صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 139

موضوع: فرستادن بار به آمریکا (Cargo and Freight service)

Junior Member محیا آواتار ها

پیش فرض پاسخ : روش های صرفه جویی درهزینه ها در ایالات متحده

سلام به دوستان با عرض معذرت از اینکه سوالم مربوط به تاپیک نیست ولی اصلا نمیدونم که کجا باید بیانش کنم
    سوالم اینه که چطوری میشه مقداری وسیله به امریکا پست کرد به غیر از هوایی که باید بره فرودگاه و تحویل بگیره چون کاره سختیه و دی اچ ال هم میگه کالا پست نمیکنه فقط برگه!! دنبال راهی می گردم که پست بسترو ببره دم خونه؟؟؟ میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

Dear Mahya,
    You can easily mail (almost) anything with (almost) any size by standard Iranian Post service. Just go to the (central) post office of your city (It doesn't have to be Tehran!) and ask them for the right packaging. I recently received a very big box full of toys, books, personal stuff, etc. and it was delivered right to my doorstep!... It takes a long time (about 2 months) though. Good luck
    لا حول و لا قوه الا بالله

نقل قول نوشته اصلی توسط sabz1983 نمایش پست ها
    Dear Mahya,
    You can easily mail (almost) anything with (almost) any size by standard Iranian Post service. Just go to the (central) post office of your city (It doesn't have to be Tehran!) and ask them for the right packaging. I recently received a very big box full of toys, books, personal stuff, etc. and it was delivered right to my doorstep!... It takes a long time (about 2 months) though. Good luck
    سلام مرسی اما فکر میکنم الان دیگه نمیشه به خاطر تحریم بسته شما هم چون مال 2 ماه پیش بوده به دستتون رسیده ولی بازم ممنون حتما پیگیری می کنم شاید شد .

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

پیش فرض پاسخ : فرستادن بار به آمريكا (freight)

ارسال بسته پستی به امریکا توسط پست ایران کماکان بدون مشکل انجام میشه.

نکته کلی:
    دوستان روش ارسال بار «فریت» برای اشیاء معمولی روزمره مثل قابلمه و زودپز و لحاف و ... به هیچ وجه مناسب نیست حتی اگه مجموع بار ارسالیتون بالای ۱۰۰ کیلو باشه ( چون در اون صورت هزینه فریت تا حد قابل ملاحظه ای کمتر میشه ولی کماکان به صرفه نیست!)
    این روش فقط برای مواردی که ارزش کالای ارسالی شما ( مادی یا معنوی!) بسیار بالا باشه قابل تامل خواهد بود.
    به صورت عمومی ارزش خرید کالاهای روزمره در امریکا کمتر از ایران هست.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

من 3 هفته پيش يك بسته كتاب فرستادم يا پست سفارشي به بوستون اما نرسيده هنوز ؟بخاطر برف و كريسمس هست ايت تاخير يا كلا عادي است ؟اينجا بهم گفتن 2 هفته اي ميرسه!!

Junior Member Parsia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Science - Johns Hopkins University

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    من 3 هفته پيش يك بسته كتاب فرستادم يا پست سفارشي به بوستون اما نرسيده هنوز ؟بخاطر برف و كريسمس هست ايت تاخير يا كلا عادي است ؟اينجا بهم گفتن 2 هفته اي ميرسه!!
    ما حدود دو ماه پیش که بحث برف و کریسمس و اینها هم نبود برای NJ یک بسته کوچک شامل سیدی آهنگ های سنتی فرستادیم. 5 هفته طول کشید تا برسد. از آن ور، رسیدی که گیرنده در آمریکا امضاء کرده بود یک هفته ای برگشت به دست ما. (به هر حال باید یک فرقی بین پست ایران و آمریکا باشه).

به نظر من این تاخیر برای پست از ایران به آمریکا عادی است.
    Somehow I Never Leave This Deadhouse
    Somehow I Don't Mind Being Gone

سلام دوستان
    می خواستم بدونم وقتی با پست مرکزی ایران بسته ای رو پست می کنید در امریکا باید به چه موسسه/ اداره / شرکتی مراجعه کنید برای پیگیری اینکه بستتون نیومد یعنی کلا چه موسسه ای اونو تحویل میده؟
    و اینکه اگه روی یه بسته همه ی ادرسو بنویسید فقط شماره ی اپارتمانو فراموش کنید تماس می گیرن یا اینکه مشکل اساسی پیش میاد؟
    ممنون میشم اگه جوابا رو می دونید بهم بگید

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط محیا نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم وقتی با پست مرکزی ایران بسته ای رو پست می کنید در امریکا باید به چه موسسه/ اداره / شرکتی مراجعه کنید برای پیگیری اینکه بستتون نیومد یعنی کلا چه موسسه ای اونو تحویل میده؟
    و اینکه اگه روی یه بسته همه ی ادرسو بنویسید فقط شماره ی اپارتمانو فراموش کنید تماس می گیرن یا اینکه مشکل اساسی پیش میاد؟
    ممنون میشم اگه جوابا رو می دونید بهم بگید
    در این صورت برای پیگیری بسته تون باید به USPS مراجعه کنید. اگه شماره واحد رو ننوشته باشید احتمال رسیدن بستتون ۵۰ درصد خواهد بود. برای من شخصا دو مورد پیش اومد که یکبار با این شرایط بسته به فرستنده (که در امریکا بود) برگشت و یک بار هم پستچی پرسیده بود و واحد ما رو پیدا کرده بود.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Junior Member

سلام دوستان، من می خواستم تجربه خودم رو بگم تا هیچ یک از شما ها با چنین مشکلی رو به رو نشید. دوستانی که به شهرهایی قریت میکنند که مستقیم نیست هیچ وقت گول این ایرلاین هارو نخورند به من پشت تلفن، بریتیش گفت هر کیلو 8 دلار ، ولی رفتم اونجا می گه 15 دلار!!!!!!! تا حدی این کلاه برداری بزرگ و زننده بود که من بارم رو پس گرفتم و کلی به خاطر
    جریمه گمرک معطل شدم. آخه اگه پشیمون بشید و بخواهید بارتون رو پس بگیرید از 10 تا 100 هزار تومن جریمه می شید. پس کلا بیخیال فریت بشید و فقط ضروریات رو ببرین

Junior Member

من دانشجو تو اروپا هستم، می‌خواهم برا PhD برم آمریکا، می‌خواستم ببینم با ویزا F1 آیا میشه از air freight استفاده کرد اینجا?
    چه شرکتهأی تو فنلاند انجام میدان؟
    قیمته اروپا را کسی‌ میدونه؟
    آیا با ویزا ایر فریقت میشه کردآیا با ویزا 1 F- ایر فریقت میشه کرد?
    آیا فریت به آمریکا که مدتی‌ انجام نمی‌شد راه افتاده؟ آیا میشه تخت، میز، مبل، ظرف، ... فریت کرد؟
    چه مدارکی برا فریت لازم داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)