صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 34567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 139

موضوع: فرستادن بار به آمریکا (Cargo and Freight service)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Michigan, Architrecture

پیش فرض پاسخ : فرستادن بار به آمریکا (Cargo and Freight service)

من پرسیدم حدودا کیلویی 5 دلار و نیم. البته حداقل باید 45 کیلو فریت کنید. برای 100 کیلو به بالا قیمتش فرق می کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sjazayeri نمایش پست ها
    دوستان من قیمت هر کیلو فریت امسال چنده؟؟؟؟؟

سلام
    کسی در مورد فرستادن دو سه تا کتاب از امریکا به ایران اطلاعات داره می خوام برای برادرم که ایران هست کتاب بفرستم
    ممنونم
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member

سلام دوستان عزیز ما 5 سپتامبر رسیدیم مونترال یکسری بار دادیم به یه شرکت برامون فریت کرد بعد بهمون ایمیل داد که بارتون 12 سپتامبر میرسه مونترال وقتی مراجعه کردیم به گمرک فرودگاه فهمیدیم بارمون 9 سپتامبر رسیده خلاصه از اونجا مارو فرستادند جای دیگه که اونجا لیست بارمون را خوندند ومهر کردند فقط یه شماره بهمون دادند و گفتند ساعت 3 زنگ بزنید ببینید میتونید بارتون رابگیرید یا نه ما ساعت 3 زنگ زدیم آنها گفتند که نه وشما باید دوشنبه بیایید میخواستم ببینم آیا روال کار به همین منوال است مگه نباید همون روز بارو به ما بدهند آیا کسی از این روال کار گمرک اطلاعی داره و همچنین بخاطر اینکه شنبه و یکشنبه تعطیله هزینه هر روز انبارداری چقدر میشه با تشکر از شما دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط netsky نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ما 5 سپتامبر رسیدیم مونترال یکسری بار دادیم به یه شرکت برامون فریت کرد بعد بهمون ایمیل داد که بارتون 12 سپتامبر میرسه مونترال وقتی مراجعه کردیم به گمرک فرودگاه فهمیدیم بارمون 9 سپتامبر رسیده خلاصه از اونجا مارو فرستادند جای دیگه که اونجا لیست بارمون را خوندند ومهر کردند فقط یه شماره بهمون دادند و گفتند ساعت 3 زنگ بزنید ببینید میتونید بارتون رابگیرید یا نه ما ساعت 3 زنگ زدیم آنها گفتند که نه وشما باید دوشنبه بیایید میخواستم ببینم آیا روال کار به همین منوال است مگه نباید همون روز بارو به ما بدهند آیا کسی از این روال کار گمرک اطلاعی داره و همچنین بخاطر اینکه شنبه و یکشنبه تعطیله هزینه هر روز انبارداری چقدر میشه با تشکر از شما دوستان
    سلام دوست عزیز به خاطر custom check مدتی طول میکشه و تا بررسی کامل انجام نشه بار رو تحویل نمیدند با پرواز امارت اگر فریت بشه شبی 50 دلار حدودا هزینه اش میشه

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام برای آریزونا/فینیکس یه سری کتاب بفرستم البته شاید اگر ببینم هواپیمایی اجازه نده که تار ایرانی خودم رو (که سایزش بزرگه) با خودم وارد هواپیما کنم در این صورت اون رو هم فریت کنم کنار کتاب هام.
    فقط موضوعی که هست تا الان به هر کدوم از مراکزی که اینجا اشاره شده تماس میگیرم فریت به فینیکس ندارن.
    میشه من رو راهنمایی کنید چیکار کنم و به کجا تماس بگیرم؟!!
    من یه سه تار و یه تار همراه خودم دارم سه تار تو جای بار داخل جا میشه چون کوچیکه ولی تار جا نمیشه. به نظرتون تارم رو چطور ببرم که سالم اونجا برسه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_safary نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای آریزونا/فینیکس یه سری کتاب بفرستم البته شاید اگر ببینم هواپیمایی اجازه نده که تار ایرانی خودم رو (که سایزش بزرگه) با خودم وارد هواپیما کنم در این صورت اون رو هم فریت کنم کنار کتاب هام.
    فقط موضوعی که هست تا الان به هر کدوم از مراکزی که اینجا اشاره شده تماس میگیرم فریت به فینیکس ندارن.
    میشه من رو راهنمایی کنید چیکار کنم و به کجا تماس بگیرم؟!!
    من یه سه تار و یه تار همراه خودم دارم سه تار تو جای بار داخل جا میشه چون کوچیکه ولی تار جا نمیشه. به نظرتون تارم رو چطور ببرم که سالم اونجا برسه؟
    سلام
    ایمیلت رو برام بفرست دقیقا راهنماییت کنم

سلام سلام

من حدود 15 کیلو کتاب رو میخوام بفرستم به شهر Lubbock در تگزاس که فریت تا اونجا نمیبره. پروازم 6 آگوست با امارات (تهران- دوبی- دالاس) و بعد با امریکن ایرلاین به Lubbock است. رفتم پست میگه کیلویی 85 هزار تومان . فریت هم که تا شهرم نمیشه به نظر شما چه کار کنم؟

شاد باشید

سلام سلام
    من برای بردن کتاب ها خیلی بررسی کردم. نه اداره پست می ارزه( کیلویی 85 هزار تومن- بیست روزه) نه فریت( چون فقط به چند تا شهر بزرگ میبره و قیمتش برای کمتر از 100 کیلوگرم، کیلویی حداقل 5 دلار است) با کاراپست و چند تا شرکت باربری هم صحبت کردم که خیلی خیلی گرون در میاد.

آخرش رفتم دانشگاه 15 هزار صفحه، حدود 40 جلد کتاب ،رو دادم اسکن کردن( البته کتاب ها رو از شیرازه جدا کرد) کلا شد 300 هزار تومن!
    به نظرم برای کتاب بهترین کار همینه.
    شاد باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط koodakeirani نمایش پست ها
    سلام سلام

من حدود 15 کیلو کتاب رو میخوام بفرستم به شهر Lubbock در تگزاس که فریت تا اونجا نمیبره. پروازم 6 آگوست با امارات (تهران- دوبی- دالاس) و بعد با امریکن ایرلاین به Lubbock است. رفتم پست میگه کیلویی 85 هزار تومان . فریت هم که تا شهرم نمیشه به نظر شما چه کار کنم؟

شاد باشید
    من ۶۰ کیلو کتاب دارم! با خودم رو بار ببرم، کلا ۳۴ کیلو اضافه بار دارم میشه ۶۸۰ دلار (هواپیمایی امارات)، اگه این نرخ فریت که میگه رقابتی باشه واسه من ۶۰ کیلو میشه ۳۰۰ دلار! که ارزون تره به شدت! حالا مشکل من این نیست، مشکل گمرکه آمریکاست! کلا فرق داره (از لجاظ گیر دادن قانونی چون ۵-۶ جلد کتاب آفست دارم در حد اورجینال!!!) اگه با خودم ببرم یا فریت کنم به اونجا؟

Junior Member

دوستان من یسری وسایل دارم حدود 60-70 کیلو میخوام از ایران فریت کنم به میشیگان. هیچ اطلاعی هم ندارم در مورد اینکه چقدر طول میکشه و هزینه و .... میشه راهنماییم کنید؟ و اگر شماره تماس جایی رو دارین بهم بدین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)