صفحه 11 از 220 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

سلام.
    اسم شخص میخایل گرافوف هست و قبلا توی *** کار میکرده.
    به هر حال کارشون درسته!
    در ضمن در مورد اون دوره 5 ساله تخصص من شنیده ام که کلا میخواهند حذفش بکنند و یه دروه 4 ساله لیسانس و 2 ساله ارشد ارائه کنند و در مورد Degree یا none degree بودنش هم اطلاعی ندارم.فرق این 2 تا چیه؟
    اما طبق وزارت علوم این دوره 5 ساله کارشناسی ارشد توی ایران ارزشیابی میشه!
    http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/D...9%8A%D9%87.htm
    ویرایش توسط sepehr_jun : May 26th, 2011 در ساعت 11:15 AM دلیل: حذف سایت

Junior Member Air آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadinfo نمایش پست ها
    سلام.
    خب بستگی به پذیرش داره.
    اما خب در رده اول دانشگاه مایی
    http://www.mai.ru
    ********** *********ы* ********
    یا دانشگاه هوا فضای مسکو
    بعد هم ماتی و دانشگاه کشوری هوا فضا!
    بعد نحوه پذیرش چطوره؟
    من مهندس مکانیک طراحی جامدات با معدل 14 از آزاد قزوین دارم
    امیدی هست ؟
    بعد راست میگن روسا نژاد پرستن و اگر از خودشون نباشی اذیت میکنن

Apdentist آواتار ها

ببین نژاد پرست بودن رو من ندیده ام البته مشکلات داخلی با مسلمونها دارند مثلا چند وقت پیش یه مسلمون ماله نمیدونم کجا بود یه بابایی رو کشته بود و انداخته بودندش زندان بعد یارو از زندان با پول دادن زیاد اومده بود بیرون ملت دیده بودنش و یک هفته ای شلوغ پلوغ بود البته خیلی از خود روسها هم مسلمونند و ...
    شما برای تحصیل میایید و هیچ کسی کاری باهاتون داره!
    نحوه پذیرش هم اینه که میل میزنید به دانشگاه و شرایط رو میپرسید و اقدام میکنید.
    البته اگر برای الان میخواهید دوره پادفک رو شروع کنید پیشنهاد میکنم سریعا از طریق موسسه بالا اقدام کنید.
    اگر کمکی هم کسی خواست من در خدمتم.

Junior Member Air آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadinfo نمایش پست ها
    ببین نژاد پرست بودن رو من ندیده ام البته مشکلات داخلی با مسلمونها دارند مثلا چند وقت پیش یه مسلمون ماله نمیدونم کجا بود یه بابایی رو کشته بود و انداخته بودندش زندان بعد یارو از زندان با پول دادن زیاد اومده بود بیرون ملت دیده بودنش و یک هفته ای شلوغ پلوغ بود البته خیلی از خود روسها هم مسلمونند و ...
    شما برای تحصیل میایید و هیچ کسی کاری باهاتون داره!
    نحوه پذیرش هم اینه که میل میزنید به دانشگاه و شرایط رو میپرسید و اقدام میکنید.
    البته اگر برای الان میخواهید دوره پادفک رو شروع کنید پیشنهاد میکنم سریعا از طریق موسسه بالا اقدام کنید.
    اگر کمکی هم کسی خواست من در خدمتم.
    ممنون دوست گرامی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

من و همسرم میخوایم واسه دکتری ژئوتکنیک (عمران) و نرم افزار اقدام کنیم. مدرک زبان انگلیسی نداریم ولی انگلیسیمون خوبه. رزوممون هم خوبه و هر دو تامون هیئت علمی دانشگاه آزادیم. تو روسیه دانشگاهی هست که برنامه هاش به انگلسی باشه (تو این دو رشته منظورمه)؟

Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khodadadi83 نمایش پست ها
    من و همسرم میخوایم واسه دکتری ژئوتکنیک (عمران) و نرم افزار اقدام کنیم. مدرک زبان انگلیسی نداریم ولی انگلیسیمون خوبه. رزوممون هم خوبه و هر دو تامون هیئت علمی دانشگاه آزادیم. تو روسیه دانشگاهی هست که برنامه هاش به انگلسی باشه (تو این دو رشته منظورمه)؟
    100 هست , اما میدونید که اگر ارائه هم بشه هم محتوی خوبی نداره هم هزینه تحصیل 2 برابر میشه!
    پیشنهاد نمیکنم.
    در ضمن اگر امکانش هست اسم رشته ها رو به انگلیسی بنویسید !

سلام
    مدارک رو حتما باید تو روسیه ترجمه کنیم ؟(مدارک تحصیلی و پزشکی ) اگه اینطوری باشه پس ما مدارک خودمونو همین جوری ببریم یا حداقل به انگلیسی ترجمه کنیم ؟

Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryary نمایش پست ها
    سلام
    مدارک رو حتما باید تو روسیه ترجمه کنیم ؟(مدارک تحصیلی و پزشکی ) اگه اینطوری باشه پس ما مدارک خودمونو همین جوری ببریم یا حداقل به انگلیسی ترجمه کنیم ؟
    خب مدراک شما رو توی روسیه تبدیل میکنند و اگر از روی اصل فارسیش بخواهند انجام بدهند بسیار طولانی و بسیار گرانتر خواهد بود.
    مدارک تحصیلی رو حتما توی ایران ترجمه کنید و مهر وزارت امور خارجه و سفارت روسیه رو بزنید.انجام تبدیل مدارک توی مسکو قیمتش الان 7300 روبل هست اگر خودتون انجام بدهید اما اگر از طریق آژانس انجام دهید دیگه بستگی به آژانس داره.
    در مورد مدارک پزشکی از کشور خودمون به دانشگاه ربط داره و خیلی از آنها در همون بدو کار از شما در خواست مدارک پزشکی میکنند و بعد هم میفرستندتون به پلی کلینیک و بسته به دانشگاه از .قیمت این مورد کلا یا رایگانه که توی پلی کلینیک مربوط به خود دانشگاه انجام میدهند یا میرید جاهای خصوصی و انجام میدید که نرخش کمتر از 1000 روبل هست.

سلام به نظر شما بهترين رشته براي تحصيل در روسيه جيست؟
    با هزينه اي كه مي كنيم مي خواهيم از اينده شغلي ان مطمئن باشيم
    با تشكر

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fizikdoost نمایش پست ها
    سلام به نظر شما بهترين رشته براي تحصيل در روسيه جيست؟
    با هزينه اي كه مي كنيم مي خواهيم از اينده شغلي ان مطمئن باشيم
    با تشكر
    براي ليسانس يا فوق؟
    اگر ليسانس منظورتون هست و فقط اينده مهمه و علاقه مطرح نيست خوب روسيه در رشته هاي هوافضا و هسته اي خيلي قويه.اين جور رشته ها در روسيه از كيفيت بالايي برخورداره و مي تونه اينده خوبي رو پيش رو قرار بده
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)