صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 187

موضوع: تجربیات ازمون 19 نوامبر - تهران

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

پیش فرض تجربیات ازمون 19 نوامبر - تهران

با سلام و خسته نباشید خدمت تمام عزیزان، خواهشمندم دوستان عزیزی که این آزمون را در تهران دادند در مورد تجربیات خودشون در این تاپیک صحبت کنند.
    موفق باشید.
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات ازمون 19 نوامبر - تهران

سلام دوستان
    من امروز امتحان داشتم.ریاضی اسون بود اما لغت تلافی کرذ حسابی در کل بد نبود.من دانشگاه زبان بودم محیط عالی بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

در مجموع از اون چیزی که انتظار می رفت آسونتر بود
    واسه لغتا حیفه انرژی رو رو بارونز بزارین،لغتای کاپلان خیلی کمک کننده تره...ضمنا شرایط جلسه هم خیلی خوب بود،من تو دانشگاه زبان بودم

سلام،
    خوب بود؛ این مدل جدید ریاضیش واقعاً آسون تر شده. زبانشم خوب بود؛ البته اون سیننیماش یه خورده گیج کننده بود؛ ریدینگاش خوب بودن؛ لغتشام خیلی پیچیده نبودن
    فکر کنم بهتر توصیه زدن جای خالیا و ریدینگای بیگ بوک باشه؛ یعنی بعد این که تستاشو زدید لغتاشو در آرید وحفظ کنید. در مجموع خیلی امید وارم که وربالو بالای 450 و ریاضی رم بالای 750 بشم.

Junior Member

من تو سازمان آمار سنجش میدان فردوسی بودم. در کل محیط امتحان بد نبود. خود امتحان هم بد نبود مگر اینکه نتایج بیاد تا بهتر مشخص شه آخه این امتحان مثل هندوانه خریدن تا نبری معلوم نمیشه چی از آب در اومده D
    من پارسالم امتحان داده بودم. کوانتو 800 شده بودم. امسال نسبت به پارسال تفاوت آن چنانی نداشت. فقط یه کم بحث آمار و احتمال اضافه شده بود. به نظر من در کل آسون تر از دوره قبلی بود. فقط کمی دقت و سرعت می خواست که فک کنم برای بچه های مهندسی زیاد سخت نباشه.
    وربال هم مثل همیشه مردافکن بود. متن ها خیلی طولانی تر شده و سنگین تر. حفظ کردن لغت ارزششو حدودا 30-20 درصد از دست داده در همین حد، اما درک مطلب 120 درصد رشد داشته توصیه ام اینه که تا میتونید متن بخونید از هر چی شده... تو این امتحان که از جانورشناسی، معماری، ژنتیک، پزشکی و جامعه شناسی و ... اومده بود. یه چیز جدیدی هم که اضافه شده با خوندن خالی هم نمیشه سوالای چند خطی رو جواب داد، باید متنو به قولی خورده باشید تا بتونید به سوالات استدلالی و استنتاجی طرح شده از متن پاسخ بدید. فکر کنم داره به سوی متن محور پیش میره تا لغت محور.
    موضوع رایتینگ هم بد نبود، موضوش این بود که دولت ها نباید به تحقیقات علمی که نتایج قابل قبولی ندارند فاند بده. اون یکی هم حدودن این جوری بود که یه مدیر شرکت بود که می گفت شرکت برای جلوگیری از آفات در انبار فست فودش قرارداد با یه شرکت جدید بسته اما این شرکت 2000 دلار ضرر زده در حالیکه شرکت قبلی 1000 دلار. حالا می خواست برگرده به شرکت قبلی.
    در کل برای وربال باید سرعت و درک را بالا ببرید برای کوانت هم سرعت و دقت رو
    موفق باشید
    ویرایش توسط jupiter : November 19th, 2011 در ساعت 03:45 PM

Junior Member

به نظر من ریاضیش معمولی بود و سخت نبود. اما امان از وربال! خیلی سوال هاش گیج کننده بود توی چند تا تست به راحتی بیشتر از چند لغت درست به نظر می یومد. ریدیگ رو که نگو دیگه. توی بخش دوم وربال یه ریدینگ داشت 82-83 خط بود! من نمیدونم کی میتونه توی این وقت همچین ریدینگی رو بخونه؟ حتی توی سوال های یک گزینه ای کوتاه جوابها گیج کننده بود. من بارونز 800 و 1100 رو بلد بودم ولی لغت کم می آوردم.
    راستی کسی میدونه برای اینکه ریاضی رو بالای 750 بگیریم(البته به معیار قدیم) حداکثر چند تا غلط میتونیم داشته باشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_to نمایش پست ها
    به نظر من ریاضیش معمولی بود و سخت نبود. اما امان از وربال! خیلی سوال هاش گیج کننده بود توی چند تا تست به راحتی بیشتر از چند لغت درست به نظر می یومد. ریدیگ رو که نگو دیگه. توی بخش دوم وربال یه ریدینگ داشت 82-83 خط بود! من نمیدونم کی میتونه توی این وقت همچین ریدینگی رو بخونه؟ حتی توی سوال های یک گزینه ای کوتاه جوابها گیج کننده بود. من بارونز 800 و 1100 رو بلد بودم ولی لغت کم می آوردم.
    راستی کسی میدونه برای اینکه ریاضی رو بالای 750 بگیریم(البته به معیار قدیم) حداکثر چند تا غلط میتونیم داشته باشیم؟
    توی او دفترچه که ets داده تا 41 تا درست رو گفته بین 750-800؛ با توجه به اون یعنی حداکثر 9 تا

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

من هم دانشکده آمار میدان فردوسی بودم، سوال های ریاضیش جنبه اماری داشت که دو سه سوال متوسط داشت، اما بقیه ریاضی ها اسان بود، برای نوشتن هم وقت کم بود ادم فقط میتونست بنویسه زیاد نمیشد با کلمات بازی کرد، در مجموع امتحان GRE اسان تر از انیکه به نظر میاد هست.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member

من دانشکده زبان بودم
    محیط که عالی بود قسمت رایتینگ و ریاضی خیلی اسون بودن اما وربال برای من سخت بود.
    راستی سوال اخر ریاضی چند می شد؟(احتمال)

Member basilisk_1985 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering-University of Razi

منم فردوسی بودم. رایتینگ تاپیک آسون بود . تو هر بخش ریاضی هم 5 دقیقه وقت زیاد آوردم اما وربببببببببببال اگه 1 ساعت دیگه وقت میدادن شاید می تونستم همشو بخونم! بچه ها تا می تونین مقاله بخونین دیگه لغت تنها کافی نیست.
    He who laughs last,laughs best

صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)