صفحه 102 از 220 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط sss638 نمایش پست ها
    تجربه من میگه که آقای ابطحی دقیقا درست میگویند افسردگی بدیلیل های نا معلومی مباد سراغتون و اگر تونستی سال اول رو بمونی سال دوم را نیز میمونی ... شاید علتش سردی هوا و مردم روسیه و یا نحوه متفاوت زندگی ما در ایران می باشد.
    تجربتون چی رو درست میگه؟
    این آب و هوا از روسیه هست و فنلاند و نروژ و کانادا که شمالی هستند در بر میگیره.
    ایرانیانی که بنا به دلایلی نه روسی بلد هستند و نه یاد میگیرند معلومه که ناراضی خواهند بود و افسردگی میگیرند.
    باز هم تکرار میکنم در روسیه اگر زبانشون را یاد نگیرید نمیتونید زندگی کنید به آب و هوا هم هیچ زبطی نداره.
    زبان روسی رو هم نمیتونید توی یک سال یاد بگیرید.

[QUOTE=muhammadinfo;724074]تجربتون چی رو درست میگه؟
    ایرانیانی که بنا به دلایلی نه روسی بلد هستند و نه یاد میگیرند معلومه که ناراضی خواهند بود و افسردگی میگیرند.
    باز هم تکرار میکنم در روسیه اگر زبانشون را یاد نگیرید نمیتونید زندگی کنید به آب و هوا هم هیچ زبطی نداره.
    زبان روسی رو هم نمیتونید توی یک سال یاد بگیرید.[/QUOTE
    درود
    یعنی این زبان اط المانی و فرانسه سخت تره ؟ پس چکار باید کرد؟

Banned

[QUOTE=sinam;724597]
    نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadinfo نمایش پست ها
    تجربتون چی رو درست میگه؟
    زبان روسی رو هم نمیتونید توی یک سال یاد بگیرید.[/QUOTE
    درود
    یعنی این زبان اط المانی و فرانسه سخت تره ؟ پس چکار باید کرد؟
    بحث زبان یک یحثی هست که تا حدود زیادی بسته به تلاش و ویژگی های روحی خود فرد هم داره
    یکی از اساتید ما که تحصیلش به زبان آمانی بوده به من گفت حداقل 5 سال طول میکشه زبان آلمانی.ایشون خودش هم از 17 سالگی آلمان بوده. اما من کسانی میشناسم که مثلا از 28-9 سالگی رفتند تحصیل کنند اونجا و یک ساله هم زبان رو یاد گرفتند خوب البته آنچنان مسلط شدن شاید 5 سال باشه اما با یک سال قطعا یاد گرفتند که تونستند تحصیل کنند و مدرکشون رو بگیرند.
    روسی یک مقدار سخت یا آسونتر بالاخره باید یاد گرفت خب مگه ما با آلمانی و فرانسه آشنایی داریم که با روسی داشته باشیم.

Apdentist آواتار ها

من با آلمانی آشنایی دارم بهتون میگم قابل مقایسه با روسی نیست به هیچ عنوان!
    درس پاس کردن با زندگی کردن به راحتی و افسردگی نگرفتم به خاطر مسائل سختیه درسی فرق میکنه!

من با آلمانی آشنایی دارم بهتون میگم قابل مقایسه با روسی نیست به هیچ عنوان!
    درس پاس کردن با زندگی کردن به راحتی و افسردگی نگرفتم به خاطر مسائل سختیه درسی فرق میکنه!
    درود
    من منظورتون را متوجه نشدم جمله تون نامفهوم بود. المانی سختتره یاروسی؟

Apdentist آواتار ها

آلمانی خیلی راحتتر از روسی هست!

آلمانی خیلی راحتتر از روسی هست!
    به نظر منطقی میاد، چون تو زبان آلمانی باحروف الفبای آشنا مثل زبان انگلیسی سرو کار داریم حالا شاید سه چهار تا حرف متفاوتم داشته باشه ولی در زبان روسی تمام حروف الفبا و صداهاش نا آشناست، من اکثر کسانی که در سفارت روسیه دیدم زبان روسی رو خیلی روان صحبت میکردن هیچ کدومم از قشر دانشجو نبودن از هر کدومشون راهکار پرسیدم گفتن برو با مردم روس رفیق شو.
    ویرایش توسط rezakia : May 11th, 2012 در ساعت 06:51 PM

Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakia نمایش پست ها
    به نظر منطقی میاد، چون تو زبان آلمانی باحروف الفبای آشنا مثل زبان انگلیسی سرو کار داریم حالا شاید سه چهار تا حرف متفاوتم داشته باشه ولی در زبان روسی تمام حروف الفبا و صداهاش نا آشناست، من اکثر کسانی که در سفارت روسیه دیدم زبان روسی رو خیلی روان صحبت میکردن هیچ کدومم از قشر دانشجو نبودن از هر کدومشون راهکار پرسیدم گفتن برو با مردم روس رفیق شو.
    این نکته ی مهمی هست اما در مطالب علمی کاربرد چندانی نداره!

این نکته ی مهمی هست اما در مطالب علمی کاربرد چندانی نداره!
    بله درسته چون توی مکالمه با مردم با کلمات تخصصی علمی سر و کار نخواهیم داشت ولی فکر کنم خیلی توی راه افتادن در مکالمه مفید باشه، چون اگر دانشجو بتونه توی اجتماع باشه با مردم مکالمه کنه باهاشون دوست بشه تفریح کنه بیرون بره و غیره کمتر امکان این وجود خواهد داشت که خسته و افسرده بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakia نمایش پست ها
    بله درسته چون توی مکالمه با مردم با کلمات تخصصی علمی سر و کار نخواهیم داشت ولی فکر کنم خیلی توی راه افتادن در مکالمه مفید باشه، چون اگر دانشجو بتونه توی اجتماع باشه با مردم مکالمه کنه باهاشون دوست بشه تفریح کنه بیرون بره و غیره کمتر امکان این وجود خواهد داشت که خسته و افسرده بشه.
    من يه مدت آلماني خوندم زبان وحشتناكيه مخصوصا زبان ادبي و تخصصيش. مذكر مونث و خنثي از هيچ قانوني تبعيت نمي كنه و تنها بايد حفظ كرد و هر كدام يك حرف تعريف جداگانه داره. از همه بدتر برخي كلمات تو جملات متفاوت با هم تركيب مي شن و يه كلمه جديد تشكيل مي دهند و بعد يه تلفظي دارند كه زبان فارسي نداره ich يه حالتي بين ك و ش تلفظ مي شه. اگه روسي از اين سخت تر باشه كه واويلاست. فكر مي كنم بزرگترين مشكل زبان روسي اينه كه كلمات وفتي در جمله قرار مي گيرند با توجه به شرايطشون (فاعل، مفعول و ...) اخر كلمه عوض مي شه. من حروف الفباي روسي را تو 3 ساعت ياد گرفتم و الان تاحد زيادي مي تونم روسي را بخونم و نوشتنش رو كمتر از 1 ساعت كافي فصل 1 و 2 كتاب پادفك را بخونيد. دو تا ويدئو از يوتيوب دانلود كردم كه يه نفر الفبارو مي نوشت كمك زيادي بود. البته اينم بايد بگم پدر من ليسانس روسي داره

actually learning languages is one of my hobbies

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)