صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 79

موضوع: کسانی که از دانشگاه Dalhousie پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Dalhousie پذیرش دارند و عازم هستند

سلام دوستان من ادمیشن گرفتم برای ژانویه کسی هست بخود برای ویزا و دانشگاه همسفر بشیم؟

سلام دوستان
    یه سوال داشتم. با فاند 20000 تا برای 3 سال به اضافه 2000 تا هر ترم برای TA برای دکتری مهندسی عمران چقدر باید شهریه داد و چقدر برا خودم میمونه؟ و اینکه چقدر باید خودم هزینه کنم؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Dalhousie University

نقل قول نوشته اصلی توسط wishmaster2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم. با فاند 20000 تا برای 3 سال به اضافه 2000 تا هر ترم برای TA برای دکتری مهندسی عمران چقدر باید شهریه داد و چقدر برا خودم میمونه؟ و اینکه چقدر باید خودم هزینه کنم؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
    سلام
    واسه این دانشگاه شما سه ترم باید شهریه بدین! فاند 20000 تایی که می گیرید میشه هر ترم تقریبا 6700 تا. شهریه رو از همین فاند کم می کنند. شهریه برای دکتری تا پایان سال دوم هر ترم چیزی بین 5000 تا 6000 دلاره، که بستگی داره به تعداد کورسهایی که ثبت نام می کنید. بعد از سال دوم تقریبا شهریه هر ترم نصف میشه!
    هر ترم هم چهار ماه ست. یعنی واسه پول TA ماهی 500 دلار بهتون میدن، باقی مونده ی research grant هم تقسیم بر چهار میشه و ماهیانه پرداخت می کنند. البته مطمئن نیستم اینجا از ترم اول به دانشجوها TA بدن!
    به نظرم برای هزینه های شروع زندگی تو halifax بهتره حدودا 1000 دلار باید داشته باشید. هزینه های زندگی هم بستگی داره که چه نوع خونه ای بخواهید اجاره کنید که به نظرم اگر معقول خرج کنید و خونه ی share بگیرید میشه با ماهی 900 دلار زندگی خوبی داشت.
    جزئیات شهریه ی دانشگاه رو خودتون می تونید از این لینک چک کنید:
    http://www.dal.ca/content/dam/dalhou...%202014-15.pdf

موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط wishmaster2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام
    دوست عزیز صندوق پیام های شما پر شده بود و نتونستم پاسخ سوالاتون رو تو پیام خصوصی بدم.
    تو dalhousie کارهای in campus هست که فکر کنم ساعتی 10 تا 12 دلار بدن بابتش. معمولا کارهای سبکی هستند و وقت و انرژی زیادی نمی گیرند. 20 ساعت در هفته هم اجازه ی کار دارید. فقط شاید برای پیدا کردنش باید یکی دو ترم بگردید. چون معمولا پوزیشن خالی کم پیدا میشه.

اگر کاری داشتید می تونید ایمیلتون رو برام ارسال کنید، از اونجا راحتتر می تونم جواب بدم.

پیروز باشید

سلام دوستان عزیز. توی پروفایل من زده Accepted- Deposit requested ولی ایمیلی برام نیومده و مشخص هم نیست که فاند دادن یا خیر. ممکنه راهنمایی کنید که مراحل بعدیش چجوریه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mkhiabany1388 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. توی پروفایل من زده Accepted- Deposit requested ولی ایمیلی برام نیومده و مشخص هم نیست که فاند دادن یا خیر. ممکنه راهنمایی کنید که مراحل بعدیش چجوریه؟
    سلام اول تبریک بابته قبولی.
    دیپازیت 200 دلار هست که باید پرداخت کنید به دانشگاه. ایمیلش براتون میاد ولی میتونید از کسی که باهاش تا الان در تماس بودید هم بپرسید یا یک ایمیل به student account بزنی.

Junior Member

سلام
    من از دانشگاه دالهاوزی رشته ی برق پذیرش گرفتم. فاندی که به من دادن 19000 تا هست که 9500 تا باید برای شهریه بدم و 5800 تا برای International differential fee.
    یعنی نهایتا یه چیزی حدود 3000 تا برام می مونه.
    منبع دیگه ای برای گرفتن فاند هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraalavi نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه دالهاوزی رشته ی برق پذیرش گرفتم. فاندی که به من دادن 19000 تا هست که 9500 تا باید برای شهریه بدم و 5800 تا برای International differential fee.
    سلام. تبریک میگم. من هم خودم برای سپتامبر پذیرش گرفتم. تا اونجا که میدونم اسکالرشیپ های دیگه ای هم هست و همچنین TA میتونین بگیرین. کار هم اگر بخواین هست. دوستان دیگه که الان اونجا هستن شاید بهتر براتون توضیح بدن ولی در کل این ها منابعی هست که میتونین مقدار فاندتون رو بیشتر کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    من دانشجوی دپارتمان برق هستم. تا جایی که من می دونم، دپارتمان برق پول زیادی نداره. بنابراین شانس این که از خود دپارتمان پول بیشتری بگیرید زیاد نیست. از ترم دوم می تونید برای TA اپلای کنید. اگر بتونید TA بگیرید 45 ساعت کار می کنید و ترمی حدودا 1000 دلار می گیرید (که مقدار زیادی نیست.)
    منابع فاند دیگری هم مثل killam هست که برای کل دانشگاه ست، فاندهای خوبی هم هستند ولی تا شروع ترم سوم شانسی برای گرفتن این فاند ندارید.
    بهترین راهی که می تونید فاند بیشتری بگیرید اینه که با اساتیدی که از صنعت پروژه می گیرند کار کنید و از اونا research grant بگیرید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraalavi نمایش پست ها
    سلام

Junior Member

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی شش ماهه میرم دال هاوزی و باید بیمه باشیم. نمیدونم از ایران خودم را بیمه کنم با رفتم دال هاوزی اونجا بیمه بشم.
    ممنون میشم کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه.
    امیدوارم ایم مطلب را در پست مناسبی نوشته باشم و دوباره حذف نشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)