپیک مربوطه رو بخون. بعضی از دانشگاهها هم دروس افتاده رو ریپورت نمیکنن اینم به نفعته
    دانشگاههای مالزی (پنج تا خوبشون) به معدل 12 پذیرش نمی دن خیالت راحت. دانشگاه سطح پایینش می تونی بری.

Junior Member n_iaz آواتار ها

با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
    من دانشجوی عمران سازه دانشگاه صنعتی اصفهان هستم . با معدل 12.9 یه مقاله ISI دارم و زبانم هم در حد خوبه میشه گفت تافل بالا 80 بشم .. دنبال یه دانشگاه خوب و کم هزینه در اروپا میگردم .. دوستان پیشنهادی دارن ؟
    میتونم با تکیه به این مقاله یه پذیرش بگیرم؟ اینم بگم که هزینه دانشگاه برام خیلی مهمه و نمیتونم زیاد از طرف خانواده ساپورت بشم ....

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط n_iaz نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
    من دانشجوی عمران سازه دانشگاه صنعتی اصفهان هستم . با معدل 12.9 یه مقاله ISI دارم و زبانم هم در حد خوبه میشه گفت تافل بالا 80 بشم .. دنبال یه دانشگاه خوب و کم هزینه در اروپا میگردم .. دوستان پیشنهادی دارن ؟
    میتونم با تکیه به این مقاله یه پذیرش بگیرم؟ اینم بگم که هزینه دانشگاه برام خیلی مهمه و نمیتونم زیاد از طرف خانواده ساپورت بشم ....
    دانشگاه های FH آلمان
    تورین ایتالیا
    لهستان
    هم دانشگاهی عزیز لعنت به اون صنعتی رو هر روز زمزمه کن!!!
    (اطلاعات خوبی دارم در مورد اینها، خواستید پیام بدید)

كسي مي دونه كه سيستم نمره دهي تو آلمان چه جوريه؟ مثلا 2 و 3 معادل چند از 20 مي شه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    كسي مي دونه كه سيستم نمره دهي تو آلمان چه جوريه؟ مثلا 2 و 3 معادل چند از 20 مي شه؟
    سلام. دوست عزیز
    در کشور آلمان سیستم نمره دهی برعکس جاهای دیگست یعنی نمره شما هر چه به 1 نزدیکتر باشه همون نمره 20 خودمونه و هر چه به 4 نزدیکتر باشه یعنی 10 خودمون.
    نمره 2 تقریباً 17-18 و نمره 3 معادل 12-11 خودمون می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post529277

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)