صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 53

موضوع: تحصیل معماری در آمریکا یا اروپا ؟

پیش فرض کدام کشور برای ادامه تحصیل معماری بهتر است ؟!

سلام دوستان
    من دانشجوی معماری هستم و واقعا احساس میکنم ادامه دادن این رشته تو ایران فایده نداره قصد دارم واسه ادامه تجصیل کشور دیگه ای رو انتخاب کنم
    کسی از دوستان هست که اطلاعاتی داشته باشه که بهترین کشور یا کشور ها واسه معماری کجاست ؟! و چرا ؟! منظور من بیشتر از نظر سطح علمی و آینده رشته هست

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : کدام کشور برای ادامه تحصیل معماری بهتر است ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط flowers_yas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی معماری هستم و واقعا احساس میکنم ادامه دادن این رشته تو ایران فایده نداره قصد دارم واسه ادامه تجصیل کشور دیگه ای رو انتخاب کنم
    کسی از دوستان هست که اطلاعاتی داشته باشه که بهترین کشور یا کشور ها واسه معماری کجاست ؟! و چرا ؟! منظور من بیشتر از نظر سطح علمی و آینده رشته هست
    سلام والا همه میگن ایتالیا در رشته معماری حرف اول را می زند البته پلی تکنیک میلان بعد از آن من تعریف یونان را شنیدم البته با این شرایط اقتصادی فکر نکنم بورس بده!

سلام دوستان
    شما باید هدفتون از زندگی و برنامتون از ادامه تحصیل رو مشخص کنید تا دوستان بتونن نطر بدن
    فکر نمیکنم شما منتظر شنیدن چند تا اسم کشور باشید...
    پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط arch_one نمایش پست ها
    شما باید هدفتون از زندگی و برنامتون از ادامه تحصیل رو مشخص کنید تا دوستان بتونن نطر بدن
    فکر نمیکنم شما منتظر شنیدن چند تا اسم کشور باشید...
    پیروز باشید
    بله حرف شما درسته ...هدف من رفتن به کشوریه که توی رشته ی من جای پیشرفت داشته باشه و در آینده هم واسه کار و گرفتن اقامت مناسب باشه ...البته که هزینه تحصیل هم تا حدودی مهمه ...وگرنه اینکه چه کشورهایی این رشته رو می گیرند و خوبن رو با یه سرچ می شه فهمید

بله حرف شما درسته ...هدف من رفتن به کشوریه که توی رشته ی من جای پیشرفت داشته باشه و در آینده هم واسه کار و گرفتن اقامت مناسب باشه ...البته که هزینه تحصیل هم تا حدودی مهمه ...وگرنه اینکه چه کشورهایی این رشته رو می گیرند و خوبن رو با یه سرچ می شه فهمید
    از اونجایی که به نظرم باز خیلی کلی دارید به قضیه نگاه میکنید منم سعی میکنم پاسخ سوال رو به صورت کلی بدم:
    اگه به دنبال Practice به معنای واقعی در معماری هستید امریکا و تا حدی کانادا رو پیشنهاد میکنم
    اگه به دنبال پاسخ به دغدغه های ذهنیتون در حوزه ممعماری و کلا ریسرچ اید استرالیا
    اگه هم به دنبال دیدن و آمورش عملی معماری هستید اروپا
    خود اروپا : هلند نگرش به کانسپت ... آلمان محوریت مدرنیست متعالی و مهندسی در معماری ... اتریش هنر به معنای هنر و موضوعات روز معماری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری-پیام نور

سلام دوستان
    منم امسال فارغ التحصیل میشم و دنبال ادامه تحصیل خارج کشور هستم.تمام تلاشم واسه اینه که دامنه علمیم رو گسترش بدم و یه معمار مطرح شم.پس میشه انتخاب یه دانشگاه معتبر درجه اول واسه ادامه تحصیل و کار هستش ترجیحا آلمان و فرانسه و یا آمریکا و کانادا هر کدوم که بشه.
    اگه میشه بین اینا معرفی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arch_one نمایش پست ها
    از اونجایی که به نظرم باز خیلی کلی دارید به قضیه نگاه میکنید منم سعی میکنم پاسخ سوال رو به صورت کلی بدم:
    اگه به دنبال Practice به معنای واقعی در معماری هستید امریکا و تا حدی کانادا رو پیشنهاد میکنم
    اگه به دنبال پاسخ به دغدغه های ذهنیتون در حوزه ممعماری و کلا ریسرچ اید استرالیا
    اگه هم به دنبال دیدن و آمورش عملی معماری هستید اروپا
    خود اروپا : هلند نگرش به کانسپت ... آلمان محوریت مدرنیست متعالی و مهندسی در معماری ... اتریش هنر به معنای هنر و موضوعات روز معماری
    ممنون از راهنمایی تون ... اطلاعاتی راجع به مجارستان ندارید توی رشته معماری ؟ از کسی شنیدم که دانشگاه bme مجارستان خیلی توی معماری قویه و شرایطش هم خوبه ...از اونجا هم رفتن به آلمان و اتریش خیلی راحته مثل اینکه

ممنون از راهنمایی تون ... اطلاعاتی راجع به مجارستان ندارید توی رشته معماری ؟ از کسی شنیدم که دانشگاه bme مجارستان خیلی توی معماری قویه و شرایطش هم خوبه ...از اونجا هم رفتن به آلمان و اتریش خیلی راحته مثل اینکه

خیر دوست عزیز از مجارستان اطلاعی ندارم... اما راجع به بقیه کشورهای اروپایی میتونید به پست های بنده در تاپیک مربوطه مراجعه کنید...

پیش فرض پاسخ : مستر معماری در آمریکا یا اروپا ؟

سلام دوستان.
    لطفا هرکس اطلاعاتی داره کمک کنه.ممنون
    من -از این پاییز -ترم5 معماری دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ تهرانم.معدلم حدود 17 است.چون تقریبن برای فوق فاند گرفتن از کشورهای اروپایی و امریکا صفره میخام برای کشورهای اروپایی که توش تقریبن هزینه تحصیل کم باشه.مثل فرانسه یا اتریش یا المان یا کشور دیگه ای که هزینه تحصیل اونقدرا بالا نباشه اقدام کنم.اینجا کسی میتونه کمکم کنه و بگه کدوم کشور مردم بهتر-چون جو هم برام مهم هست.معماری یه رشته هنری و نیاز به این داره که ادم روحیه ش رو از دست نده تا بتونه راحت طراحی کنه- و دارای دانشگاهایی با رنک بهتری تو اروپا وجود داره که من از الان زبان اون کشورو بخونم.هزینه تحصیل تو هلند و سویس و هزینه زندگی تو این کشورها چقدره؟ وضعیت اترش و میزان پذیرشی که به دانشجو های معماری میده چطور؟ و اینکه چه نرم افزار هایی رو از الان یاد بگیرم که به دردم بخوره.از الان مقاله نوتن رو شروع کنم؟برای تهیه پرتفیلو باید چه اقداماتی انجام بدم؟یا کلن توصیه ای چیزی دارید لطفن ازم دریغ نکنید

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

پیش فرض پاسخ : مستر معماری در آمریکا یا اروپا ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elena_asadifar نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    لطفا هرکس اطلاعاتی داره کمک کنه.ممنون
    من -از این پاییز -ترم5 معماری دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ تهرانم.معدلم حدود 17 است.چون تقریبن برای فوق فاند گرفتن از کشورهای اروپایی و امریکا صفره میخام برای کشورهای اروپایی که توش تقریبن هزینه تحصیل کم باشه.مثل فرانسه یا اتریش یا المان یا کشور دیگه ای که هزینه تحصیل اونقدرا بالا نباشه اقدام کنم.اینجا کسی میتونه کمکم کنه و بگه کدوم کشور مردم بهتر-چون جو هم برام مهم هست.معماری یه رشته هنری و نیاز به این داره که ادم روحیه ش رو از دست نده تا بتونه راحت طراحی کنه- و دارای دانشگاهایی با رنک بهتری تو اروپا وجود داره که من از الان زبان اون کشورو بخونم.هزینه تحصیل تو هلند و سویس و هزینه زندگی تو این کشورها چقدره؟ وضعیت اترش و میزان پذیرشی که به دانشجو های معماری میده چطور؟ و اینکه چه نرم افزار هایی رو از الان یاد بگیرم که به دردم بخوره.از الان مقاله نوتن رو شروع کنم؟برای تهیه پرتفیلو باید چه اقداماتی انجام بدم؟یا کلن توصیه ای چیزی دارید لطفن ازم دریغ نکنید
    آلمان و اتریش خوبن ولی یکم روی مدرک غیرانتفاعی حساس اند .اتریش اکثرا امتحان ورودی هم داره.فرانسه هم خوبه
    هر کار مفیدی برای رزومه و پرتفلیوت انجام بدی خوبه
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)