صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 53

موضوع: تحصیل معماری در آمریکا یا اروپا ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل معماری در آمریکا یا اروپا ؟

سلام..
    من در حال حاضر ترم 7 از دانشگاه دولتی هستم..معدل کلم 16.75 و میخوام برای دانشگاه تکنیک میلان برای مستر اپلای کنم..میخواستم بدونم کسی هست که اطلاعاتی در مورد این دانشگاه و هزینه هاش داشته باشه و یه طور کلی بتونه راهنماییم کنه؟

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط moreideaa نمایش پست ها
    سلام..
    من در حال حاضر ترم 7 از دانشگاه دولتی هستم..معدل کلم 16.75 و میخوام برای دانشگاه تکنیک میلان برای مستر اپلای کنم..میخواستم بدونم کسی هست که اطلاعاتی در مورد این دانشگاه و هزینه هاش داشته باشه و یه طور کلی بتونه راهنماییم کنه؟
    http://www.polinternational.polimi.it/how-to-apply/
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

سلام
    برای شهریور اگه مشکلی پیش نیاد می خوام برای کارشناسی معماری از روسیه پذیرش بگیرم دانشگاه Saint petersburg state university of architecture and civil engineering .دوستان کسی از سطح معماری روسیه خبر داره؟سطح کلاس استاد اعتبار و ... ؟ من خیلی کشور به کشور کردم یه مدت مالزی خوشم میامد
    یک سری از دوستان توصیه کردند نرو یه سری گفتند بور آلمان ولی بحث ویزا هم برای ما ایرانی ها داستانی شده.با توجه به هزینه+ ویزا مقصدم شده روسیه شهر سنت پترزبورگ ​.1 سال زبان بعد ورود به دوره به زبان روسی.ممنون میشم اگه در مورد روسیه چیزی میدونید شنیدید یا خوندید در زمینه معماری فقط!!! منو راهنمایی کنید.
    من هدفم اینه که یه کشوری که هزینه هاش برام قابل پرداخت باشه تا سالی 7000 دلار که روسیه اینطوریه فقط درس بخونم و مدرک بگیرم در کنارش در رشتم هم فعالیت کنم.برای کارشناسی قصدم فقط تحصیلیه نه مهاجرتی.
    "You got a dream, You gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want something, go get it. Period." -Will Smith

Junior Member jhangard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

دوستان برای برای بازار کار معماری از نظر درآمد در اروپا کدوم کشورها موقعیت بهتری دارند؟
    من شنیدم سوئیس خوب پولی میدن به معمارها...
    ایتالیا و اسپانیا و یونان که بحران بیکاری و اقتصادی با کلی معمار بومی وضعیت کار برای ماها اصلا خوب نیست...
    بین فرانسه و آلمان، برای ارشد معماری و بعد کار کردن شما کدومو پیشنهاد میکنید؟

سلام
    دوستان اتريش هم انگار دانشگاه هاش رايگانه درسته؟
    كسي از بازار كار معماري تر كشور اتريش خبر داره؟ بقول دوستمون زندگي اصلي بعد از تحصيل تو اون كشور شروع ميشه آفرين

سلام. من دانشجوی سال سوم معماری با معدل۱۸.۹۳ هستم.مدتی است که دارم در زمنه تحصیل در خارج از کشور تحقیق میکنم.امروز متوجه شدم یکی از دوستانم در رشته مهندسی صنایع از دانشگاه تهران با مغدل ۱۹.۳۸ پذیرش یکی از دانشگاه های امریکا را برای دکتری پیوسته گرفته و علاوه بر هزینه تحصیل و زندگی، student fee هم قرار است به او تعلق گیرد. این شرایط برای رشته معماری هم امکان پذیر است؟ و برای گرفتن این امتیازات باید با استاد مرتبط مکاتبه شود یا فقط مشروط به تایید دانشگاه است؟

Junior Member

سلام و وقتتون به خیر
    من دانشجوی رشته ی معماری هستم
    مدرک کارشناسیمو دانشگاه آزاد با معدل 16.3 گرفتم و در حال حاضر در حال خوندن ارشد در یک دانشگاه دولتی هستم
    زبانم خوبه و با ارزیابی خودم میتونم بگم حداقل نمره ی 80 رو از تافل الان میتونم بگیرم که قطعا در حال تلاش برای بهتر شدنش هستم
    قصد دارم برای بعد از این دوسال اقدام کنم اما مسئله ای که به شدت برام تعیین کننده س هزینه است
    و باید به نوعی اون بهم خط بده و محدودم کنه
    اگر بخوام برای دکتری اقدام کنم کجا و کدوم کشور امکان فاند و کمک هزینه بهم میده؟ و کلا هزینه در مقطع دکتری چگونه هستش؟
    یه جورایی یه حیطه ی مشخص برای جستجو میخوام
    و به عنوان سوال نهایی اینکه این دو سال ارشد رو طی چه روالی طی کنم که به این امر نهایت کمک رو بکنه؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل معماریم متاسفانه معدلم 14.66 سابقه کار ندارم علاقه خیلی شدیدی دارم که مستر منظر بگیرم اما هنوز کشور مورد نظرمو انتخاب نکردم ولی خوشبختانه انگیزم فوق العاده زیاده و زبانم تا سال اینده ردیفه خواستم بدونم ارشد منظر با 40 میلیون هزینه بهترین انتخابم چه کشوری میتونه باشه
    با تشکر

سلام.دوستان میخواستم شرایط تحصیل در مقطع ارشد و دکترا در رشته معماری رو بدونم از ابتا تا موقع تحصیل.مثلا کدوم کشور پیشنهاد میشه.ممنونم

Junior Member

سلام
    میشه درمورد معماری منظر در دانشگاه هانوفر توضیح بدین؟

درمقطع دکترا
    ویرایش توسط dariush81 : November 7th, 2015 در ساعت 01:19 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)