صفحه 103 از 220 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

اینکه زبان "آلمانی خیلی راحتتر از روسی هست!" بستگی به خود شخص داره.آخه رو چه حساب و معیاری میشه آلمانی و روسی را در یک جمله با هم مقایسه کرد؟
    معمولاً در محیط قرار گرفتن بهترین نتیجه رو میده.و به قول دوستان اگه دوست بومی داشته باشی و بین مردم اون کشور باشی خیلی بهت کمک میکنه که زودتر زبان اون کشور را یاد بگیری.

اینجانب تجربه خوندن زبان روسی را به مدت 4 ماه در دانشگاه انرژی مسکو دارم و الان هم مشغول به خوندن انگلیسی در مالزی هستم
    یه بنده خدایی به ما گفت میدونی چقدر طول میکشه روسی باد بگیری ؟ گفتم نه ! گفت 15 سال ... من اول گفتم این داره خزعبل میگه بعد که رفتم در درونش دیدم واقعا راست گفته

ولی تجربه بنده میگه کورس انگلیسی بگیرید در کنارش روسی هم یاد بگیرید ولی تا یاد گرفتنش به مدت 2 سال سختی و بدبختی های عجیبی را تجربه خواهید کرد.

تجربتون چی رو درست میگه؟
    این آب و هوا از روسیه هست و فنلاند و نروژ و کانادا که شمالی هستند در بر میگیره.
    ایرانیانی که بنا به دلایلی نه روسی بلد هستند و نه یاد میگیرند معلومه که ناراضی خواهند بود و افسردگی میگیرند.
    باز هم تکرار میکنم در روسیه اگر زبانشون را یاد نگیرید نمیتونید زندگی کنید به آب و هوا هم هیچ زبطی نداره.
    زبان روسی رو هم نمیتونید توی یک سال یاد بگیرید.
    دوست من کی ربط داد به آب و هوا بحث من در مورد رفتار مردمش بود.
    شما تو ایران میری دانشگاه استاد فارسی حرف میزنه گیح میشی نمیفمی چی گفت حالا شمایی که میری سر کلاس روسی میشینی میخوای کامل بفهمی و بشینی بحثم کنی و اون خط ماکارونی مانندشونو بخونی ؟
    ویرایش توسط sss638 : May 12th, 2012 در ساعت 03:53 AM

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sss638 نمایش پست ها
    اینجانب تجربه خوندن زبان روسی را به مدت 4 ماه در دانشگاه انرژی مسکو دارم و الان هم مشغول به خوندن انگلیسی در مالزی هستم
    یه بنده خدایی به ما گفت میدونی چقدر طول میکشه روسی باد بگیری ؟ گفتم نه ! گفت 15 سال ... من اول گفتم این داره خزعبل میگه بعد که رفتم در درونش دیدم واقعا راست گفته

ولی تجربه بنده میگه کورس انگلیسی بگیرید در کنارش روسی هم یاد بگیرید ولی تا یاد گرفتنش به مدت 2 سال سختی و بدبختی های عجیبی را تجربه خواهید کرد.

شما تو ایران میری دانشگاه استاد فارسی حرف میزنه گیح میشی نمیفمی چی گفت حالا شمایی که میری سر کلاس روسی میشینی میخوای کامل بفهمی و بشینی بحثم کنی و اون خط ماکارونی مانندشونو بخونی ؟
    والا من که شخصا همون خط ماکارونی مانندشو خوندم و دارم میخونم.
    سر کلاس کسی بحث نمیکنه و فقط باید مطلب برداری.
    به هر حال فکر کنم بحث سنگینیه زبانشون معلوم شده که واقعا سخته.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام كسي خبر داره اين قضيه امتحان دولتي كه ترم اخر ارشد ميگيرن چيه؟يكي از بچه ها كه ترم اخر كامپيوتر هست در دانشگاه اورال ميگه ترم اخر ارشد ازشون امتحان ميگيرن و اگه بتونن قبول شن ميرن براي دفاع !!!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

درود

به نظر اگر مي خواهيد مشكل زبان روسي را به خوبي درك كنيد اين دو تا لينك را ببينيد.

http://en.wikipedia.org/wiki/Russian_grammar

http://www.alphadictionary.com/rusgrammar/

پايدار باشيد

Banned

دوستان زبان روسی همچین هم سخت نیست !! دیگه فکرشو بکنید از چینی سخت تره که حروف ندارن و هر شکل یک کلمس؟ شاید 10 نوع کلمه متفاوت داشته باشیم ولی تفاوت تلفط هاشون توی اواشونه که یکی باید بلند تر باشه یکی کوتاه تر ...
    کلاس نوشتن و خوندن از هم جداس و شما این دو رو جدا از هم یاد میگی (2 ماه اول فقط میخانی و بعد شروع به نوشتن ) نه قانونی داره نه فعل و نه فاعل اصلا قواعد نداره و ممکنه یکی تو صحبت کردن مردم جای فعل فاعل صفت هرچی رو که بخاد عوض کنه ....

بچه های دانشجو اینو 1 ساله یاد گرفتن حالا روسی؟ امید داشته باشین که میتونید

Banned

دوستان حالا مگه این کشور لیسانس انگلیسی نداره؟ همه جا داره ها

نقل قول نوشته اصلی توسط brotherhood نمایش پست ها
    دوستان حالا مگه این کشور لیسانس انگلیسی نداره؟ همه جا داره ها
    من فوق و دکترای انگلیسی زیاد دیدم بعید میدونم توی لیسانس کورس انگلیسی نداشته باشن در کل بالاخره آخرش برای زندگی در اونجا باید روسی رو یاد گرفت ولی اگر کلاس درس انگلیسی باشه خوب قاعدتا هم راحت تره و هم بهتره البته فکر میکنم کورسهای که بهزبان روسی هستن قاعدتا اساتید قویتری داشته باشن ودرسها رو هم کاملتر ارایه بدن به هر حال خوندن دروس به انگلیسی در روسیه یک سری مزایا داره و یک سری معایب هم طبیعتا داره مورد دیگه اینکه درستو به زبان روسی بخونی بعد از فراغت از تحصیل حق انتخاب بیشتری برای ادامه تحصیل در روسیه خواهی داشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss638 نمایش پست ها

سلام دیدم نوشتین در دانشگاه انرژی بودین یه لطفی می کنید از این دانشگاه بنویسین
    ممنون میشم

Junior Member

سلام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

.. من دانشجوی فوق لیسانس حقوق بین الملل هستم و سال آخرمه و دارم پایان نامه مینویسم.. میخاسم واسه دکترا اقدام کنم.. چه دانشگاهای هست؟؟؟

چه قیمت هایی؟؟؟؟ میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟ واسه دکترا حقوق بین الملل!!!!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)