صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: اگه اسم همسر توي I-20 اومده باشه، ولي نتونه بياد؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : اگه اسم همسر توي I-20 اومده باشه، ولي نتونه بياد؟

راستش من يه خورده گيج شدم !
    از دانشگاه همسرتون هم باز F1-F2 صادر شده ؟
    به نظر من اگه شما F1 اپلاي كنيد و ايشون هم F1 مشكلي پيش نمياد ... گفتم كه اگه مي تونيد دوباره I20 F1 خالي از دانشگاهتون بگيريد .

Junior Member

خودمون هم تو اين قضيه گم شديم

فكر نمي كنم كسي مثل ما شده باشه

الان 4 تا i-20 داريم!!!!

از دانشگاه من 2 تا به صورت F1-F2 و از دانشگاه اونم 2 تا كه البته مال اون نرسيده هنوز.

خيلي استرس دارم. نمي دونم چي كار كنم. تازه اگر هم دانشگاه موافقت كنه كه واسه من بفرسته كه تا 12 -13 جولاي دستم نمي رسه.
    .Hope for the best and prepare for the worst

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط davoudi
    اگر هیچ رقمه راه نداشته باشه، می تونند بگویند میانمان شکراب شده و در حال طلاق گرفتنیم و یا دیگه حداکثر یک طلاق صوری بگیرند. این بهتره تا این که مثل اون شخض توی قبرس ریجکت بشوند
    هيچكدوم اين كارها لازم نيست. هميشه حقيقت رو بگيد. من هفته قبل آنكارا مصاحبه داشتم و همسرم به خاطر اينكه سربازيش تموم نشده نميتونه با من بياد. از من سوال شد كه سربازي همسرت تموم بشه مياد پيشت؟ من هم گفتم بله مياد و اون هم ميخواد درس بخونه و كلي سوال در مورد همسرم پرسيد و در انتها بهم ويزا داد. البته توي I-20 من اسمي از همراه نبود.

Junior Member

سلام دوستان،

من موقع پر کردن فرم ها برای گرفتن پذیرش مشخصات همسرم رو به عنوان dependent دادم،حالا که پذیرش گرفتم بنا به دلایلی همسرم فعلا قصد اومدن نداره،به نظرتون میبایست با دانشگاه تماس بگیرم و بگم که همسرم نمیاد( که تو I20 لحاظ نشه هزینه هاش)؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من هم این سوال رو دارم خواهش میکنم پاسخ بدید

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mitrasolgi نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من موقع پر کردن فرم ها برای گرفتن پذیرش مشخصات همسرم رو به عنوان dependent دادم،حالا که پذیرش گرفتم بنا به دلایلی همسرم فعلا قصد اومدن نداره،به نظرتون میبایست با دانشگاه تماس بگیرم و بگم که همسرم نمیاد( که تو I20 لحاظ نشه هزینه هاش)؟

نقل قول نوشته اصلی توسط srafieepur نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم این سوال رو دارم خواهش میکنم پاسخ بدید
    هزینه هاش خیلی مهم نیست! آفیسر ممکنه حساس شه که همسر چرا نمیاد! بهترین کار در این موارد اقدام از آنکارا هست... I-20 همسر رو هم ببرید! اگر آفیسر پرسید همسر کجاست بگید مشکل داشت نیومد...

مشکل: سرباز بود... مادرش مریض بود... ماموریت بود... کار داشت... کار پیش اومد... پاش شکسته.... دستش شکسته... امتحان فلان داره! 1000 تا بهونه! بعد که خرتون از پل گذشت و برگه زرد گرفتید دیگه برید و مطمئن باشید مشکلی پیش نمیاد!!! ولی این که بگید نمیاد احتمال ویزا گرفتنتون رو کم می کنه!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mitrasolgi نمایش پست ها
    سلام دوستان،

سلام
    اگر از نظر زماني فرصت داريد به دانشگاه اطلاع بديد و I-20 جديد درخواست بديد. اگر عنوان كردند موردي نداره و همين اطلاع رساني شما كفايت ميكنه با همين اقدام كنيد اما اگر فرصت نداريد ميتونيد بريد سفارت و بهانه بياريد كه درست در لحظه ي سفر اتفاقي رخداد كه مانع از اومدنه ايشونه. نامهي I-20 ايشون همراهتون باشه شايد نياز شه.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

خواهشا یکی راهنمایی کنه،،برای اینکه در I20 اسم همراه هم بخوره،،دانشگاه حتما باید عقدنامه واینارو ببینه یا اینکه فقط این قضیه واسه توی سفارت لازمه؟من فکر میکردم دانشگاه فقط اسم و پاسپورت همسرو میخواد و عقدنامه و اینا ماله سفارته. اشتباه میکنم؟

Member s.mahmoudi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUT- Mech Eng

من تجربمو بگم:
    پارسال پذیرشم اومد، و من یجورایی در شرف ازدواج بودم (حداقل توهمش رو داشتم!!). یعنی فکر میکردم تا وقتی که میرم مصاحبه عقد کردم، واسه همین به دانشگاه گفتم واسه همراهم هم آی-20 صادر کنه. (در ضمن دانشگاه عقد نامه نمیخواد.) ولی بعدش کارا اونجور که پیشبینی کرده بودم پیش نرفت و من در حالی رفتم مصاحبه که شناسنامم میگفت مجردم ولی در آی-20م نوشته بود که یه dependant دارم. خیلی هم نگران بودم که سر این مسئله بهم گیر بدن. اما آفیسر مهربون اصلا هیچ سوالی راجع به این قضیه نپرسید از من. در ضمن محل مصاحبه دبی بود و آفیسر جوان سبزه بود. بعد از 39 روز هم کلیر شدم.
    درود
    سایه ای از سر دیوار گذشت
    غمی افزود مرا بر غمـــــــــها

نقل قول نوشته اصلی توسط s.mahmoudi نمایش پست ها
    من تجربمو بگم:
    پارسال پذیرشم اومد، و من یجورایی در شرف ازدواج بودم (حداقل توهمش رو داشتم!!). یعنی فکر میکردم تا وقتی که میرم مصاحبه عقد کردم، واسه همین به دانشگاه گفتم واسه همراهم هم آی-20 صادر کنه. (در ضمن دانشگاه عقد نامه نمیخواد.) ولی بعدش کارا اونجور که پیشبینی کرده بودم پیش نرفت و من در حالی رفتم مصاحبه که شناسنامم میگفت مجردم ولی در آی-20م نوشته بود که یه dependant دارم. خیلی هم نگران بودم که سر این مسئله بهم گیر بدن. اما آفیسر مهربون اصلا هیچ سوالی راجع به این قضیه نپرسید از من. در ضمن محل مصاحبه دبی بود و آفیسر جوان سبزه بود. بعد از 39 روز هم کلیر شدم.
    درود
    ممنون از توضیحاتتون
    ولی من که از دانشگاه پرسیدم که برای همراه چیکار باید بکنم،،گفته پاسپورت همراهت با marriage certificate رو برامون اسکنشو بفرست. براشون زدم که من هنوز رسما ازدواج نکردم ولی جواب نمیدن!!یعنی ممکنه دانشگاهها باهم فرق کنن و بعضیا واسه I20 هم مدرک ازدواج بخوان؟

یه سوال دیگه هم دارم خواهشا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه،،چقدر احتمال وجود داره که یه نفر با همراهش همزمان نتونن وارد خاک امریکا شن؟یعنی مثلا من باید جولای وارد امریکا شم همراهم زودتر از سپتامبر نتونه وارد شه؟این احتمال وجود داره یا نه؟
    ممنون
    ویرایش توسط shabgard66 : April 11th, 2014 در ساعت 08:41 AM

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)