صفحه 219 از 220 نخستنخست ... 119169209210211212213214215216217218219220 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,181 تا 2,190 , از مجموع 2195

موضوع: تحصیل در روسیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshidtanaz نمایش پست ها
    سلام من دندانپزشکی مسکو میخونم اگه سوالی دارین میتونم کمکتون کنم قطعا سعی کن دانشگاهت شهر مسکو باشه من سماشکو درس میخونم و وزارت بهداشت هم دندانپزشکی سماشکو رو بیشتر از بقیه قبول داره
    سلام
    میشه منو راهنمایی کنید
    خیلی سوال دارم در مورد پزشکی و دندان پزشکی روسیه
    1_دوره پادفک در ایران برگزار میشه؟ .. ارزش داره شرکت کنم؟
    2_هزینه دانشگاه های روسیه برای رشته دندان پزشکی ...دانشگاه پاولف چقدره؟
    3_داروسازی چطوره هزینش؟
    4_آیا ازمون پادفک رقابتیه؟
    5_امن هست کشور روسیه؟

میشه درمورد پذیرش پادفک راهنمایی کنید اینجا موسسات هرکدوم یه نرخ میگن هرکدوم یه روش

سلام من دندانپزشکی مسکو میخونم اگه سوالی دارین میتونم کمکتون کنم قطعا سعی کن دانشگاهت شهر مسکو باشه من سماشکو درس میخونم و وزارت بهداشت هم دندانپزشکی سماشکو رو بیشتر از بقیه قبول داره
    اگه ممکنه راهنمایی کنید گیج شدیم سایت دانشگاه سماشکو خیلی اطلاعاتش ضعیفه باید چیکار کنیم برای پذیرش شما تجربه گرفتن پذیرش پادفک دارید؟

Junior Member

سلام
    ببخشید‌ میشه راهنمایی‌کنید
    با زبان روسی درس خوندن توی سماشکو کار شدنیه؟یعنی سخت نیست ادم با یه زبان‌روسی بخونه؟توروخدا جواب بدید خیلی‌استرس دارم😰😰

Junior Member

سلام به همه دوستان
    ۱- برای سفارت بخوایم وقت بگیریم چقد طول میکشه مثل اونای دیگه یک سال طول میکشه یا نه؟؟ اخه میگن خیلی زود وقت میدن من خودم نمیدونم تو سایت سفارتم چیزی پیدا نکردم

۲- تو ایران زبان روسی یاد بگیریم بازم باید دوره پادفک رو بگذرونیم ؟
    ۳- روسی بلد باشیم تافل یا ایلتس هم میخوان؟؟
    4-
    Kazan National Research Technical University دانشگاه خوبی نیست؟؟؟ برای رشته هوافضا - برای شهرش میگن که شهر کوچک جای مناسبی برای زندگی نیست این دانشگاهو بیخیال شم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری بیوتکنولوژی کشاورزی ، روسیه ، مسکو

سلام معلومه که میشه
    اصلا اینا چیزهای ترسناکی نیست
    اگر واقعا برنامه داشته باشید به راحتی میشه پیشرفت کرد

سلام ببخشید من میخوام از دیپلم به روسیه بیام برای رشته های دندان پزشکی و پزشکی به رشته ی بیکوتکنولوژی هم خیلی علاقه دارم معدلم تا الان بالای ۱۹.۶ بوده الام ۱۶ سالمه تا دارم برای ایلتس ۶.۵ میخونم یا حتی تا دیپلمم به ۷ هم برسم
    میخواستم ی سری اطلاعات درباره ی دانشگاه های نحوه ی ورود ک ازمون داره یا نه ؟
    پادفک اجباریه؟حتی با اینکه دیپلم دوازده ساله داشته باشیم؟ و کلا نحوه ی پذیرش ک ینی من بعد از دیپلمم کلا باید چیکار کنم ک پذیرش بگیرم ؟
    هزینه دانشگاه یا ابنکه خوابگاه بگیریم بهتره یا خونه ؟کاردانشجویی چطوریه اونجا امنیتش چطوره اگه بخوابم بورس شیم باید چیکار کنیم ؟
    متشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sechenov university-dentistry

سلام وقت نمیخواد بگیرین اصلا فقط کافیه دعوتنامه برسه دسستون.برای برخی دانشگاها بدون پادفک میتونین برید و فقط نیاز به دانش زبان روسی دارید
    کازان دانشگاهش عالیه شهرش عالیه ولی نسبتا کوچیکه و خب خیلی ارزونه و کار کمتر پیدا میشه اونجا نسبت به مسکو و پتربورگ

نقل قول نوشته اصلی توسط leila01 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    ۱- برای سفارت بخوایم وقت بگیریم چقد طول میکشه مثل اونای دیگه یک سال طول میکشه یا نه؟؟ اخه میگن خیلی زود وقت میدن من خودم نمیدونم تو سایت سفارتم چیزی پیدا نکردم

۲- تو ایران زبان روسی یاد بگیریم بازم باید دوره پادفک رو بگذرونیم ؟
    ۳- روسی بلد باشیم تافل یا ایلتس هم میخوان؟؟
    4-
    Kazan National Research Technical University دانشگاه خوبی نیست؟؟؟ برای رشته هوافضا - برای شهرش میگن که شهر کوچک جای مناسبی برای زندگی نیست این دانشگاهو بیخیال شم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sechenov university-dentistry

دوستان عزیز هر سوالی در مورد روسیه داشتید در خدمتتون هستم....

دوستان اطلاعات درخواست اخذ ویزای دانشجویی اینجا انگار خیلی قدبمیه

توضیح بفرمایید مدارک مورد نیاز جهت این امر الان دقیقا چی عناوینی هستند و کجا باید برم VFS?! خود سفارت روسیه؟! اخذ هزینه چقدر؟! روبل؟! یا کارت میشه کشید؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)