صفحه 6 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 139

موضوع: فرستادن بار به آمریکا (Cargo and Freight service)

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

پیش فرض پاسخ : فرستادن بار به آمريكا (freight)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamjaf60 نمایش پست ها
    من دانشجو تو اروپا هستم، می‌خواهم برا PhD برم آمریکا، می‌خواستم ببینم با ویزا F1 آیا میشه از air freight استفاده کرد اینجا?
    چه شرکتهأی تو فنلاند انجام میدان؟
    قیمته اروپا را کسی‌ میدونه؟
    آیا با ویزا ایر فریقت میشه کردآیا با ویزا 1 F- ایر فریقت میشه کرد?
    آیا فریت به آمریکا که مدتی‌ انجام نمی‌شد راه افتاده؟ آیا میشه تخت، میز، مبل، ظرف، ... فریت کرد؟
    چه مدارکی برا فریت لازم داره؟
    دوست من
    Freight هیچ ارتباطی به ویزا نداره. بدون ویزا هم میشه!
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh نمایش پست ها
    دوست من
    Freight هیچ ارتباطی به ویزا نداره. بدون ویزا هم میشه!
    سلام دوستان
    برای فریت کردن بار از ایران قطعا نیاز به ویزا و بلیط هست، اگر اینجور نبود هر کسی غیر از مسافر می تونست به جای پست، بره فرودگاه و بارش رو با هزینه خیلی کمتر پست کنه به هر کشوری که میخواد که خوب منطقی نیست، اما در مورد کشورهای دیگه شاید داستان فرق داشته باشه. این پست رو برای این گذاشتم که بچه هایی که احتمالا میخوان از ایران فریت کنن بدونن که همه مدارک نیاز هست برای اینکه بشه بار رو فریت کرد و بدون این مدارک تقریبا غیر ممکنه.
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط alibme-1362 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای فریت کردن بار از ایران قطعا نیاز به ویزا و بلیط هست، اگر اینجور نبود هر کسی غیر از مسافر می تونست به جای پست، بره فرودگاه و بارش رو با هزینه خیلی کمتر پست کنه به هر کشوری که میخواد که خوب منطقی نیست، اما در مورد کشورهای دیگه شاید داستان فرق داشته باشه. این پست رو برای این گذاشتم که بچه هایی که احتمالا میخوان از ایران فریت کنن بدونن که همه مدارک نیاز هست برای اینکه بشه بار رو فریت کرد و بدون این مدارک تقریبا غیر ممکنه.
    - برای این مطلب رفرنس دارید؟
    - هزینه فریت کمتر از پست نیست!
    - و برای دوستانی که میخوان از ایران بار فریت کنند میتونن به این شرکت مراجعه کنند و بدون نیاز به ویزا بارشون رو به روش Airfreight ارسال کنند!
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

- و برای دوستانی که میخوان از ایران بار فریت کنند میتونن به این شرکت مراجعه کنند و بدون نیاز به ویزا بارشون رو به روش Airfreight ارسال کنند!
    رفرنس من تجربه فریت کردن بار خودم از ایرانه و عینا همون چیزی رو اینجا میگم که باهاش برخورد داشتم. دقیقا از من هم ویزا خواستند هم بلیط و برای همین مسئله من مجبور شدم ویزا رو پیک آپ کنم و برگردم ایران و بار رو فریت کنم. اسم شرکتی رو هم که شما گذاشتید تو لیست شرکت های مجاز نمیبینم. برای رفرنس میتونم صفحه خدمات فریت بار و لیست شرکت های مجاز رو بزارم که ببینید:
    http://ikia.airport.ir/HomePage.aspx...ort&Lang=fa-IR
    تو مرحله 1 از مراحل انجام فریت، از شما همه مدارک رو میخوان و از همه اونها یه کپی میگیرن، اینکه شرکتی که شما معرفی کردید چگونه مجوز ورود بار به محوطه رو بدون ویزا میگیره جای سوال داره

در مورد هزینه هم که می فرمایید فریت کردن بیشتره خدمت شما عرض کنم باری که من فریت کردم 150 کیلو بود جمعا مبلغ 400 هزار تومان با هواپیمایی امارات، سه روزه هم رسید به مقصد. کدوم پست هست که با این قیمت این مقدار بار رو تو این فاصله کم تحویل بده؟!!!!!!!!
    ویرایش توسط Roozbeh : January 8th, 2011 در ساعت 11:40 AM دلیل: ترکیب دو پست!
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Junior Member

من می خوام 150 کیلو بار فریت کنم به سوئد که از اونجا برام بفرستند آمریکا
    توی سوئد برام پرس و جو کردن و ظاهرا مشکلی نیست
    ولی اینجا زنگ زدم به نمایندگی امارات ببینم با بلیط آمریکا می شه برای سوئد فریت کرد
    آقایی که جواب داد گفت می شه. ولی بارت تو سوئد می مونه چون کلا فریت بار از همه جای دنیا به آمریکا ممنوع شده!
    گفت که TSA قانون گذاشته که فریت بار مسافری به آمریکا کلا ممنوعه و اینطور نیست که ایران تحریم باشه!
    کسی چیزی در این مورد می دونه؟

Junior Member

بالاخره کسی راهی برای فرستادن بار پیدا نکرد؟ مثل اینکه همه سوراخها رو بستن !!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط cyruspk نمایش پست ها
    بالاخره کسی راهی برای فرستادن بار پیدا نکرد؟ مثل اینکه همه سوراخها رو بستن !!!!!!
    با خودتون باید ببرید اضافه بار بدید.

دوستان كسي اخيرا در مورد فريت بار به آمريكا اطلاع داره؟ كسي سوال يا اقدام كرده؟
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Member

من امروز از یه آژانس که کارش صرفن فرستادن بار هست پرسیدم. گفتن فریت بار از ایران به آمریکا کاملن کنسل شده. پیروز باشید.
    از تأخیر پریشان مشو، چونان کسی که میفهمد منتظر بمان؛ آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد، خدایان آماده اطاعتند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم کامپیوتر- دانشگاه تهران

من هم زنگ زدم به چندتا خط هوایی گفتند که فریت نمی کنیم تا این که لوفتانزا بهم گفت که هیچ خط هوایی ای بار از ایران به آمریکا فریت نمی کنه.
    از کاراپست هم که پرسیدم گفت یه بسته 25 کیلویی حدودا 600 هزار تومان می شه، که به نظر خیلی گرونه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)