صفحه 208 از 220 نخستنخست ... 108158198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,071 تا 2,080 , از مجموع 2195

موضوع: تحصیل در روسیه

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط odiwxe2 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام. 2 تا سوال راجب پزشکی و دندانپزشکی در روسیه:
    1- دانشگاه رودن چطور دانشگاهیه؟ هم برای تحصیل به زبان انگلیسی و هم برای کسی که بخواد بره اونجا اول زبان روسی یاد بگیره بعد شروع کنه.
    2- این دوره زبان روسی 2 ترمه در عمل چیه؟ منظور من اینه اینا میگن برای تحصیل به زبان روسی باید اول دوره Preparatory رو که 2 ترمه بگذرانید. حالا سوال من اینه که این یعنی بعد از این دوره مستقیم وارد رشته هایی مثل پزشکی و دندانپزشکی میشید؟ یا اینکه این دوره فقط برای زبان روسی هستش و ربطی به تحصیل نداره اصلا؟
    دانشگاه رودن یکی از بزرگترین و معتبر ترین دانشگاه های اروپا محسوب میشه. دوره پادفک دانشگاه هنوز وقت برای ثبت نام داده.
    برای تحصیل به زبان روسی پادفک روسی واجبه

نقل قول نوشته اصلی توسط molayi نمایش پست ها
    سلام ببخشید میخواستم بدونم دانشگاه کاازان برای دندون بهتره یا دانشگاه رودن؟ لطفا راهنماییم کنید خیلی گیجم که چیکار کنم
    از طرفیم نمیدونم دندون بخونم یا پزشکی یعنی میترسم دروس پزشکی که حفظی زیاد داره رو نتونم به روسی بخونم و حفظ کنم نمیدونم گیجه گیج شدم لطفا کمکم کنین
    سلام
    برای جواب سوالاتتون نظرات شخصی متفاوتی وجود دارن
    بنظر من رودن دانشگاه بزرگتر و با اعتبار بیشتر از لحاظ جهانی انتخاب بهتریه البته اگه هزینه بیشترش مد نظر نباشه.
    خوندن دندونپزشکی یا پزشکی بسته به شخص میتونه متفاوت باشه علاقه حرف اول رو میزنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Leang نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز

دوستان سئوالی برام پیش آمده است، که اگه دوستانی که در روسیه مشغول به تحصیل می باشند پاسخ بدهند بی نهایت متشکر میشم.

من شنیدم بعد از ترجمه مدارک تحصیلی و بعد از زدن تمام مهر ها و تایید سفارت وقتی وارد روسیه شدی باید مدارک تحصیلی ببری به یک اداره تا مدرک معادل بهت بدن یعنی معادل سازی بشه؟؟؟
    آیا این قضیه درسته؟؟؟ اگه درسته میشه اسم آدرس این اداره بگید و بگید که توی کدوم شهرها میتونم برم برای این کار؟؟؟ و اگه امکان داره هزینه ای چیزی هم داره بگید.

من شنیده بودم مدارک ترجمه شده میدی دانشگاه دیگه تمام میشه و اصلا جای دیگه نمی خواهد بدی؟؟؟؟

با تشکر.
    سلام
    فقط ترجمه رسمی مدارک نیازه و هیچ معادل سازی وجود نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoudjavedan نمایش پست ها
    سلام
    فقط ترجمه رسمی مدارک نیازه و هیچ معادل سازی وجود نداره
    چقدر خوب که معادل سازی نداره.
    فقط مدارک تحصیلی که در سفارت روسیه تایید شده تا کی اعتبار داره؟؟؟؟ من شنیدم مدارک تحصیلی که در سفارت روسیه تایید میشن تاریخ انقضاء ندارند و همیشه اعتبار دارند آیا این موضوع درسته؟؟

Junior Member

سلام
    میشه در مورد دره پادفک توضیح بدید که اصلا چی هست؟ آیا فقط آموزش زبان روسی هست؟؟؟ یا دورن تخصصی هم هست؟؟

منظورم اینکه فرض کنید یکی برای فوق لیسانس برق میره روسیه حالا دوره پادفک فقط آموزش زبان روسی هست یا دورن تخصصی خود رشته برق به روسی هم هست؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه دانشگاهLomonosov Moscow State University

سلام
    یک سوالی داشتم دوستانی که اطلاع دارن از این رشته میخواستم بدونم در روسیه رشته پروتز دندان (تکنسین دندانپزشکی هم میگن) در کدام دانشگاه وجود داره ؟ نام دانشگاه با ادرس سایتشو برای بنده بفرستن خیلی ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان تفاوت هزینه ها در شهر کازان نسبت به مسکو چقدر هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Intelligent Systems - St. Petersburg Polytechnic University

نقل قول نوشته اصلی توسط SA_Veter نمایش پست ها
    سلام
    میشه در مورد دره پادفک توضیح بدید که اصلا چی هست؟ آیا فقط آموزش زبان روسی هست؟؟؟ یا دورن تخصصی هم هست؟؟

منظورم اینکه فرض کنید یکی برای فوق لیسانس برق میره روسیه حالا دوره پادفک فقط آموزش زبان روسی هست یا دورن تخصصی خود رشته برق به روسی هم هست؟؟؟؟
    بستگی به انتخاب خودتون داره، میتونید فقط روسی بخونید یا دوره علوم پایه رو بردارید، که سه شاخه تکنیکی، تجربی و انسانی داره
    مسلما شما میتونید فیزیک، ریاضی و یکی دیگه بخونید
    شما دوست عزیز که پیام میدی، مطمئن باش صندوق پیام هات خالیه که بعد نوشتن یه طومار یهو نبینم زده:
    ظرفیت صندوق پیام های خصوصی FELANI به اتمام است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin258 نمایش پست ها
    بستگی به انتخاب خودتون داره، میتونید فقط روسی بخونید یا دوره علوم پایه رو بردارید، که سه شاخه تکنیکی، تجربی و انسانی داره
    مسلما شما میتونید فیزیک، ریاضی و یکی دیگه بخونید
    پس فقط میشه برای دوره ارشد مثلا رشته برق فقط فقط زبان روسی خواند نه چیزی دیگه؟؟؟ منظورم ریاضی فیزیک شیمی به روسی هست؟؟؟

اسم دوره فقط زبان روسی چی هست ؟؟؟ آیا فرق میکنه بین کسی که فقط پادفک روسی می خونه با کسی که پادفک ریاضی فیزیک و غیره میخونه؟؟؟

با تشکر فراوان

Junior Member

با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
    ۱۸ سالمه و در حال حاضر پیش دانشگاهی تجربی ام.پارسال ینی سال سوم معدل کتبی ام ۱۱ شد.
    واسه ادامه تحصیل خارج از کشور علاقه دارم که کلا پیگیر بودم ولی دیروز به یه مطلبی برخوردم که خواستم صحت و درستی اش رو از اساتید جویا شم.
    که تحت این عنوان بود از موسسه ای که مجوز وزارت علوم داره :

بجای پرداخت 48500 دلار فقط 14000 دلار بپردازید.

نیم بورس رشته دندانپزشکی در دانشگاه رودن RUDN کشور روسیه - شروع کلاس زبان روسی شهریور 1397 (سپتامبر 2018)

بجای پرداخت 48500 دلار برای کل دوره دندانپزشکی (6 سال) به انگلیسی فقط 14000 دلار برای کل دوره دندانپزشکی (6 سال) به زبان روسی بپردازید.

پذیرش مستقیم تحصیل در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه RUDN روسیه به زبان روسی
    شرکت در کلاسهای آموزش زبان روسی دانشگاه رودن RUDN (هزینه جدا دریافت نمیشود)
    رنکینگ عالی جهانی (به جدول زیر این متن نگاه کنید)
    مورد تایید وزارت بهداشت ایران
    بدون گذراندن دوره پادفک یا پری مدیکال (ورود مستقیم به دوره دندانپزشکی بلافاصله بعد از بپایان رساندن دوره زبان روسی)
    بدون امتحان ورودی
    بجای پرداخت 48500 دلار برای کل دوره دندانپزشکی (6 سال) به انگلیسی فقط 14000 دلار برای کل دوره دندانپزشکی (6 سال) به زبان روسی بپردازید.
    .................................................. .................................................. .................................................. ....................
    وقتی به آیدی مربوط به راهنمایی این موسسه پیام دادم یه سری سوال هایی پرسیدم که این جوابارو بهم دادن:
    ۱.با سلام و خسته نباشید ببخشید این کاهش هزینه ای که تو دوره دندون پزشکی روسیه در کانال اعلام کردید به چه دلیله؟
    ۲.سلام - امروز به ما اعلام شد - ظاهرا برای جذب دانشجو هست.
    ۱.هزینه زندگی سالی چقدر هستش؟
    ۲.ماهی 400 دلار ، حدود 5000 دلار در سال
    ۱.بعد اموزش زبان روسی در اونجا چجوری هستش؟
    ۲.از شهریور 97 شروع میشه تا تیر 98 - فقط زبان روسی روزی سه کلاس
    ۱.ینی ۱ سال فقط زبان دیگه درسته؟بعد مدرس زبان روسی هست ؟ کسی که هیچ اشنایی نداره و اگه مدرس هم روسی باشه یادگرفتن سخت به نظر میاد
    ۲.بله یکسال - از انگلیسی خیلی ساده استفاده میشه - ولی تو این کلاسا اساسا نبایستی غیر از زبان هدف حرف زد.
    ۱.هزینه های دانشگاه سال به سال باید پرداخت بشه یا ترمی؟
    ۲.شهریه ۶ سال ۱۴۰۰۰ دلار که اول گرفته میشه.
    ۱.هزینه های زندگی هم باس یکجا داشته باشی یا ماه به ماه هم میشه واسمون بفرستن یا اصن باس سال به سال باشه؟
    ۲.لازم نیست همه هزینه زندگی سالانه رو داشته باشید.
    ۱.اگه کسی نتونه تو این یک سالی که واسه زبان در نظر گرفته شده به سطح قابل قبول برسه چطور میشه؟
    ۲.یا باید دوره تکمیلی بخونه و یا برگرده ایران
    ۱.هزینه جداگانه باید بده؟چه مدتی هست این دوره؟
    ۲.6000 دلار و 6 ماه
    ۱.اگر طرف بخواد برگرده پولی که واسه شهریه داد بهش پس میدن؟
    ۲.بعد از شروع کلاس خیر
    .................................................. .................................................. ..................................................
    خیلی از شما دوستان عذر میخوام که طولانی شد ولی واقعا واسم مهمه که بدونم این قضیه تا چه اندازه درسته.لطفا کمکم کنید . منتظر جواب و راهنماییتون هستم. مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)