نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: آیا برای من که کارشناسی ناپیوسته دارم، ترجمه نمرات کاردانی هم الزامیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس نرم افزار

پیش فرض آیا برای من که کارشناسی ناپیوسته دارم، ترجمه نمرات کاردانی هم الزامیه؟

سلام عزیزان؛

من کارشناسی ناپیوسته دارم و نمرات کارشناسیم رو ترجمه کرده ام. برای اقدام یه دانشگاه تو آمریکا، لازمه نمرات کاردانیم رو هم ترجمه کنم یا همین کفایت میکنه؟ به دانشگاه نامه زدم، جواب نداد.

ممنون دوستان.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا برای من که کارشناسی ناپیوسته دارم، ترجمه نمرات کاردانی هم الزامیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط LostSoul نمایش پست ها
    سلام عزیزان؛

من کارشناسی ناپیوسته دارم و نمرات کارشناسیم رو ترجمه کرده ام. برای اقدام یه دانشگاه تو آمریکا، لازمه نمرات کاردانیم رو هم ترجمه کنم یا همین کفایت میکنه؟ به دانشگاه نامه زدم، جواب نداد.

ممنون دوستان.
    سلام
    به نظر من هر دوتاش لازمه . من خودم هم کاردانی هم کارشناسی رو ریز نمره تهیه کردم.
    بالاخره لیسانس یعنی حدود 140 واحد که معادل 4 ساله. و دانشگاه میخواد کل نمرات شما رو ارزیابی کنه که نصفش تو کاردانی بوده و بقیه اش در دوره کارشناسی ناپیوسته.
    موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس نرم افزار

پیش فرض پاسخ : آیا برای من که کارشناسی ناپیوسته دارم، ترجمه نمرات کاردانی هم الزامیه؟

ممنون دوست عزیز، جواب نامه دانشگاه اومد و اونا هم گفتن که نمرات کاردانی رو میخوان.
    بازم ممنون که به من کمک کردین.

Senior Member VividNed آواتار ها

منم کارشناسی ناپیوسته هستم. ولی اصل مدرک کاردانی ام دست دانشگاهه لیسانسمه و فکر نکنم الام بهم بدن واسه ترجمه ( چون تازه فارغ التحصیل شدم) ولی ریز نمرات کاردانی رو دارم. حالا چی کار باید کرد؟ میخوام واسه سوئد اپلای کنم.
    دوم اینکه دانشگاه لیسانسم میگه زیر نمراتت 3 4 ماه دیگه حاضره!!! اینو کجای دلم دیگه بزرام آخه؟
    یکی بگه من الان چی کار باید بکنم محض رضای خدا

Member raminkamali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc Software Engineering at Shiraz University

اصلا نیاز به ریز نمرات کادانی نیست بنده از دانشگاه uppsala سوئد پذیرش گرفتم با همون نمرات کارشناسی ناپیوسته و کاردانی هم نمیخواستن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس نرم افزار

بسته به دانشگاه داره ظاهراً؛ چون یه دانشگاه تو آمریکا که سایتش رو می‌دیدم؛ نوشته بود که همه نمرات بعد از دبیرستان رو باید بهمون بدی. البته چون مدرک کاردانی رو ننوشته بود؛ دیگه اونو ترجمه نکردم؛‌ ببینیم چی میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)