صفحه 10 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 139

موضوع: فرستادن بار به آمریکا (Cargo and Freight service)

Member jandaghi1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی، دانشگاه صنعتی شریف

توضیحات خوبی اینجاداده. تلفن همه ی فریت کننده ها هم هست. فقط لطفا هر کی زنگ زد به بقیه هم اطلاعات بده

فريت بار؛ ارزان و ساده
    به عزيزاني كه قصد سفر دارند توصيه ميشود پس از تهيه بليط از شركتهاي خدمات مسافرتي اطلاعاتي در خصوص مقدار مازاد بار كه در شركتهاي هواپيمايي مختلف متفاوت است ، از اين شركتها دريافت نمايند،اگر اين مقدار از حد مجاز بگذرد مبلغي به عنوان اضافه بار پرداخت ميگردد در صورتي كه اين مبلغ بسيار زياد مي باشد . به همين منظور تسهيلاتي فراهم شده است تا بارهاي زياد همراه مسافر از طريق فريت ارسال گردد كه مبلغ آن به مراتب پائين تر از قيمت اضافه بار پرداختي است. لازم به ذكر است، اين تسهيلات فقط به مسافراني داده مي شود كه داراي بليط و پاسپورت بوده و شخصاً به دايره فريت فرودگاه مراجعه نمايند.
    انجام مراحل فريت بار به شرح ذيل مي باشد:
    1- مراجعه به دايره فريت در فرودگاه بين المللي امام خميني (ره) چند روز قبل از تاريخ حركت خود و گرفتن اجازه ورود بار به محوطه از مسئول فريت .
    2- بردن بار به دايره ارزيابي گمرك و انجام تشريفات گمركي.
    3- گرفتن پته سبز گمركي و مراجعه به دفاتر شركتهاي حمل و نقل بار هوايي در بيرون از فريت جهت گرفتن بارنامه و تگ بار.
    4- مراجعه به دايره فريت جهت چسباندن تگ بار برروي كالا و اتمام كار.

مسافرين محترم مي بايست به چند نكته مهم ذيل توجه داشته باشند :
    1- مسافري كه شركت هواپيمايي خاصي را براي مسافرت خود انتخاب مي كند لزوماً نبايد با همان شركت هواپيمايي بار خود را فريت نمايد و حق انتخاب با خود مسافر مي باشد.
    2- از دادن پته سبز گمركي به افراد غير مسئول براي زدن بارنامه جداٌ خودداردي نمائيد و حتماً شركتهايي را كه داراي مجوز مي باشند و مكان آنها در فرودگاه مشخص شده است را براي اين كار انتخاب كنيد كه در انتهاي مطالب ليست اين شركتها آورده مي شود .
    3- گمرك جمهوري اسلامي ايران هزينه اي براي انجام تشريفات گمركي دريافت نمي كند و فقط براي صدور پته كالاي فريتي مبلغ هزارتومان دريافت مي نمايد . هزينه اصلي فريت بابت بارنامه مي باشد كه مي بايست با شركت حملي كه اين كار را انجام مي دهد تسويه نمود.
    4- شركتهاي هواپيمايي براي كسب سود بيشتر بارنامه هاي خود را به آژانس هاي حمل و نقل بارهوايي مي دهند تا براي آنها بازاريابي كنند . تفاوت قيمت در مسيري مشخص به دليل رقابت آژانسها با يكديگر مي باشد به همين دليل شخص مسافر قبل از بارنامه زدن مي بايست قيمت را از آژانس هاي مختلف در مسيرهاي مختلف استعلام و سپس نسبت به بارنامه زدن اقدام نمايد .
    5- از آوردن كالاهايي كه ارسال آنها ممنوع مي باشد خودداري نمائيد تا در سالن فريت دچار مشكل نگرديد .

برخي از كالاهاي ممنوع الصدور به شرح ذيل مي باشد :
    خروج اشياء عتيقه ، آثار هنري اصيل ، كتابهاي خطي و چاپ سنگي ، قطعات خوشنويسي شده، اوراق مينياتور و مصنوعات طلا و نقره، سنگهاي قيمتي، ارز، ريال ايران، تابلوهاي نقاشي اصل، قالي و قاليچه دستبافت عتيقه و هر نوع اشياي تاريخي و ميراث فرهنگي ممنوع است. خروج اسلحه و مهمات و تجهيزات نظامي از كشور ممنوع است .خروج هر نوع فيلم ، نوار ، سي دي و تابلوهاي نقاشي فقط با مجوز وزارت ارشاد ارسال مي گردد .
    ارسال برخي از وسايل هم به دليل اينكه براي ايمني هواپيما خطر ايجاد مي كند ممنوع مي باشد ، از قبيل: عطر ، ادكلن ، اسپري ، شامپو ، نرم كننده ها ، مواد آرايشي ، الكل ، شربت ، آبليمو ، سركه ، ترشيجات.
    ویرایش توسط haley : August 1st, 2015 در ساعت 03:45 PM دلیل: ترکیب پست ها
    اینجاییم که به هم کمک کنیم.
    رسم تشکر تو این فروم اینه که اضافه به امتیاز کاربر رو در سمت راست هر پست و بعدش اضافه به امتیاز رو بزنین. (اینجوری پست ها کوتاه تر و بازدهی بیشتر میشه)

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech - UTDallas

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط jandaghi1987 نمایش پست ها
    1- داداش دمت گرم که با ح.صله جواب دادی. من اون 200 300 هزارتومن و حدودی برآورد کردم که ببینم اصلا میارزه بهش فکر کنم یا نه.
    2- من اینو تو سایت های sale دیدم که دیگه مینیمم مینیمم باشه که بررسی کنم تو این feasibility study ببینم منطقیه یا نه. مسلما ما یه تشک فنری خوب می خوایم چون اصلا رو تشک درپیتی نمیتونیم بخوابیم متاسفانه. این تشکمون هم از این خوشخواب های خیلی خوبه.
    3- آخه ما زمان خیلی کمیه که عروسیی کردیم و واقعا دل من می سوزه که اینا اینجا بندازیم بریم 7 6 سال دیگه برگردیم موریانه همشونو خورده باشه به جز بسم الله
    پس با این اوصاف من فلسفه ی فریت رو درست نفهمیدم. من فکر میکردم فریت یعنی فرستادن بارهای غول پیکر با هواپیما. مگه این نیست کلا فلسفش؟
    میدونم که نادر و خنده داره، ولی شخصیت من یه طوریه که وقتی ایده ای به ذهنم میرسه تا تهشو در نیارم نمی تونم آروم بشینم. شاید ما شدیم انیشتین تشک و همه دیگه تشکاشون با خودشون بردن.
    من خودم هم یه جورایی از همون آدمهایی هستم که گفتی! اما خوب دیگه اینقدر خلاق نیستم.... راجع به تشک، من فکر میکنم که به دردسرهاش و اینهمه فکر و ... نمی ارزه... بعدشم، شما میتونین اون تشک را هدیه بدین به همون پدر و مادر همسرتون و بگین که خیلی دوست داشتیم یادگاری شما را اونجا داشته باشیم اما خوب نمیشه، واسه همین میخوایم بدیم خودتون استفاده کنید، چون جنسش خوبه و حیفه که اینجا بمونه خراب بشه ( و ادامه داستان اینطوری احتمالا که اون پدر و مادر مهربون بجاش یه مقدار دلار ناقابل باید به شما بدن که وقتی اومدین اینجا واسه خودتون مترس بخرین ).....قصه ما به سر رسید...... ( خوب دیگه منم خلاقیتم همیشه یه کم نخاله بازی توش داره ) ( در نهایت هم اگر بهتون دلار ندادن خیلی ناراحت نشین و بگذارید به عنوان یادگاری که والدین همسرتون وقتی ازش استفاده میکنن به یادتون باشن )
    اینجا یه پولایی باید خرج کنی که اون پول مترس که یکبار میدی توش گمه.....بیخیال برادر
    تا حدی که بلد باشم کمک میکنم، اما قبل از پ خ یه جستجو بکنید شاید جواب سوالتون را تو فروم پیدا کردید......

Member jandaghi1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی، دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط searcher235 نمایش پست ها
    من خودم هم یه جورایی از همون آدمهایی هستم که گفتی! اما خوب دیگه اینقدر خلاق نیستم.... راجع به تشک، من فکر میکنم که به دردسرهاش و اینهمه فکر و ... نمی ارزه... بعدشم، شما میتونین اون تشک را هدیه بدین به همون پدر و مادر همسرتون و بگین که خیلی دوست داشتیم یادگاری شما را اونجا داشته باشیم اما خوب نمیشه، واسه همین میخوایم بدیم خودتون استفاده کنید، چون جنسش خوبه و حیفه که اینجا بمونه خراب بشه ( و ادامه داستان اینطوری احتمالا که اون پدر و مادر مهربون بجاش یه مقدار دلار ناقابل باید به شما بدن که وقتی اومدین اینجا واسه خودتون مترس بخرین ).....قصه ما به سر رسید...... ( خوب دیگه منم خلاقیتم همیشه یه کم نخاله بازی توش داره ) ( در نهایت هم اگر بهتون دلار ندادن خیلی ناراحت نشین و بگذارید به عنوان یادگاری که والدین همسرتون وقتی ازش استفاده میکنن به یادتون باشن )
    اینجا یه پولایی باید خرج کنی که اون پول مترس که یکبار میدی توش گمه.....بیخیال برادر
    آقا دمت گرم، آبی بر آتش ریختی اگه اونجوری بشه که گفتی خیلی خوب میشه
    اینجاییم که به هم کمک کنیم.
    رسم تشکر تو این فروم اینه که اضافه به امتیاز کاربر رو در سمت راست هر پست و بعدش اضافه به امتیاز رو بزنین. (اینجوری پست ها کوتاه تر و بازدهی بیشتر میشه)

خدایی نکرده نمی خوام آتش بزنمتون دوباره اما بدونید که تو آمریکا هم مترس خوب طلاست! اولا که مترس و باکس با یک فریم ارزون براتون حدود ۱۰۰۰ تا در میاد اگر بخواید کویین خوب بخرید که دو روزه داغون نشه(قضیه تخت سینگل فرق داره اون رو میشه با ۲۵۰ با آیکیا سرهم اورد) دوما اینکه نمی تونید دست دوم بخرید(۱.با توجه به اخلاق ایرانی ها و نوع بهداشت متفاوتی که ما داریم نه اینکه خیلی سریم نه! منظورم به پاکی اهمیت دادن بعضی اشخاص هستد ۲. به خاط باگ داشتن مترس ها تو بعضی شهرها). هم خونه ای من آمریکایی بود مترسش رو (به همراه وسایل دیگه) از لویزیانا با دو روز رانندگی کردن اورده بود (با یوهال-کامیونت های کرایه ای) و می گفت من اگر می خواستم دوباره بخرم اصلا عاقلانه نبود. وقتی هم که برمی گشت خونش فریمش رو گذاشت ولی بازم مترس رو به صورت کاملا باندپیچی شده برد با خودش. یه تجربه دیگه اینکه یه دوست بسیار خوب ایرانی نزدیک سه ماه گشت تا تونست مترس خوب با قیمت مناسب پیدا کنه (لازم به توجه اینکه اگر سرچ کنید بعضی فروشنده های معروف مترس تو امریکا به خاطر اینکه مترس دست دوم رو بازیافت کرده بودند و توی مترس نوشون باگ دراومده بود نمره بسیار پایینی گرفتن!!!).
    همه اینا رو گفتم که بگم تلاشون زیادم دور از ذهن نیست و بهتون دید دقیق تری از بازار این محصول گرانبها داده باشم!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط jandaghi1987 نمایش پست ها
    آقا دمت گرم، آبی بر آتش ریختی اگه اونجوری بشه که گفتی خیلی خوب میشه
    با افزودن امتیاز از دوستانتان تشکر کنید.

You RARELY have one chance to make a good first impression but OFTEN have infinite chances to make up for a bad first impression

نوشته اصلی توسط jandaghi1987
    بچه ها من دارم به این فکر میکنم که تشک تخت خوابمون که دو نفره است رو Freight کنم به شهر شهید پرور Toledo
    کلی پول دادن خانواده ی همسر براش، حیفه اینجا بمونه.
    با توجه به اینکه سایز تخت ایران با اونجا فرق میکنه میتونم تختی پیدا کنم که متغیر باشه سایزش و اصلا میارزه این کار؟
    چون می خوایم تشک و روتختی رو نو بگیریم و بقیه وسایل رو دست دوم
    نظرتون چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    والا ملت interstate جابجا میشن از این کارا نمی کنن. کلا طرز فکرتون رو عوض کنید!
    دوست من اینجا بچه ها که درسشون تموم میشه و می خوان به ایالت دیگه ای برن برای کار فقط چند دست لباسی که دوست دارند (اونم نه همه لباس ها رو!!!) میزارن داخل چمدون و یا علی مدد!!!

این کارها رو نکنید خیلی وحشتناک ه و البته قابل درک! من می فهمم که به خاطر قیمت ها ی ایران دوستان موقع فروش وسایل دچار اعصاب خوردی بدی میشن.

من حتی دوست عزیزی دارم که هر چی با خودش حساب کرده اخرش دلش نیومده وسایلش رو بفروشه و همه رو گذاشته خونه مامانش! حالا اومده اینجا و می فهمه چه کار بچه گونه ای کرده.
    توصیه من اینه که هر چی دارید فقط تبدیل به دلار کنید. حتی اگر می تونید 50 سنت بیشتر جمع کنید همین کار رو بکنید نه اینکه تازه بیایید می نیمم 500 هزار تومن بابت پست یه تشک بدین!!!!
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mtehrani نمایش پست ها
    خدایی نکرده نمی خوام آتش بزنمتون دوباره اما بدونید که تو آمریکا هم مترس خوب طلاست! اولا که مترس و باکس با یک فریم ارزون براتون حدود ۱۰۰۰ تا در میاد اگر بخواید کویین خوب بخرید که دو روزه داغون نشه(قضیه تخت سینگل فرق داره اون رو میشه با ۲۵۰ با آیکیا سرهم اورد) دوما اینکه نمی تونید دست دوم بخرید(۱.با توجه به اخلاق ایرانی ها و نوع بهداشت متفاوتی که ما داریم نه اینکه خیلی سریم نه! منظورم به پاکی اهمیت دادن بعضی اشخاص هستد ۲. به خاط باگ داشتن مترس ها تو بعضی شهرها). هم خونه ای من آمریکایی بود مترسش رو (به همراه وسایل دیگه) از لویزیانا با دو روز رانندگی کردن اورده بود (با یوهال-کامیونت های کرایه ای) و می گفت من اگر می خواستم دوباره بخرم اصلا عاقلانه نبود. وقتی هم که برمی گشت خونش فریمش رو گذاشت ولی بازم مترس رو به صورت کاملا باندپیچی شده برد با خودش. یه تجربه دیگه اینکه یه دوست بسیار خوب ایرانی نزدیک سه ماه گشت تا تونست مترس خوب با قیمت مناسب پیدا کنه (لازم به توجه اینکه اگر سرچ کنید بعضی فروشنده های معروف مترس تو امریکا به خاطر اینکه مترس دست دوم رو بازیافت کرده بودند و توی مترس نوشون باگ دراومده بود نمره بسیار پایینی گرفتن!!!).
    همه اینا رو گفتم که بگم تلاشون زیادم دور از ذهن نیست و بهتون دید دقیق تری از بازار این محصول گرانبها داده باشم!!!
    اقا چرا شایعه درست می کنی!!! من خودم مترس خوب خریدم با باکس 300 تا خیلی هم راضی هستم. اگه منظورتون مترس های برقی و ریموت دار هست که با فرم بدن تغییر شکل می دهند بله تا 3000 تا میشه پیدا کرد که من خونه استاد دانشگاهش هم که رفتم ندیدم!!!! اگر هم منظورتون بحث چشم و هم چشمی و بازی های معروف ایرانی ها هست من دیگه حرفی برای گفتن ندارم
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

پیش فرض پاسخ : فرستادن بار به آمریکا (Cargo and Freight service)

دوستان من میخوام برم TAMPA, Florida برای ادامه تحصیل و قصد دارم 150 کیلو بار رو بفرستم. الان یکی از دوستام اونجا ساکن هست و حتی همین امروز هم میتونم به آدرسش بفرستم. به نظر شما به چه وسیله ای این کار رو انجام بدم و حدودا چقدر هزینه داره؟؟؟ آیا پست هایی مثل TNT یا DHL این کار رو انجام میدن؟؟

سلام کسی هست این روزها راهی آمریکا باشه. نیاز فوری دارم چند بسته قرص و دارو بفرستم. حجمش بسیار کمه و از لحاظ قوانین هواپیمایی منعی نداره. مرسی

Member

سلام دوستان, 2تا سوال که واقعا نمی دونستم کجا بپرسمشون:

1. اگه من 2 تا چمدون 23 کیلوئی و سنتورم که با جعبه اش حدود 20 کیلو میشه را داشته باشم و ضمنا یک پرواز داخلی و یک مسافرت زمینی تا مقصدم هم در آمریکا داشته باشم, کلا چقد اضافه بار میخورم؟؟

2. مقصد من NMSU در شهر Las Cruces هست و مسیر رفتن خودم تا اونجا تیکه تیکه هست, حالا میخوام بدونم آیا امکانش هست زودتر از خودم بارام رو بفرستم به این شهر؟ بهتر نیست؟ واسه Las Cruces کسی خبر داره چطوریه؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    3D Design, University of Iowa

دوستان من الان ایران هستم و مقصدم ایالت IOWA هست
    قبلا انگلیس زندگی میکردم
    کسی میدونه بارهایی که اونجا دارمو از چه طریق بهتره که به مقصد بفرستم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)