صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 139

موضوع: فرستادن بار به آمریکا (Cargo and Freight service)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرستادن بار به آمريكا (freight)

سلام،
    من می خوام تجربه فریت کردن رو بگم براتون!
    روز قبل از پروازم به دیترویت، رفتم قرودگاه امام با کل بارم. کلی دلال اومدن سراغم و هر کدوم یه قیمت می دادن از کیلویی 4.5 دار تا 3 دلار نوسان داشت. جالب اینجاست که وقتی خودم رفتم مستقیم از شرکتها پرسیدم تونستم با کیلویی 2.6 دلار از طریق بریتیش، 87 کیلو بار رو بفرستم دیترویت. فریت تا 45 کیلو یه نرخ داره و از 45 تا 100 کیلو نرخش تقریبه نصف می شه به ازای هر کیلو.
    پیروز باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahadavi
    روز قبل از پروازم به دیترویت، رفتم قرودگاه امام با کل بارم. کلی دلال اومدن سراغم و هر کدوم یه قیمت می دادن از کیلویی 4.5 دار تا 3 دلار نوسان داشت. جالب اینجاست که وقتی خودم رفتم مستقیم از شرکتها پرسیدم تونستم با کیلویی 2.6 دلار از طریق بریتیش، 87 کیلو بار رو بفرستم دیترویت.
    سلام، خیلی ممنون. من گیج شدم با این همه نرخی که شنیدم. شما منظورتون از شرکت چیه که این قدر ارزون حساب شده؟ بارنامه و باطل کردن تمبر و VAT هم داشت؟ هزینه ای برای pick up بار توی خود فرودگاه پرداخت نکردید؟ آخه یکی از دلال ها می گفت کیلویی 2.7 می گیره، به اضافه 36 دلار هزینه باطل کردن تمبر و بارنامه و ... و 50000 تومان هم پول بارزدن می شه. تازه اون که می گفت 50 یا 60000 تومان هم پول بسته بندی می گیرند. تازه همه با BMI بود. شما خودتون بسته بندی کردید؟ ممنونم/

راستی انجام کارها کلاً چه قدر طول کشید؟ چون روز قبل پرواز رفته بودید.
    ویرایش توسط haley : August 1st, 2015 در ساعت 03:27 PM دلیل: ترکیب پست ها

سلام دوستان
    اگر به همراه وسایلی که میخواهیم بفرستیم چند دارو برای استفاده شخصی باشه مشکلی پیش میاد؟؟؟ کسی همچین تجربه ای داشته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

آمار من برای حدودا ۴ ماه پیش است. ان زمان، پست عادی جمهوری اسلامی، برای هر کیلو کتاب ۶۰۰۰ تومان و برای غیر کتاب، کیلویی ۱۳۰۰۰ تومان به مقصد امریکا حساب میکرد. سرویس فوق امکان پیگیری نداشته و تا ورود به امریکا اکسپرس بوده و در داخل امریکا جزو سرویس عادی زمینی شرکت USPS محسوب میشود. در حالت عادی باید بیش از ۱۵ روز رسیدن بر طول نکشد اما کتاب های من پس از حدود ۴۰ روز رسید که فکر میکنم به خاطر فاصله هوایی زیاد هاوایی با mainland بود.

گزینه دیگر ارسال وسایل، شرکت های هواپیمایی خارجی هستند که از مبدا ایران پرواز دارند. حتما لازم نیست شرکت فوق تا مقصد که شهر خاصی در امریکا است، سرویس داشته باشد. فقط کافیست شرکت همکاری که تا ان مقصد پرواز داشته باشد، داشته باشد. به طور مثال، من برای ارسال وسایل به هاوایی از شرکت بی.ام.ای که از تهران تا نهایتا لندن پرواز دارد، شرایط را پرسیدم که گویا میتوانستند از مسیرهای تهران-لندن-ونکور-هونولولو یا تهران-لندن-سیاتل-هونولولو بر فوق را بفرستند که ارزانترین نرخشان کیلویی ۱۸۰۰۰ تومان بود. البته نرخ تمبر ۱۲۰۰۰ تومانی را هم اضافه میگرفتند و خوبی ان این بود که تقریبا بر با خود شما به مقصد میرسید!

سرویس های فوق توسط سایر شرکت های هواپیمایی دیگر هم داده میشود که کافیست با پرسیدن هزینه، زمان ارسال و اطمینان از کیفیت بسته بندی، سرویس دل خواهتان را انتخاب کنید!
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Junior Member

من می خوام واسه ایالت New Mexico بار بفرستم. اما تا حالا به جایی نرسیدم . این cargoهای خارج از شرکت های هوپیمایی معتبر هستند یا نه؟

Junior Member ARG آواتار ها

سلام دوستان

من از تهران به CT پست ارسالی داشتم. کتابام 10 روزه رسید اما ی سری لباس و وسیله دیگه هنوز نرسیده با همون پست کیلو 7000 تومن کتاب و 17000 تومن بقیه.
    اینکه اینجا باید مثل ایران بریم ی هزینه جدا بدیم تو اداره پست واسه مالیات و این چیزای بار غیر کتاب درسته و میتونه دلیل نرسیدن بار باشه تا این رو اعلام کنند؟

درود فراوان
    کرما هم قلقلکمون میدند ...... میشیم شادروان !!!

من با هواپیمایی امارات به مقصد سانفرانسیسکو پرواز داشتم.مقدار 100 کیلو بار هم فرت کردم(هر مقدار بار بیشتر هزینه کمتر)کیلویی 2 دلار شد و در این جا هم 1 هفته در گمرک بود و40 دلار هم هزینه این جا شد.در کل حدود 300 هزار تومان درامد که بسیار به صرفه تر از اضافه بار خوردن است.البته بارم با هواپیمایی ژاپن آمده بود.
    آینده جایی نیست که به آنجا می رویم، جایی است که آنرا به وجود می آوریم.
    راههایی که به آینده ختم میشود یافتنی نیستند بلکه ساختنی هستند
    و ساختن آن ، هم سازنده و هم مقصد را دگرگون می کند.

نقل قول نوشته اصلی توسط borhanbaher نمایش پست ها
    من با هواپیمایی امارات به مقصد سانفرانسیسکو پرواز داشتم.مقدار 100 کیلو بار هم فرت کردم(هر مقدار بار بیشتر هزینه کمتر)کیلویی 2 دلار شد و در این جا هم 1 هفته در گمرک بود و40 دلار هم هزینه این جا شد.در کل حدود 300 هزار تومان درامد که بسیار به صرفه تر از اضافه بار خوردن است.البته بارم با هواپیمایی ژاپن آمده بود.
    سلام،
    سما بارتون روهم با امارات فریت کرده بودین، به غیر از این هزینه هایی هم که گفتین پول تمبر اینجا ندادین؟؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram29 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر به همراه وسایلی که میخواهیم بفرستیم چند دارو برای استفاده شخصی باشه مشکلی پیش میاد؟؟؟ کسی همچین تجربه ای داشته؟
    سلام
    دوستاني كه اطلاع دارند هم سوال بالا رو جواب بدند هم سوالاي بنده رو. ممنون
    ايا واقعا فرستادن كتاب از طريق فريت كردن يا همون پس عادي ايران مي ارزه به اينكه با خودمون ببريم؟
    سوال بعدي اينه كه پست ايران رو مي شه روش حساب كرد؟ و اين نرخ 6000 تومان براي هر كيلو براي بار با هر وزنيه؟ خوب اينطوري باشه ادم 100 كيلو بارشو با امارات يا قطر بفرسته كيلويي 2 دلار بعدشم 100 دلار هزينه بسته بندي و تحويل و اينا رو بده كه بهتره تا 600000 تومان پول بده به پست ايران كه كتاب بياره برا ادم؟درسته يا نه؟اونم اگر برسه و بازش نكنن تو ايران...
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram29 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام
    من خودم چند بسته قرص سرماخوردگی و ارام بخش و پماد همرام بود اصلاً کنترل نکردند که چه قرصی هستند ( فرودگاه دبی و هوستون)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)