صفحه 106 از 220 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط sinam نمایش پست ها
    درود
    چرا قوانين شهر مسكو اين همه با سنپترزبورگ فرق مي كنه؟ مسكو يه official permission داره كه هنوز نيومده و ميگن 2 ماه طول مي كشه و لي سن پترزبورگ يه همچين چيزي نداشت و دعوتنامه آماده شده الان دارن برام مي فرستن!!!! شده به كسي official permission ندن؟

سپاس
    سلام
    شما واسه ارز دوره زبان چیکار کردی؟ برای پاتفک ارز میدند یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sorosh نمایش پست ها
    سلام
    شما واسه ارز دوره زبان چیکار کردی؟ برای پاتفک ارز میدند یا خیر؟
    كاري نكردم فعلا هيچي

Senior Member

سلام
    دوستان من میخوام دندانپزشکی بخونم.به نظرتون روسیه انتخاب خوبیه با توجه اینکه روسی بلد نیستم و میخوام به انگلیسی درس بخونم؟ و اینکه برام مهمه مدرکش مورد تایید ایران باشه و بعدا بشه برای اروپا هم اقدام کرد.هزینه اش هم برام مهمه نمیتونم خیلی گرون پرداخت کنم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من میخوام دندانپزشکی بخونم.به نظرتون روسیه انتخاب خوبیه با توجه اینکه روسی بلد نیستم و میخوام به انگلیسی درس بخونم؟ و اینکه برام مهمه مدرکش مورد تایید ایران باشه و بعدا بشه برای اروپا هم اقدام کرد.هزینه اش هم برام مهمه نمیتونم خیلی گرون پرداخت کنم.
    روسیه دوره ی دندون مورد تایید وزارت بهداشت به زبان انگلیسی نداره!

Junior Member

سلام دوستان، من فارق التحصیل رشته ی هوافضا از دانشگاه امیرکبیر هستم با معدل 16. ضمنا نفر اول کنکور ارشد امسال هم شدم. خواستم بدونم چه دانشگاهی در روسیه رو برای ادامه تحصیل تو این رشته پیشنهاد می دین؟
    یه سوال دیگه هم داشتم: امکان گرفتن بورسیه از وزارت علوم با توجه به رتبه کنکورم هست یا نه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط phpasp نمایش پست ها
    سلام دوستان، من فارق التحصیل رشته ی هوافضا از دانشگاه امیرکبیر هستم با معدل 16. ضمنا نفر اول کنکور ارشد امسال هم شدم. خواستم بدونم چه دانشگاهی در روسیه رو برای ادامه تحصیل تو این رشته پیشنهاد می دین؟
    یه سوال دیگه هم داشتم: امکان گرفتن بورسیه از وزارت علوم با توجه به رتبه کنکورم هست یا نه؟
    سلام.
    به بخش تحصیلی سفارت ایران در مسکو تماس بگیرید براتون حتما بورس را تهیه میکنند.
    براتون دانشگاه مایی را پیشنهاد میکنم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط phpasp نمایش پست ها
    سلام
    خود وزارت علوم که راحت بورس میکنه برای روسیه و چین خیلی هم استقبال میکنند . دوستان من در رشته های دیگه البته با رتبه های زیر ده بورس گرفتند حتی برای ژاپن و ...

درود
    بالاخره اين official permission اومد به من گفته برو سفارت ويزاي اوليه صادر شده!! مگه نبايد دعوتنامه ويزا داشته باشيم بعد بريم ويزا بگيريم؟ يعني الان من با پاسپورتم برم سفارت بم ويزا مي دن؟ امروزم رفتم تعطيل بود سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط sinam نمایش پست ها
    درود
    بالاخره اين official permission اومد به من گفته برو سفارت ويزاي اوليه صادر شده!! مگه نبايد دعوتنامه ويزا داشته باشيم بعد بريم ويزا بگيريم؟ يعني الان من با پاسپورتم برم سفارت بم ويزا مي دن؟ امروزم رفتم تعطيل بود سفارت
    من علاوه بر پذیرش دعوتنامه هم داشتم فکر کنم هر دو احتیاج هست

دوستان من دیروز رسیدم مسکو و ثبت نام کردم این مدت خیلیا توی اپلای ابرود کمکم کردن گفتم منم برای جبران زحماتشون بچه ها رو کمک کنم و بهشون اطلاعاتی رو که دارم رو منتقل کنم هر کس اطلاعاتی درمورد نحوه گرفتن پذیرش خوابگاه هزینه ها و غیره داشت خوشحال میشم کمکش کنم فقط پیغام خصوصی بدین تا راهنماییتون کنم من خودم از طریق موسسه وزارت علوم کارامو انجامدادم و واقعا به نفعم شد چون اینجا انگلیسی نمیدونن ولی موسسه همه کارای دانشگاه تو یه نیم روز برام انجام داد و واقعا اگر حتی خونه هم اجاره میکردم به خوبی این خوابگاه نبود الانم چون این موسسه جزو مراکز توزیع نامه ارز دانشجویی و معرفی نامه بانکه همه جوره به نفعم شد به هر حال​​ خوشحال میشم کمک کنم من برام راحتتره پینگلیش تایپ کنم ولی اینجا توی فروم نمیشه .
    ویرایش توسط rezakia : June 9th, 2012 در ساعت 10:47 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)