صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: اگه اسم همسر توي I-20 اومده باشه، ولي نتونه بياد؟

Junior Member

پیش فرض اگه اسم همسر توي I-20 اومده باشه، ولي نتونه بياد؟

سلام به همگي. من اسم همسرم را من توي I-20 واسه f2 داده بودم، ولي در حال حاضر اون نميتونه با من بياد (به خاطر مساله سربازي)، ولي احتمالا بتونه چندين ماه ديگه بياد. به هر حال من بايد تنها برم واسه مصاحبه. آيا من بايد يه I-20 ديگه بگيرم؟ در مورد ويزا، آيا اين مساله واسه من نكته منفي حساب ميشه؟
    كلا در مورد ويزاي f2 واسه همسر بهتره بگيم كه اونم قصد داره اونجا apply كنه و درس بخونه يا نه؟

ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اگه اسم همسر توي I-20 اومده باشه، ولي نتونه بياد؟

منم همين مشكل رو دارم

ولي بعيد مي دونم i-20 جديد لازم باشه

من سوال دوم رو از بچه هاي applyabroad پرسيدم. هركي يه نظر داشت ولي بيشتر موافق بودن كه نگين اونجا مي خواد apply كنه. البته يه مساله هست و اونا بايد متقاعد بشن. فقط اينو مي دونم كه نبايد فكر كنن كه مي خواد اونجا كار كنه.
    .Hope for the best and prepare for the worst

Junior Member

سلام
    من پارسال اف 2 گرفتم. البته با هم رفتیم مصاحبه. و قاطعانه گفتم که می خوام ادامه تحصیل بدم تو امریکا. ازم پرسید حالا که معلوم نیست بتونی یا نه. الان برنامت چیه؟ گفتم چون همسرم می خواد بره منم می خوام باهاش باشم و تلاشم رو می کنم که منم ادامه تحصیل بدم.
    ضمنا پیشنهاد من اینه که اگر تنها می رید حتما تکلیف همسرتون رو مشخص کنید و بگید که می خواد بیاد. پارسال یه نفر با ما بود تو قبرس فاند کامل دانشگاه خوب. کلا مشکلی نداشت. معمول مثل بقیه. همسرش هم ایران دانشجو دکترا بود و هیات علمی هم بود. تو مصاحبه گفت همسرم دانشجو است. رد شد. ما تحلیلمون این بود که شاید فکر کرده میره اونجا پول می فرسته برا همسرش یا کلا وقتی دو نفر با هم ازدواج کردن و می خوان 5 سال از هم جدا بشن، خوب چرا؟ پس چرا ازدواج کردن؟ خوب این حدثیات منه. ولی به هر حال فکر کنم لازمه کسایی که متاهل هستند و تنها می رن برا مصاحبه راجع به موضوع تاهل حساس باشند.
    به امید موفقیت

اگر هیچ رقمه راه نداشته باشه، می تونند بگویند میانمان شکراب شده و در حال طلاق گرفتنیم و یا دیگه حداکثر یک طلاق صوری بگیرند. این بهتره تا این که مثل اون شخض توی قبرس ریجکت بشوند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغيير سناريو ويزا از f1-f2 به f1-f1

من يه مشكل عجيب دارم

من و همسرم مي خواستيم (F1-F2) اپلاي كنيم و i-20 كه واسه من صادر شده اسم همسرمم هم توش هست. ولي حالا براي همسرم هم پذيرش اومده و مي خواد با F1 خودش اپلاي كنه. آيا من به i-20 جديد احتياج دارم كه اسم همسرم توش نباشه؟ اگه با همين i-20 اپلاي كنم و به افيسر توضيح بدم مشكل پيش مياد؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : تغيير سناريو ويزا از f1-f2 به f1-f1

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabrad
    من يه مشكل عجيب دارم

من و همسرم مي خواستيم (F1-F2) اپلاي كنيم و i-20 كه واسه من صادر شده اسم همسرمم هم توش هست. ولي حالا براي همسرم هم پذيرش اومده و مي خواد با F1 خودش اپلاي كنه. آيا من به i-20 جديد احتياج دارم كه اسم همسرم توش نباشه؟ اگه با همين i-20 اپلاي كنم و به افيسر توضيح بدم مشكل پيش مياد؟

اسم همسرتون قاعدتا نبايد توي I20 شما باشه .. فقط مي نويسند كه number of Dependant --> 1
    براي شما اسم همسرتون هم نوشته شده ؟

Junior Member

حق با شماست
    فقط نوشته :
    Expenses of dependets:....
    و جلوش نوشته 1 ، يعني من يه dependent دارم

به نظر شما i-20 جديد مي خوام؟

Junior Member

من الان يه بار ديگه 2 تا i-20 ها رو ديدم : هر كدوم يه شماره sevis دارن.
    اگه من به officer بگم كه i-20 همسرم (f1 خودش) هنوز دستمون نرسيده و اگه رسيد با F1 اپلاي مي كنه، مي شه؟

ApplyAbroad Champion

فكر نمي كنم دانشگاه قبول كنه كه دوباره I20 بفرسته ( يعني به اين راحتيها قبول نمي كنه .. )
    به نظر من اول ايميل بزنيد به دانشگاه و بگيد كه شما سريع اين I20 هاي صادر شده رو پس مي فرستيد و اونا لطف كنند چون زمان مصاحبه شما نزديكه بفرستند...

اگه هم قبول نكردند كه ناچاريد براي آفيسر توضيح بديد.

در مورد اينكه خانمتون الان با F2 اقدام كنه و بعد بخواد F1 بشه بايد دوباره بره مصاحبه و كليرنس و اينا ...

Junior Member

فكر كنم من بايد شرايطم رو دقيقتر توضيح بدم :

من 29 may دبي واسه f1-f2 اقدام كردم
    من f1 بودم و شوهرم f2 (اون موقع هنوز واسه همسرم حتي پذيرش نيومده بود) من reject شدم و همسرم اصلا مصاحبه نيومد ( اسمش تو ليست دم در نبود)
    الان واسه قبرس وقت گرفتيم . اول من مي رم 2 هفته بعد همسرم مي ره ( تو اين فاصله از 2 تا دانشگاه براش پذيرش اومده و هم براي اون هم من از طرف دانشگاه اون i-20 صادر شده)
    حالا 2 تا سوال پيش مي ياد:
    اگه ما بخوايم F1-F1 اپلاي كنيم من بايد i-20 رو عوض كنم؟ يا با توجه به اينكه من اول مي رم مصاحبه مشكلي ايجاد نمي شه؟
    و دوم اينكه اگه من به افيسر واقعيت رو بگم اون مي تونه واسه f1 بره يا اون مجبوره اگه من گرفتم f2 اپلاي كنه؟

مرسي كه كمكم مي كنيد.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)