صفحه 2 از 14 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 139

موضوع: فرستادن بار به آمریکا (Cargo and Freight service)

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل و مدارک مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط MMS
    آژانسی که بلیط ازش می خرم گفت اگه خیلی بار داری می تونی روز قبل پروازت با پاسپورت و بلیطت بری فرودگاه و بارهاتو فرد کنی(نمی دونم درست تلفظ می کنم یا نه ولی اون خانم از این کلمه استفاده کرد).
    آیا کسی از چنین پروسه ای خبر داره؟ رایگانه یا هزینه داره؟
    منظورتون اینه؟

http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,8419.0.html

کلمه freight را در فرم جستجو کنید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

پیش فرض پاسخ : فرستادن بار به آمريكا (freight)

I am going to tell my recent experience.
    Go to the nearest central post office near your home and send your items via that service.

on the other hand, the (FRED or something like that) does not carry your luggage to your address . it only delivers to the airport of your going city.

Again, I would recommend the postal service.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Ask Iranair freight in Imam airport ,I remember somebody put their number in the forum before
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

Junior Member

I do not have any information about freighting to USA, but I freight my baggages to canada exactly two days before my flight. my bagages arrived before me!!!!just 2 days!! BUT I have two important notification to remind all of you:
    first: necessarily u do not need to freight ur overload baggages using the same airline with your flight airline. the cheapest one to canada was Iranair-airfleot
    second:very important: you do know that for load below one hundred, each kilos cost 9$, it drops to 3$ per kilo if it was more than 100 kilos but when u call Imam airport they do not tell you the detailed information,

third and very very very important: when I received my laggage here in canda , I was charged about 55$ as an airport/landing cost+tax and they told me that that is common and part of the procedure.

the last one is that if ur overload baggages is about 20 30 kilos I recommand u strongly to pay for that and take them with ur self because the procedure of going to airport/ costom service and....is really a consuming time and money work!!!

good luck left][/left]

کسی تعرفه های پست زمینی از ایران به آمریکا رو می دونه؟ یا تاحالا این کار رو کرده؟؟ کتاب و غیر کتاب فرق می کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Robin
    کسی تعرفه های پست زمینی از ایران به آمریکا رو می دونه؟ یا تاحالا این کار رو کرده؟؟ کتاب و غیر کتاب فرق می کنه؟
    هر کیلو بار از طریق زمینی حدود 8500 در میاد که با شرایط فعلی هیچ اطمینانی به رسیدنش نیست. اما اگه برسه حدود یک الی دو ماه طول میکشه

Junior Member

سلام،
    از طریق دریایی هیچ کس به آمریکا کتاب نفرستاده؟ اصلا مراحلش چیه؟ باید رفت فرودگاه؟

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان

یه زمانی برای یکی از آشنا ها من از فرودگاه فریت رو پرسیدم ( مهرآباد یه دفتر دارند و الان احتمالا فته امام خمینی...) فریت کردن هر کیلو برای آمریکا 3.5 دلار می شد.

من خودم از اروپا فریت کردم.. که اونم 3 تا 4 یورو شده بود. مراحل رو هم خیلی ساده است. بار رو تحویل می دی و اونطرف در محل نمایندگی تحویل می گیری... از اونطرف به ایران سخته چون تو ایران میره کمرگ و گمرک ایان هم که بازاره شامه... ولی از اینطرف زیاد سخت نیست..

موفق باشید
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

سلام دوستان
    من دارم هقته دیگه میرم دیترویت و می خوام قبل از سفر، مقداری بار با freightبفرستم. از دوستی شنیدم که کتاب رو به این طریق، نصف قیمت میشه فرستاد. البته اون به کانادا فرستاده. می خواستم بدونم آیا در مورد امریکا هم صادقه یا نه. در این صورت می خوام کتاب هامو جدا بسته بندی کنم. مساله دیگه اینکه آیا باید در فرودگاه بارم رو تحویل بگیرم یا می تونم آدرس بدم بار رو بیارن در شهری نزدیک به دیترویت؟ ممنون می شم اگه هرچه زودتر کمکم کنید.

Junior Member

سلام
    من با چند نفر که این کارو انجام می دن صحبت کردم. از 2.7 دلار نرخ گرفتم تا 4 دلار البته بار 100 کیلو رو. نمی دونم کدوم درسته و چرا فرق دارن. در حالی که همه اونها با BMI می فرستن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)