صفحه 9 از 24 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 240

موضوع: دانشگاه هایی که راحت پذیرش میدند و شانس پذیرش برای معدل زیر 15

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا با معدل زیر 15 شانسی برای پذیرش کارشناسی ارشد در المان هسن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadfashix نمایش پست ها
    سلام دوستان نا امید نشین لطفا چون:
    12 رو نمیدونم ولی با یک چیزی بین 12 تا 13 -دوست من داره الان آلمان مکاترونیک میخونه ، اینجام توی دانشگاه آزاد خونده بود.
    کدوم دانشگاه؟

سلام
    نمی دونم باید اینجا سوالمو مطرح کنم یا نه؟؟؟؟
    من ارشد اقتصاد از دانشگاه ازاد شیراز دارم اما چون معدلم پایینه(15) تمایل دارم که برای فوق مجدد در المان اقدام کنم.معدل کارشناسی من 15.45 هست .قصدم گرفتن بورس هست.ایا اینجا کسی میدونه که من با معدل 15.45 و داشتن مقاله می تونم بورس بگیرم یا نه؟؟؟؟اصلا معدل 15.45 برای اقتصاد معدل خوبی هست یا خیر؟؟؟؟
    ممنون می شم جواب بدید.....

Member juliiii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental Management at Christian-Albrechts-Universität zu Kiel

سلام دوستان،

لطفا جواب بدین، من معدل 14.28 از دانشگاه سراسری دارم و میخوام تو رشته ی (Environmental management) ادامه بدم، شانس پذیرش دارم از آلمان ؟ یابخاطر معدل کمم امیدی نداشته باشم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس برق-الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر

درود،
    من با معدل 14.34 از آلمان پذیرش گرفتم. الآن هم می خواهم بورس بگیرم!!!
    نگران نباشید و برای تحقق رویاهاتون تلاش کنید.
    جهت بحث درباره ثبت اختراع جهانی می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:ثبت اختراع بین المللی Patent
    طبق قوانین انجمن: برای تشکر از ارسال یک پست،می توانید امتیاز مثبت بدهید. امتیازدهی سمت راست پایین هر پست قرار دارد.

مرسی sofi جان.می تونم بپرسم که رشته تون چی بوده؟کدم دانشگاه المان پذیرش گرفتین؟واینکه مقاله داشتین؟؟؟؟توضیح بدین ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط honey1064 نمایش پست ها
    من دانشگاه شریف کیش مکاترونیک خوندم
    معدل لیسانسم ۱۳.۶
    ۶۰۰ ساعت المانی خوندم چقدر شانس دارم از دانشگاههای المانی زبان پذیرش بگیرم؟
    رنکینگش برام مهم نیست
    فقط ابنجا اعتبار داشته باشه
    سلام دوست عزیز این دانشگاه به طور قطع به شما پذیرش میده از الن بفرست مدارک و در ضمن بنویس در حال گذراندن دوره زبان آلمانی هستی و یک حتما یک برگه از ثب تنام ترم B2 ضمیه مدارک ارسالی کن
    https://www.tu-braunschweig.de/eitp/studium/bewerben

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aram8 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز این دانشگاه به طور قطع به شما پذیرش میده از الن بفرست مدارک و در ضمن بنویس در حال گذراندن دوره زبان آلمانی هستی و یک حتما یک برگه از ثب تنام ترم B2 ضمیه مدارک ارسالی کن
    https://www.tu-braunschweig.de/eitp/studium/bewerben
    واقعا ممنون از راهنماییتون و از اینکه این دانشگاه به من معرفی کردین خیلی سردرگم بودم

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس برق-الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Sofi نمایش پست ها
    درود،
    من با معدل 14.34 از آلمان پذیرش گرفتم. الآن هم می خواهم بورس بگیرم!!!
    نگران نباشید و برای تحقق رویاهاتون تلاش کنید.
    من کارشناسی ارشد رشته computer Science دانشگاه بن سال تحصیلی 2012-2013 پذیرش گرفتم. نمره آیلتسم شش است. و معدلم در رشته مهندسی برق الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر هم همان طور که گفتم 14.34 بود. فکر می کنم دلیل قبول شدنم آشنایی و تدریس زبان های برنامه نویسی و همچنین چندین پروژه ای که در زمینه برنامه نویسی انجام دادم. و البته دو مدال نقره در زمینه اختراع و سه مدرک فنی و حرفه ای و سه سال سابقه کار در زمینه مهندسی برق داشتم که شاید تاثیر گذار بود. البته آن طور که من متوجه شدم اروپا زیاد به مدال توجه نمی کند. در اروپا بیشتر انگیزه و دانش شما به رشته، مورد نظر است. که می بایستی در نوشته هایتان به آن ها اشاره کنید و با مدرک اثبات کنید.
    ویرایش توسط Sofi : November 8th, 2012 در ساعت 06:23 PM
    جهت بحث درباره ثبت اختراع جهانی می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:ثبت اختراع بین المللی Patent
    طبق قوانین انجمن: برای تشکر از ارسال یک پست،می توانید امتیاز مثبت بدهید. امتیازدهی سمت راست پایین هر پست قرار دارد.

Junior Member

سلام دوستان عزیز من لیسانس تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با معدل 14.8دارم و میخوام در رشته ی food sience یا هر رشته مرتبط دیگری از یکی از دانشگاه های المان پذیزش بگیرم.مقاله ندارم ielts 7 دارم تا سالی 6000$ هم توانایی مالی دارم ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام دوستان وقت به خیر
    من لیسانس کامپوتر از دانشگاه سراسری( غیر انتفایی) با معدل 12.8 دارم
    میخواستم خواهش کنم لینک دانشگاه های آلمان رو که من امکان پزیرش رو دارم به من بدید
    با تشکر از لطف همگی شما عزیزان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)