صفحه 192 از 220 نخستنخست ... 92142182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,911 تا 1,920 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
    درسته به کسی اصلا اعتماد نکنید! خودتون تحقیق کنید و مراحل پذیرش رو طی کنید، اصلا سخت نیست!
    جهان سوم یکم زیاده! جهان دومی بهتره ولی به شهری که میرید بستگی داره والا. درمورد پزشکی من هیچی نمیدونم مهندسی میخونم.
    کیفیت زبان استادا در حد خود آمریکا نیست که طبیعیه ولی همشون بد نیستن.
    بیسوادِ بیسوادم نیستن به هرحال هوافضای اینجا خیلی قویه! (توجه داشته باشید که خودم هوافضا نمیخونم! لطفا از حمله کردن به بنده و گلایه کردن از این رشته به بنده خود داری شود! ) )
    درضمن کشورهای دیگه هم امکان رفتن دارن از اینجا در حین تحصیل.

------------------------------------------------------
    | درمورد رشته های پزشکی من هیچی نمیدونم! |
    ------------------------------------------------------

ارادتمند
    منم در مورد مهندسی هیچی نمیدونم و شما مهندسی میخونی بیشتر اطلاع داری فقط در مورد پزشکی و دندون هست صحبت من. ببینید واقعیت مسئله اینه این رشته ها تئوریکال هستند و باید زبان بسیار قویی داشته باشی که طبیعتا روسی رو با یک سال و دو سا ل نمیشه به این حد رسوند. آشان رفتن و خیار گوجه خریدن و با دختر حرف زدن تو دیسکو با درس خوندن به زبان روسی کلا متفاوته. درس پزشکی به اینز بان اولا به دلیل وضعیت زبان بسیار بی کاربرد و مزخرف روسی ثانیا به دلیل سطح پایین علوم پزشکی فقط برباد دهنده عمر و سرمایه هست. در کنار اینها هزینه کورسهای انگلیسی که 12 و 8 هزار دلار هست واقعا نمیصرفه این هزینه رو برای روسیه کردن. رودن و لومونسف انگلیسی دارند . از طرف دیگه خود وضعیت شهری و محیطیشم واقعا یک جامعه ایزوله به تمام معنا هست . شما ببین حتی از لهستانم کسی به زحمت بیاد روسیه. الان البته یکی پیدا میشه میگه دختر بیل کلینتون هم کلاس منه تو دانشگامون و 28 نفر دوست فرانسوی و انگلیسی دارم که اینقدر عاشق مسکو شدن بر نمیگردن خونشون)
    البته هرکسی صلاح خودشو بهتر میدونه ولی روسی و پزشکی و .....تهش بجز هیچ چیز خاصی نیست! من خودم 100 سال پیش کسی روسیه بلاروس اکراین درس خونده باشه نمیرم به هیچ وجه چون کاملا اگاهم وضعیت چطوره.

Junior Member

خوابگاه های هتل مانند رودن
    اکثر ایچنت های کلاهبردار مثل ...و...و.... که در مسکو هستند به شما میگن: دانشگاه رودن خوابگاه داره از 100 دلار معمولی تا 250-400 دلار خیلی خوب. اما واقعیت قضیه چیه؟ دانشگاه رودن 14 مجموعه خوابگاهی داره تا اونجا که بنده مشاهده کردم که خوابگاههای 100 دلاری و این قیمتهاش که اصلا بهش فکر نکنید چون از مسافرخانه های بین راهی ایران هم بدتر هستند و بدتر بودن علاوه بر بهداشتی و در و دیوار و اتافها خود جو اونها هم هست که اتباع جرم خیز ترین کشورهای دنیا در اونجا ساکن هستند. روزی که ما رفته بودیم برای ثبت نام در بهترین! خوابگاهشان حتی یک پسر بچه آفریقایی بغل مادرش بود "تف" می انداخت روی عابران! و مادر محترم هم فقط نگاهش میکرد . اما خوابگاه های هتل مانند! این خوابگاهها تا وقتی اتاقها یک نفره بباشند یعنی به زاای یک اتاق! شما ماهی 1000 دلار پول بدی به هر حال باز یک نفری توی اتاق و کمی! قابل تحمل اما با این سیل عظیم جمعیتی که بعد از از اعتبار خارج شدن دانشگاههای سماشکوی سابق و پاولف و ... که همگی هم امسال و هم سال بعد به رودن میروند به دلیل عدم توان قبولی در
    ازمون پاتفک پاولف که پارسال از حدود 40 نفر ایرانی فقط 3 نفر یا 5 نفر دقیق یادم نیست موفق به قبول شدن در آزمون روسی پاولف شدند و همگی امدند رودن و مسکو اتاقها تبدیل به 4 نفره! شدند. در نتیجه خودتون حدیث مفصل بخوانید از این مجمل! یک خوابگاهی هست به نام خوابگاه متاهلی که اون هم ظاهرا فقط به متاهل ها میدن اونم باز داره خراب میشه به همون دلایل بالا. مهمترین مسئله در کنار این خوابگاها همین اتابع چچن و ازبک و قرقسز و آفریقا و ... هستند که وضعیت را برای شما کمی تا قسمتی بحرانی میکند! زیستن با ایشان از توان هر انسان نرمالی خارج است!مگر.........

"گول سراب دکتر شدن در روسیه را نخورید"

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

حرف دوستان رو رد نمیکنم. به هرحال همه این ها تجربس برای دوستان.
    ولی چنتا نکته رو بگم:

بعضی چیزا رو باید به جون بخرید وقتی میرید کشور دیگه درس بخونید.
    1. ممکنه با هرکسی هم اتاق بشید. از کشورای مختلف هستن اینجا و با فرهنگ های مختلف. مثلا اینجا چینیا غذا درست میکنن بعضی وقتا آدم میخواد بالا بیاره انقدر بوی بد میده. بوشم کل خوابگاه رو برمیداره. خوب چکار میشه کرد؟ نسل اندر نسلشون دارن از این غذا میخورن، نمیشه بگی بهشون درست نکنین. تو همه کشورا هم چینیا میرن درس میخونن. پس اینا اجتناب ناپذیره.
    خداشاهده تو ایران من بدتر از اینا دیدم. از همه شهرا، حتی شهر خودم!

2. با اینکه قبلا هم گفتم ولی بازم میگم. بی فرهنگی و دزدی و قتل و تجاوز و همه و همه تو هرجایی از این دنیا هست. اینجوری نیست بخواید برید جایی که همه با هم خوبن و کسی به کسی نگاه چپ نکنه. مظلوم بازی دربیارین کلاهتونو برداشتن. نصف شب تو بعضی جاها برید خوب خلافکار هست. حالا معلومم بشه خارجی هستید دیگه بدتر.

3. دیدین تو ایران تقلب زیاد میکنن و از بعضی استادا با کلک رضتی نمره میگیرن و اینا، اینجا و همه جا هم همینطوره. من اینجا دوست آمریکایی داشتم میگفت تکلیفارو انجام نمیدیم و استادم کاری بهمون نداره.
    بخوای درس میخونی، نخوای میتونی با اینجور روشا نمره بیاری.

4. یه سری نکته ها دیدم تو فروم خیلی وقت پیشا الآن یادم افتاد. چنتا از دوستان گفته بودن خورشیدو اینجا نمیبینی و از این حرفا.
    انصافا تو ایران خورشید وقتی میتابه بهش چنبار در روز نگاه میکنید؟ همه هم از تو سایه میریم که افتاب بهمون نخوره. ایراد بنی اسرائیلی نگیرید.
    بله اینجا روزا کوتاهه. الآن ساعت 4 بعد از ظهر میشه هوا تاریکه. ساعت 10 خورشید طلوع میکنه. ولی انصافا این چیزا چه ربطی به درس خوندن داره.
    بعدشم بازم شرایط اینجا قشنگی های خودشو داره.

5. به نظرم اگر خیلی گمراهید یه سر بیاید فال و تماشا. از نزدیک خوابگاه ها رو ببینید، دانشگاه رو هم ببینید، که البته از تو دانشگاه فک نمیکنم چیزی واسه نحوه تدریس و اینا دسگیرتون بشه تا توش درس نخونید.

6. زبان روسی هم برای من مشکله. نه کلاس رفتم و نه کتاب خوندم. ولی خیلی یواش دارم یادمیگیرم. زبانش سخته برای من. ولی توی دانشگاه انگلیسی کفایت میکنه. بیرونم هستن کسایی که انگلیسی حرف میزنن. شنیدم پترزبورگ بهتر از مسکو هست از نظر زبان.

ارادتمند

Junior Member

دوستان سلام
    میخواستم بپرسم آیا دانشگاه پلی تکنیک سن پترزبورگ خوابگاه متاهلی داره یا نه ؟
    اگه داره هزینه هاش چجوریاست ؟
    برای رشته آی تی مقطع لیسانس سطحش چجوریه ؟
    ممنون میشم اگه اطلاعات دارید بگید و نگید که معمولا دارن و ... اگه اطلاعات دقیق دارید ممنون میشم اطلاع بدید
    ایمیل زدم بهشون جواب ندادن

سلام
    برای رشته های پزشکی و دندان پزشکی؛ آیا دانشگاه های روسیه دارای محدودیت سنی هستند ؟؟

Junior Member

دوستان نطرتون درباره دندونپزشکی به انگلیسی تو دانشگاه رودن چیه؟ از تظر سطح علمی اساتید و امکانات منظورمهو پیشاپیش سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidsh67 نمایش پست ها
    دوستان نطرتون درباره دندونپزشکی به انگلیسی تو دانشگاه رودن چیه؟ از تظر سطح علمی اساتید و امکانات منظورمهو پیشاپیش سپاس
    سلام
    چین برین خیلی بهتره تا روسیه
    چه از نظر هزینه چه از نظر سطح علمی و تسلط به زبان انگلیسی اساتید و مردم

سلام دوستان.طبق لیست جدید و ارزشیابی مدارک پاولف از لیست خارج شده و بجاش کازان وارد لیست شده.من ولسه پزشکی کازان میخوام شرکت کنم اما چون سال اولی هست که وارد لیست شده اطلاعاتی ندارم و اطلاعات هم محدود هستش ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره کمکم کنه.و در ضمن در رابطه با تحصیل پزشکی تو این کشور راهنماییم کنید.من این تاپیک رو که خوندم خیلی بدبین شدم و شک به دلم افتاده واسه رفتن.خواهشا بدون تعصب راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط panizzzzzz نمایش پست ها
    سلام دوستان.طبق لیست جدید و ارزشیابی مدارک پاولف از لیست خارج شده و بجاش کازان وارد لیست شده.من ولسه پزشکی کازان میخوام شرکت کنم اما چون سال اولی هست که وارد لیست شده اطلاعاتی ندارم و اطلاعات هم محدود هستش ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره کمکم کنه.و در ضمن در رابطه با تحصیل پزشکی تو این کشور راهنماییم کنید.من این تاپیک رو که خوندم خیلی بدبین شدم و شک به دلم افتاده واسه رفتن.خواهشا بدون تعصب راهنمایی کنید
    سلام
    به نظر دانشگاه کارازین خارکوف اوکراین ویا نانجینگ چین بهتر هستند.
    دانشگاه کارازین خارکوف اوکراین رتبه جهانی ۳۸۲ داره و از کازان روسیه معروف تر هست.

و اینکه من واقعا گیج شدم از طرفی میگید استاد ها به زبان انگلیسی مسلط نیستند و از طرف دیگه میگید به زبان انگلیسی بخونیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)