صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 139

موضوع: فرستادن بار به آمریکا (Cargo and Freight service)

پیش فرض فرستادن بار به آمریکا (Cargo and Freight service)

سلام
    من با پرواز KLM مي خوام برم آمستردام و بعدش دو تا پرواز با northwest. مي خواستم يه مقدار بار زودتر بفرستم خونه دوستم اونجا. از KLM Cargo پرسيدم مي گه با northwest قرارداد بار نداره...از سرويس باري Lufthansa هم پرسيدم مي گه تا شهري كه مي خوام برم (Raleigh , NC) بار نمي بره ..مي خواستم ببينم كسي مي تونه راهنماييم كنه ؟ كسي تجربه مشابهي داشته ؟ پيشاپيش از كمكتون ممنونم.
    (‌چون ارسال هاي مشابهي پيدا نكردم اينجا براش topic درست كردم،‌ اگه جاي اشتباهيه از مديران خواهش مي كنم انتقالش بدن)

پیش فرض پاسخ : فرستادن بار به آمريكا (freight)

از دوستانی که به این پیغام جواب میدهند لطفا درباره مدت روزی که اگر با پست معمولی بار را بفرستیم هم نظر بدهند
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

مگه با پست معمولي هم مي شه فرستاد ؟ هزينه اش چقدره ؟ امنه ، يعني وسايل آدم گم نمي شه ؟ يكي از KLM و Lufthansa (‌يادم نيست كدوم بود) به من گفت كه هزينه هر كيلو 5.8 دلار +‌يه 14هزار تومن هزينه تمبر. حالا هزينه پست معمولي چقدره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Scheme
    سلام
    من با پرواز KLM مي خوام برم آمستردام و بعدش دو تا پرواز با northwest. مي خواستم يه مقدار بار زودتر بفرستم خونه دوستم اونجا. از KLM Cargo پرسيدم مي گه با northwest قرارداد بار نداره...از سرويس باري Lufthansa هم پرسيدم مي گه تا شهري كه مي خوام برم (Raleigh , NC) بار نمي بره ..مي خواستم ببينم كسي مي تونه راهنماييم كنه ؟ كسي تجربه مشابهي داشته ؟ پيشاپيش از كمكتون ممنونم.
    (‌چون ارسال هاي مشابهي پيدا نكردم اينجا براش topic درست كردم،‌ اگه جاي اشتباهيه از مديران خواهش مي كنم انتقالش بدن)
    میشه اطلاعات بیشتری بدین که چطور میشه با پست معمولی یک سری از وسایل رو فرستاد؟
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

من برای فرستادن بار از پست هوایی عادی استفاده کردم. حدود 14-12 روز طول می کشه و هر 5 کیلو حدود 60000 هزار تومان میشه
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    من برای فرستادن بار از پست هوایی عادی استفاده کردم. حدود 14-12 روز طول می کشه و هر 5 کیلو حدود 60000 هزار تومان میشه
    ممنون. کسی راه ارزونتری سراغ نداره؟

فرستادن بار با هواپيما فكر كنم گرونترين روش باشه.
    از طريق پست دريايى ارزونتر ميشه.
    من تجربه ى آلمان به ايرانش رو دارم ولى نميدونم به آمريكا هم ميشه فرستاد يا نه. اگه كسى اينطورى فرستاده لطفا بگه
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

نقل قول نوشته اصلی توسط *alireza*
    فرستادن بار با هواپيما فكر كنم گرونترين روش باشه.
    از طريق پست دريايى ارزونتر ميشه.
    من تجربه ى آلمان به ايرانش رو دارم ولى نميدونم به آمريكا هم ميشه فرستاد يا نه. اگه كسى اينطورى فرستاده لطفا بگه
    من از اداره پست تو شهری که هستم پرسیدم اما این سرویس رو نداشتند.
    ظاهرا" همه جا امکان فرستادن بار از طریق پست دریایی وجود نداره
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل و مدارک مورد نیاز در سفر به آمریکا

آیا فرد کردن بار مجانیه یا هزینه در بر داره؟
    می شه بگین هزینش چقدره؟

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل و مدارک مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    منظورتون از فرد کردن بار چیه؟
    آژانسی که بلیط ازش می خرم گفت اگه خیلی بار داری می تونی روز قبل پروازت با پاسپورت و بلیطت بری فرودگاه و بارهاتو فرد کنی(نمی دونم درست تلفظ می کنم یا نه ولی اون خانم از این کلمه استفاده کرد).

آیا کسی از چنین پروسه ای خبر داره؟ رایگانه یا هزینه داره؟

صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)