صفحه 6 از 24 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 240

موضوع: دانشگاه هایی که راحت پذیرش میدند و شانس پذیرش برای معدل زیر 15

پیش فرض پاسخ : آیا با معدل 12 شانسی برای پذیرش کارشناسی ارشد در المان هسن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sera26 نمایش پست ها
    سلام . میشه منم راهنمایی کنید؟
    من سال آخر زیست شناسی ام (لیسانس) معدلم 13.11 و فعلا 2 تا مقاله ISI دارم و یه پوستر داخلی البته تا موقع application تعداد مقالاتم رو به 4 میرسونم و gre sub هم میخوام بدم و فکر کنم 95 به بالا بشم تو gre general هم فکر کنم Qua 780-800 بشم toefl هم 96 دارم ولی یه بار دیگه هم میدم .
    با این شرایط شانسی واسه گرفتن پذیرش از دانشگاه های Bonn / gootingen/ Frankfort / chante ] چقدره؟ دانشگاه های دیگه ای رو میتونین واسم بگین / یادم رفت بگم من واسه neuroscience اپلای میکنم

معدلت برای اون دانشگاه ها و اون رشته پایینه.

ضمنا من نورو ساینس ، مستر ندیدم. هر چی دیدم دکتری و پی اچ دی بود!!!

بعنوان مثال برای پی اچ دی رشته نورو ساینس که خودت هم مثال زدی دانشگاه گوتینگن توی سایتش نوشته معدل بهتر از 1.5 یا 80%. یعنی بالای 18 !!! البته حق هم دارن، چون واقعا رشته ی خیلی خیلی سختیه...

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan310 نمایش پست ها
    عزیزانم سلام.
    اگه میشه ما رو راهنمایی کنید.
    من لیسانس عمران از دانشگاه علوم تحقیقات هستم با معدل خیلی کم 12.6 می خواستم ارشدو تو آلمان بخونم.
    IELTS 6.5
    مدرک ZD هم دارم
    اگه سابقه کار جور کنم و مقاله بدم و حالا یه GRE هم بگیرم میتونم شانسی واسه FH داشته باشم.
    من الان مشفول خدمت سربازی ام. یک سال وقت دارم که رزوممو خوب کنم.
    چی کار بکنم به نظرتون. راستی ارشد آزاد هم قبول شدم که نمیرم. چون هدفم آلمانه...
    مرسی
    آلمان برای رشته عمران جای زیاد مناسبی نیست.
    یکم بازار کارش برای این رشته محدود تر هست نسبت به سایر رشته های مهندسی.
    این رو از یک راننده تاکسی که یک جوون آلمانی بیکار بود و مهندسی عمران خونده بود شنیدم که خیلی ناله کرد!!!
    ولی شانست رو برای HS ها و FH ها امتحان کن.
    ولی برای universität ها شانست کمه.

Junior Member par30Girl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضي

درود
    می خواستم ببینم با معدل پایین پیش دانشگاهی میشه برای پذیرش در دانشگاه های آلمان برای کارشناسی اقدام کرد؟

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    آلمان برای رشته عمران جای زیاد مناسبی نیست.
    یکم بازار کارش برای این رشته محدود تر هست نسبت به سایر رشته های مهندسی.
    این رو از یک راننده تاکسی که یک جوون آلمانی بیکار بود و مهندسی عمران خونده بود شنیدم که خیلی ناله کرد!!!
    ولی شانست رو برای HS ها و FH ها امتحان کن.
    ولی برای universität ها شانست کمه.
    من مهندس عمرانم و اینجا مستر مدیریت ساخت میخونم. اگر بخوایم به صورت کلی نگاه کنیم که بیکاری در همه کشورها و همه رشته ها زیاده! اما اگر جزئی تر نگاه کنیم ( چیزی که من تا الان متوجه شدم) وضعیت عمران نسبت به بقیه رشته ها به مراتب بهتره. اون رشته معماری هستش که اکیدا توصیه میکنم مهندسین معمار به المان نیان!
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    معدلت برای اون دانشگاه ها و اون رشته پایینه.

ضمنا من نورو ساینس ، مستر ندیدم. هر چی دیدم دکتری و پی اچ دی بود!!!

بعنوان مثال برای پی اچ دی رشته نورو ساینس که خودت هم مثال زدی دانشگاه گوتینگن توی سایتش نوشته معدل بهتر از 1.5 یا 80%. یعنی بالای 18 !!! البته حق هم دارن، چون واقعا رشته ی خیلی خیلی سختیه...
    عزیزم همین الان دوستم محمد حسین داره اونجا درس میخونه با معدل 15 چطور میگی 18 به بالا؟ و تازه من خودم ازشون پرسیدم گفتن شرط معدل ندارن و بستگی به اپلیکنت های هر دوره داره معدل منم تو سیستم wes 0-4 میشه 2.5

نقل قول نوشته اصلی توسط sera26 نمایش پست ها
    عزیزم همین الان دوستم محمد حسین داره اونجا درس میخونه با معدل 15 چطور میگی 18 به بالا؟ و تازه من خودم ازشون پرسیدم گفتن شرط معدل ندارن و بستگی به اپلیکنت های هر دوره داره معدل منم تو سیستم wes 0-4 میشه 2.5
    دوست عزیز، چرا ناراحت میشی...

من در مورد PhD گفتم. که نوشته : Applicants must hold an excellent Master's, Diploma or equivalent degree in chemistry, electrical engineering, mathematics, or other related fields.. چون خودم میخواستم براش اپلای کنم.
    ویرایش توسط daniyal_arj : May 12th, 2012 در ساعت 05:44 AM

Junior Member par30Girl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضي

پیش فرض پاسخ : آیا با معدل زیر 15 شانسی برای پذیرش کارشناسی ارشد در المان هسن؟

ممکنه جواب سوال منو بدین؟
    می خواستم بدونم اگه کنکور سراسری قبول شم با معدل پیش دانشگاهی زیر 15 میتونم از دانشگاه های آلمان(در مقطع کارشناسی) پذیرش بگیرم؟؟ البته معدل دیپلمم 17.5 هست.

ممنون میشم پاسخ بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

سلام،من معدلم 14.98 شده و حتما تو تابستان امسال هم با همکاری یکی از استادام یه مقاله هم می نویسم که جبران این معدل باشه>
    و ارشد برق می خوام بخونم بنظرتو شانسی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidirani نمایش پست ها
    سلام،من معدلم 14.98 شده و حتما تو تابستان امسال هم با همکاری یکی از استادام یه مقاله هم می نویسم که جبران این معدل باشه>
    و ارشد برق می خوام بخونم بنظرتو شانسی هست؟
    بله
    شانس دارید
    اقدام کنید

Junior Member

سلام ، من به تازگی از نروژ ریجکت شدم و قصد اپلای برای آلمان رو دارم منتها مطمئن نیستم از کدوم دانشگاه راحت تر میتونم پذیرش بگیرم شرایطم رو میگم از دوستان هر کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم ضمنا اگر شرایطم مناسب نیست و کاری میتونم بکنم که شانسم بیشر شه ممنون میشم بگید
    لیسانس صنایع دانشگاه آزاد قزوین
    تجربه کاری 4 سال در پست های مدیریت و کارشناسی در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه
    آیلس 6 که میتونم بالاتر هم بگیرم الان
    معدل دانشگاه 14.2

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)