صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: تاثیر نمره معدل در پذیرش رشته های هنری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran University

پیش فرض پاسخ : تاثیر نمره معدل در پذیرش رشته های هنری

در رشته عکاسی هر نوع گواهی گذراندن دوره های مختلف و سابقه کار چاپ شده از مقاله مهم تره
    تا اونجا که من میدونم برای هنر هیچ چیزی مهم تر از نمونه کار قوی نیست
    البته معدل ممکنه در نگاه اول تاثیرگذار باشه اما در نهایت کار خلاقانه و عالی بیشتر به چشم میاد

Junior Member

هیچکسی اینجا برای هنر نتونسته بورس بگیره؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    سینما دانشگاه هنر تهران

بابا چرا هرجا داره بحثا گرم میشه . ذرتی موضوع بسته میشه ؟؟
    امیدی ندارم کسی بتونه کمکم کنه ولی میگم حالا
    من لیسانس سینمای دانشگاه هنر رو دارم . ولی کارم تو زمینه ی صدای فیلمه . تو سایت دانشگاه ها که چیزی پیدا نکردم کسی میدونه واسه ارشد تو زمینه ی صدای فیلم آمریکا یا کانادا رشته داره یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jilman نمایش پست ها
    بابا چرا هرجا داره بحثا گرم میشه . ذرتی موضوع بسته میشه ؟؟
    امیدی ندارم کسی بتونه کمکم کنه ولی میگم حالا
    من لیسانس سینمای دانشگاه هنر رو دارم . ولی کارم تو زمینه ی صدای فیلمه . تو سایت دانشگاه ها که چیزی پیدا نکردم کسی میدونه واسه ارشد تو زمینه ی صدای فیلم آمریکا یا کانادا رشته داره یا نه؟
    صدای فیلم یعنی چی؟ صداگذاری؟ صدابرداری؟ موسیقی متن؟ افکت صوتی؟ میکس و دوبله صوت؟ فولی آرتیست؟ مباحث تئوریک صدا در مطالعات سینمایی؟ و چندین مورد دیگه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراح گرافیک/هنر شیراز

سلام
    نميدونم اينجا تاپيك مناسبي براي سوال بنده هست يا نه.
    بهرحال، ميخوام براي امريكا اپلاي كنم. در رشته گرافيك ديزاينGraphic Design. البته ارشدم پژوهش هنر هست.
    ولي اصلا علاقه ندارم اونجا History of Art بخونم.
    ترجيح ميدم يه مستر ديگه بگيرم اونجا، چون شانسم براي ادامه تحصيل بيشتر ميشه.
    سوال اصلي اينه كه: نمونه كارهايي كه براشون در حوزه طراحي گرافيك( آرم و پوستر و ...) ارسال مي كنيم به زبان فارسي هست. آيا بايد نمونه كارهاي لاتين طراحي كنم؟
    در اين زمينه اگه اطلاعاتي داريد ممنون ميشم.

Junior Member

سلام و خسته نباشید، من مدرک مهندسی کارشناسی (لیسانس) عمران از دانشگاه باهنر کرمان (یک دانشگاه ملی مهم) با معدل 15.5 دارم...دیپلم ریاضی ام رو هم با نمره عالی 19.23 گرفتم، اما به شکل جنون آمیزی به سینما علاقه دارم به شکلی که امسال در آزمون کارشناسی ارشد (فوق لیسانس)، دانشگاه سوره تهران گرایش سینما قبول شدم، هم چنین دوره یکساله و نیمه فیلم سازی در "انجمن سینما جوان ایران" گذراندم و یک فیلم داستانی (با الهام از یکی خاطرات اینگمار برگمان: کارگردان اسطوره ای سینمای سوئد) و یک فیلم تجربی ساختم، و در حال ترجمه یکی از آثار فرانسواز ساگان، نویسنده شهیر فرانسوی از نسخه انگلیسی اش که برای نمایشگاه کتاب سال آینده چاپ می شود، هستم...دو تن از دایی هایم در نقاط مختلف سوئد حضور دارند: یکی در استکهلم، دیگری در اسکیلستونا (Eskilstuna)...هم چنین مدرک پایان یک دوره کامل از موسسه زبان ایران (و هم چنین باید اضافه کنم که ایلتس یا تافل ندارم ولی دوره FCE را گذراندم) را دارا می باشم...مدارک من تا انتهای هفته دیگر همگی ترجمه می شود...

با وجود همه اینها آیا به هیچ وجه احتمالش هست که در مقطع فوق لیسانس (MASTER OF ART) در یکی از گرایش های تحصیلی سینما / ادبیات نمایشی / فلسفه هنر / FINE ART / و رشته هایی در همین حیطه ها در دانشگاه با اعتبار جهانی مثل لوند LUND یا بدلیل داشتن جایی برای سکونت دانشگاه های استکهلم یا اسکیلستونا (Eskilstuna) قبول بشم؟؟!! آیا در صورت پذیرفتن من در مقطع فوق لیسانس هیچ فاندی FUND (هزینه زندگی) از هیچ کدام از این دانشگاه ها به بنده داده می شود؟؟!! یا تنها در مقطع دکتری این فاند ها داده می شود؟؟!! چه کمکی دایی هایم در این راه می توانند برای من بکنند؟؟!!

درباره کشور فنلاند و دانشگاه آلتو چه؟؟!! از لحاظ هنری در میان دانشگاه های برتر جهان حضور دارد، آیا می توان شانسی برای حضور در این دانشگاه با هزینه های پایین داشت؟؟!!

من امسال ارشد سینمای سوره قبول شدم ولی یکبار دیگر دارم برای قبول شدن در هنرهای زیبا یا هنر تهران یا تربیت مدرس میخونم...آیا قبول شدن در سوره و سریع، با معدل بالا و چاپ مقاله ای در باب روانکاوی در سینما میتونه خلا قبول نشدن در هنرهای زیبا رو در اپلای پر کند؟؟!! آیا اصلا در رشته های هنری (ّبرخلاف فنی مهندسی) دانشگاه در اپلای phd تاثیرگذار است؟؟!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط sheedgraphic نمایش پست ها
    سلام
    نميدونم اينجا تاپيك مناسبي براي سوال بنده هست يا نه.
    بهرحال، ميخوام براي امريكا اپلاي كنم. در رشته گرافيك ديزاينGraphic Design. البته ارشدم پژوهش هنر هست.
    ولي اصلا علاقه ندارم اونجا History of Art بخونم.
    ترجيح ميدم يه مستر ديگه بگيرم اونجا، چون شانسم براي ادامه تحصيل بيشتر ميشه.
    سوال اصلي اينه كه: نمونه كارهايي كه براشون در حوزه طراحي گرافيك( آرم و پوستر و ...) ارسال مي كنيم به زبان فارسي هست. آيا بايد نمونه كارهاي لاتين طراحي كنم؟
    در اين زمينه اگه اطلاعاتي داريد ممنون ميشم.
    هردو... مهم رعایت مبادی سواد بصری و دید هنری است، که یه استاد وقتی ببینه میفهمه، چه با حروف فارسی باشه چه لاتین

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)