صفحه 3 از 19 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 187

موضوع: تجربیات ازمون 19 نوامبر - تهران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات ازمون 19 نوامبر - تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط samare نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه منظور از median of people in group 2 تو بخش آخر ریاضی قسمت نمودارها چی بود؟ من که اصلا نفهمیدم منظور سوال چی بود
    میشد 24، منظور این بود که تعداد نفرات گروه median چند میشه

Member
    رشته و دانشگاه
    ECEE Colorado Boulder

ببین این لیست میشه 12و16و20و 24و 40و44و84 مه مدیان این لیست رو خواسته بود که میشه 24. تا جای که می سوال رو فهمیدم میشه این. اما تقریبا به یکی از دوستان چک کردم اون هم همین رو نوشته بود

دوستان عزیز،
    یک سوال دارم، امیدوارم کمک کنید، شما که امتحان جدید رو دادید لغت هایی که حفظ کرده بودید چقدر بدرد خورد و اگر نخونده بودید و شانسی میزدید چقدر فرق میکرد؟
    Ich drucke dir die Daumen

بچه ها من الان دارم 3500 لغت بارونز رو میخونم. یعنی انو ول کنم برم سر کاپلان یا بیگ بوک؟ چیکار کنم؟ تا بهمن همینم نمیرسم بخونم

Member samare آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Control

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezrez نمایش پست ها
    جواب میشه 24 فکر کنم به دلیل اینکه اگه یه لیست تشکیل بدی متشکل از افراد مریض گروه 2 عدد وسط میشه 24
    آخه اونای که کلا اون 7 سری مریضیو داشتن تو گروه 2، جمع درصد هاشون می شد 60 درصد. یعنی 0.6 از 400 نفر مریضن. حلا میانه اینا می شن یکی از اونایی که تو اون گروه 11 درصد بودن! کلا نفهمیدم چی شد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezrez نمایش پست ها
    سلام دوستان. من هم میدان فردوسی امتحان دادم. برای رایتینگ تا تونستم نوشتم. اما کلا به رایتینگ امیدوارم که سه بشم. وربال بعد نبود. نسبت به سال قبل. و برای کوانت هم باید گفت که کلا خوب بود. اما من سوال آخر رو مشکل داشتم. اما فکر می کنم که جواب به صورت زیر باشد:
    تعداد مربع های که می شد در آورد=2
    تعداد کل چهار ضلعی ها می شد 8! تقسیم بر 4!*4! که می شد 70

نتیجه می شود 1/35 امیدوارم که درست سوال یادم باشم. اما من خودم شانسی 1/7 زدم که غلط هستش.
    آره منم 1/35 زدم

Member samare آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Control

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    دوستان عزیز،
    یک سوال دارم، امیدوارم کمک کنید، شما که امتحان جدید رو دادید لغت هایی که حفظ کرده بودید چقدر بدرد خورد و اگر نخونده بودید و شانسی میزدید چقدر فرق میکرد؟
    لغت به اندازه ریدینگ به درد نمی خوره اگه وقت ندارید لغت های مهم رو فقط بخونید اونم بیشتر برا اینکه تو ریدینگ ها بتونید ازشون استفاده کنید. کلا فکر کنم تو این مدل جدید فقط تمرین زیاد ریدینگ جواب می ده. پس سعی کنید هرچی ریدینگ تو بیگ بوک هست بزنید

Global Moderator

Simon آواتار ها

بچه ها كسي نميگه نخونيد براي GR‌E‌ لغت هر ميزان بخونيد كمه. اما به نظر ساختارش بهتر شده . يعني متون علمي بيشتر بخونيد و اينجا چون لغت در جمله قرار داره شانس شما بيشتره .درسته كه تو شانسي زدن شانس كم شده اما شما به كمك نكاتي كه در جمله هست ميتونيد حدس بزنيد كدوم لغت بهتره . من اينجوري بيشتر ميپسندم. ضمنا يكي از ريدينگ ها مثلا از اجرام آسماني بود يكي از هنر مزين كردن يه ساختمون كه بحث بود اين به قبل قرن .. بر مي گرده يا بعد از اون. من خودم به نظرم رسيد مطالعه روي فرهنگ كشورشون شامل هنر ادبيات شعر تاريخ ميتونه كمك بزرگي باشه .
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD computer engineering Hacettepe

با سلام
    اینجور که شما میگید ریاضی خیلی آسون نبود ولی در سطح دفترچه بود که قبلا داده بودند. کلا سوالات ریاضی بر عکس وربال منطقی بود .
    دانشکده زبان هم واقعا عالی بود.
    ویرایش توسط bilgisayar : November 19th, 2011 در ساعت 05:42 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط homb90 نمایش پست ها
    بچه ها من الان دارم 3500 لغت بارونز رو میخونم. یعنی انو ول کنم برم سر کاپلان یا بیگ بوک؟ چیکار کنم؟ تا بهمن همینم نمیرسم بخونم
    بستگی داره چقدر وقت داری اگر وقتت زیاده مثلا 2 سال وقت داری 3500 بخون که کاملترین مرجع هست. این رو هم بهت بگم اگر پیشینه ی زبان خیلی قوی ای نداری حتی اگر بشینی توی 3 ماه از صبح تا شب همه ی لغت ها رو حفظ کنی باز هم بری سر جلسه از 500 قدیم بیشتر نمیاری. باید 1-لغت ها ملکه ی ذهنت باشه 2-بشینی متن های سخت و پیچیده بخونی تا بتونی سریع متن رو بخونی و بفهمی. شک نکن این دومی به اندازه ی همون 3500 تا لغت خوندن اهمیت داره. اگر 2 سال وقت داری از همین الان بشین New York Times و منابع دیگه متون پیچیده دارن بخون مثل رمان های با متن های سخت یا هر چی که گیرت میاد. کلا کسی می خواد بالای 600 بگیره و زبانش متوسطه باید حداقل 1.5 سال تا 2 سال برای وربال وقت بذاره. این هم نظر من!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)