صفحه 9 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 139

موضوع: فرستادن بار به آمریکا (Cargo and Freight service)

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرستادن بار به آمريكا (freight)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_o نمایش پست ها
    دوستان میشه بگین هزینه اضافه بار دادن بیشتره یا فریت کردن؟
    با سپاس
    قطعا هزینه اضافه بار دادن خیلی بیشتره برای یک میزان ثابت بار.

Member
    رشته و دانشگاه
    Georgia Institute of Tech, Bioinformatics

سلام
    من آتلانتا زندگی می کنم, کسی می دونه که به اونجا فریت می کنن یا نه؟ مثلا یه بسته 10 کیلویی چقدر هزینش میشه؟

با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech - UTDallas

دوستان میشه آپشنهای مختلف را مقایسه کنید واسه حدود 50 کیلو بار؟! پست معمولی؟ فریت ؟ ....!؟ قیمت، زمان و .... ؟

Junior Member

سلام دوستان، میدونید کدوم شرکت بار همراه مسافر برای آمریکا فرد می‌کنه؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط jandaghi1987 نمایش پست ها
    بچه ها من دارم به این فکر میکنم که تشک تخت خوابمون که دو نفره است رو Freight کنم به شهر شهید پرور Toledo
    کلی پول دادن خانواده ی همسر براش، حیفه اینجا بمونه.
    با توجه به اینکه سایز تخت ایران با اونجا فرق میکنه میتونم تختی پیدا کنم که متغیر باشه سایزش و اصلا میارزه این کار؟
    چون می خوایم تشک و روتختی رو نو بگیریم و بقیه وسایل رو دست دوم
    نظرتون چیه؟
    یا خدا!! تشک میخواین بیارین؟؟!!
    اولا که هزینه زیادی باید بدین! بعدشم سایز ها اینجا فرق میکنه و یا باید فریم بگیرین اینجا یا باکس که هردوشون سایزهاش فرق داره!

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

بچه ها من دارم به این فکر میکنم که تشک تخت خوابمون که دو نفره است رو Freight کنم به شهر شهید پرور Toledo
    کلی پول دادن خانواده ی همسر براش، حیفه اینجا بمونه.
    با توجه به اینکه سایز تخت ایران با اونجا فرق میکنه میتونم تختی پیدا کنم که متغیر باشه سایزش و اصلا میارزه این کار؟
    چون می خوایم تشک و روتختی رو نو بگیریم و بقیه وسایل رو دست دوم
    نظرتون چیه؟
    والا ملت interstate جابجا میشن از این کارا نمی کنن. کلا طرز فکرتون رو عوض کنید!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Member jandaghi1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی، دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    یا خدا!! تشک میخواین بیارین؟؟!!
    اولا که هزینه زیادی باید بدین! بعدشم سایز ها اینجا فرق میکنه و یا باید فریم بگیرین اینجا یا باکس که هردوشون سایزهاش فرق داره!
    نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    والا ملت interstate جابجا میشن از این کارا نمی کنن. کلا طرز فکرتون رو عوض کنید!
    بابا چرا دعوا میکنین! بچه دلش میشکنه
    خب تشک که نمی خوام دست 2 بگیرم، نوش هم 200 300 دلاره که میشه 700 900 تومان
    اینم که فریت کنم 200 300 بیشتر نمیشه فکر کنم
    شاید عجیب باشه و حتی نادر ولی ظاهرا منطقیه که!
    اینجاییم که به هم کمک کنیم.
    رسم تشکر تو این فروم اینه که اضافه به امتیاز کاربر رو در سمت راست هر پست و بعدش اضافه به امتیاز رو بزنین. (اینجوری پست ها کوتاه تر و بازدهی بیشتر میشه)

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech - UTDallas

بابا چرا دعوا میکنین! بچه دلش میشکنه
    خب تشک که نمی خوام دست 2 بگیرم، نوش هم 200 300 دلاره که میشه 700 900 تومان
    اینم که فریت کنم 200 300 بیشتر نمیشه فکر کنم
    شاید عجیب باشه و حتی نادر ولی ظاهرا منطقیه که!
    چند تا نکته به نظر من میرسه که در این مورد نادر باید بگم:
    1 - 200-300 تا را نمیدونم چطوری تخمین زدید، اما به فرض که درست باشه، یه هزینه بسته بندی و هزینه حمل در ایران و یک هزینه حمل در اینطرف خواهید داشت. در مورد گمرکش نمی دونم چطوری عمل میکنن.
    2 - اینجا 200-300 تا بدین، خیلی تشک خوبی گیرتون نمیاد!!! نمیدونم اونی که میخواید بیارید چیه؟ ضمن اینکه اینجا هم بعد از خرید یه 60-70 تا باید واسه حملش پیاده شین بی زحمت!!!
    3 - یه احتمال داره که کلا همه این هزینه ها را بپوشونه، اونم اینه که اسمتون را تو کتاب گینس میزنن و کلی معروف میشین..... اون شرکتی هم که میخواد براتون این بار را فریت کنه، یه جایزه بزرگ بهتون بده به خاطر این ایده خلاقانه !!!! و البته دولت کریمه آقای اوباما هم ازتون واسه این حرکت انقلابی تشکر ویژه میکنه که چنین جنس نایاب و پر ارزشی ( ارزش معنوی بخاطر خرید خانواده همسر !!!! ) را وارد آمریکا می کنین!!!

PS: غرض از بند 3 فقط شوخی هست. هر جور راحتی عمل کن برادر (شایدم خواهر).... واسه جابجایی و ... از Mehrad کمک بگیر که خودشم در همون شهر شهید پرور هست!
    تا حدی که بلد باشم کمک میکنم، اما قبل از پ خ یه جستجو بکنید شاید جواب سوالتون را تو فروم پیدا کردید......

Member jandaghi1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی، دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط searcher235 نمایش پست ها
    چند تا نکته به نظر من میرسه که در این مورد نادر باید بگم:
    1 - 200-300 تا را نمیدونم چطوری تخمین زدید، اما به فرض که درست باشه، یه هزینه بسته بندی و هزینه حمل در ایران و یک هزینه حمل در اینطرف خواهید داشت. در مورد گمرکش نمی دونم چطوری عمل میکنن.
    2 - اینجا 200-300 تا بدین، خیلی تشک خوبی گیرتون نمیاد!!! نمیدونم اونی که میخواید بیارید چیه؟ ضمن اینکه اینجا هم بعد از خرید یه 60-70 تا باید واسه حملش پیاده شین بی زحمت!!!
    3 - یه احتمال داره که کلا همه این هزینه ها را بپوشونه، اونم اینه که اسمتون را تو کتاب گینس میزنن و کلی معروف میشین..... اون شرکتی هم که میخواد براتون این بار را فریت کنه، یه جایزه بزرگ بهتون بده به خاطر این ایده خلاقانه !!!! و البته دولت کریمه آقای اوباما هم ازتون واسه این حرکت انقلابی تشکر ویژه میکنه که چنین جنس نایاب و پر ارزشی ( ارزش معنوی بخاطر خرید خانواده همسر !!!! ) را وارد آمریکا می کنین!!!

PS: غرض از بند 3 فقط شوخی هست. هر جور راحتی عمل کن برادر (شایدم خواهر).... واسه جابجایی و ... از Mehrad کمک بگیر که خودشم در همون شهر شهید پرور هست!
    1- داداش دمت گرم که با ح.صله جواب دادی. من اون 200 300 هزارتومن و حدودی برآورد کردم که ببینم اصلا میارزه بهش فکر کنم یا نه.
    2- من اینو تو سایت های sale دیدم که دیگه مینیمم مینیمم باشه که بررسی کنم تو این feasibility study ببینم منطقیه یا نه. مسلما ما یه تشک فنری خوب می خوایم چون اصلا رو تشک درپیتی نمیتونیم بخوابیم متاسفانه. این تشکمون هم از این خوشخواب های خیلی خوبه.
    3- آخه ما زمان خیلی کمیه که عروسیی کردیم و واقعا دل من می سوزه که اینا اینجا بندازیم بریم 7 6 سال دیگه برگردیم موریانه همشونو خورده باشه به جز بسم الله
    پس با این اوصاف من فلسفه ی فریت رو درست نفهمیدم. من فکر میکردم فریت یعنی فرستادن بارهای غول پیکر با هواپیما. مگه این نیست کلا فلسفش؟
    میدونم که نادر و خنده داره، ولی شخصیت من یه طوریه که وقتی ایده ای به ذهنم میرسه تا تهشو در نیارم نمی تونم آروم بشینم. شاید ما شدیم انیشتین تشک و همه دیگه تشکاشون با خودشون بردن.
    اینجاییم که به هم کمک کنیم.
    رسم تشکر تو این فروم اینه که اضافه به امتیاز کاربر رو در سمت راست هر پست و بعدش اضافه به امتیاز رو بزنین. (اینجوری پست ها کوتاه تر و بازدهی بیشتر میشه)

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

1- داداش دمت گرم که با ح.صله جواب دادی. من اون 200 300 هزارتومن و حدودی برآورد کردم که ببینم اصلا میارزه بهش فکر کنم یا نه.
    2- من اینو تو سایت های sale دیدم که دیگه مینیمم مینیمم باشه که بررسی کنم تو این feasibility study ببینم منطقیه یا نه. مسلما ما یه تشک فنری خوب می خوایم چون اصلا رو تشک درپیتی نمیتونیم بخوابیم متاسفانه. این تشکمون هم از این خوشخواب های خیلی خوبه.
    3- آخه ما زمان خیلی کمیه که عروسیی کردیم و واقعا دل من می سوزه که اینا اینجا بندازیم بریم 7 6 سال دیگه برگردیم موریانه همشونو خورده باشه به جز بسم الله
    پس با این اوصاف من فلسفه ی فریت رو درست نفهمیدم. من فکر میکردم فریت یعنی فرستادن بارهای غول پیکر با هواپیما. مگه این نیست کلا فلسفش؟
    میدونم که نادر و خنده داره، ولی شخصیت من یه طوریه که وقتی ایده ای به ذهنم میرسه تا تهشو در نیارم نمی تونم آروم بشینم. شاید ما شدیم انیشتین تشک و همه دیگه تشکاشون با خودشون بردن.
    واقعا به این همه تلاش و فکر نمی ارزه. فوقش میرید نزدیک خونه ی آقای رشیدی یه تشک خوب می خرید، که از هر نظر هم جواب داده
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)