صفحه 115 از 220 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125165215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط dianoosh_iut نمایش پست ها
    با سلام. سوالی از خدمتتون دارم اینه که مردم روسیه در شهرهای بزرگ، انگلیسی بلد هستند؟ منظورم اینه که در ماههای اول که به روسی تسلط ندارم، میتونم با زبان انگلیسی ارتباطات روزمره و محاوره خودم رو انجام بدم؟
    روس ها دوست ندارند به زبان دیگری غیر از زبان خودشون در روسیه با کسی صحبت کنند پس انتظار نداشته باشید که باهاتون به راحتی شروع به صحبت انگلیسی کنند.

Junior Member

با سلام
    دوست ندارند یا نمیتونند انگلیسی صحبت کنند؟
    من کمتر روسی دیدم که بتونه راحت صحبت کنه!

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Note نمایش پست ها
    با سلام
    دوست ندارند یا نمیتونند انگلیسی صحبت کنند؟
    من کمتر روسی دیدم که بتونه راحت صحبت کنه!
    اون افرادی هم که من دیدم بلدند دوست نداشتند استفاده کنند

درود

اصلا رو انگليسي حساب نكنيد اينجا اگه روسي بلد نباشيد نفس نمي تونيد بكشيد

نگاه کنید بستگی به آدمش داره من خودم یکبار گم شدم تو مترو بعد یه دختریه دیدم بهش گفتم انگلیسی بلدی دیدم موبایلشو در اورد زنگ زد دوستش داد به من، من به اون دوستش گفتم جریان چیه بعد گوشی دختره گرفت کلی کمک کرد تا مسیر رو یافتم. آدم هم دیدم که گفت نمیتونم حرف بزنم (مغازه دار بود) همین که پولو دید دست ما شروع کرد حرف زدن، آدم تا آدم داره ولی سعی کنید دنبال به تاجیک بگردید D: یکبار هم دور کراسنایا پولوشید (میدون سرخ) گم شده بودم یه یارو بود شبیه قفقاز ها، گفتم انگلیسی بلدی گفت نه، بعد گفتش کجایی هستی گفتم ایرانی دیدم شروع کرد فارسی حرف زدن عین بلبل در هر صورت مسئله زبان تا حدودی قابل حل شدن هست.

بعد آقای sinam شما کدوم دانشگاهی ؟ اگه مئی هستی اسم معلم پادفکت چیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sss638 نمایش پست ها
    نگاه کنید بستگی به آدمش داره من خودم یکبار گم شدم تو مترو بعد یه دختریه دیدم بهش گفتم انگلیسی بلدی دیدم موبایلشو در اورد زنگ زد دوستش داد به من، من به اون دوستش گفتم جریان چیه بعد گوشی دختره گرفت کلی کمک کرد تا مسیر رو یافتم. آدم هم دیدم که گفت نمیتونم حرف بزنم (مغازه دار بود) همین که پولو دید دست ما شروع کرد حرف زدن، آدم تا آدم داره ولی سعی کنید دنبال به تاجیک بگردید D: یکبار هم دور کراسنایا پولوشید (میدون سرخ) گم شده بودم یه یارو بود شبیه قفقاز ها، گفتم انگلیسی بلدی گفت نه، بعد گفتش کجایی هستی گفتم ایرانی دیدم شروع کرد فارسی حرف زدن عین بلبل در هر صورت مسئله زبان تا حدودی قابل حل شدن هست.

بعد آقای sinam شما کدوم دانشگاهی ؟ اگه مئی هستی اسم معلم پادفکت چیه ؟
    الانورا، در مورد شما با مهدي صحبت شد من و مهدي الان خيلي با هم دوستيم

نگاه کنید بستگی به آدمش داره من خودم یکبار گم شدم تو مترو بعد یه دختریه دیدم بهش گفتم انگلیسی بلدی دیدم موبایلشو در اورد زنگ زد دوستش داد به من، من به اون دوستش گفتم جریان چیه بعد گوشی دختره گرفت کلی کمک کرد تا مسیر رو یافتم.
    همین قضیه ماله مهدی بود D: سلام برسون بهش الان فکر کنم باید مستر باشه

Junior Member

از دوستان کسی در مورد legalization مدارک می دونه؟ چه باید بکنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zaliabadi نمایش پست ها
    از دوستان کسی در مورد legalization مدارک می دونه؟ چه باید بکنیم؟
    تشريف مي بريد سفارت مدارك ترجمه شده را مي ديد هر مدركي هم 50 دلار 63 تومان

سلام و خسته نباشید به همه

من به تازگی با این انجمن آشنا شدم و از صفحه اول تا اینجا را مطالعه کردم و تا الان اطلاعات بسیار مفیدی بدست آوردم. چندتا سوال داشتم از خدمت دوستان.

1) الان 2 سالی هست که زبان انگلیسی رو خودم توی خونه تمرین میکنم و تا امروز حدود 4200 لغت بلدم و تا حدودی مسلط. تقریبا تا 3 سال دیگه مدرک ارشدم(نرم افزار کامپیوتر) رو میگیرم، بنظر شما آیا در این 3 سال امکان یادگیری زبان روسی رو دارم، توی این چند روز با نرم افزار رُستا استون تا حدودی با زبان روسی آشنا شدم و اتفاقا از این زبان خیلی خوشم اومد اما بنظر میاد زبان روسی یاد گرفتنش توی خونه واقعا سخته، چون که این زبان مثل انگلیسی کتابهای آموزشی زیادی نداره، حتی دیکشنری مناسبی هم برای این زبان وجود نداره و اگر امکان داره دوستان در این مورد راهنمائی کنند، همچنین در اطراف میدان انقلاب یک کلاس زبان هست که زبان روسی رو هم ارائه میده؟ نظر دوستان در این مورد چیه؟ یعنی میشه با رفتن به این کلاسها تا حدی این زبان رو یاد گرفت؟

2)سوال بعدی که ذهنم رو توی این چند وقت مشغول کرده اینه که دو راه برای تحصیل توی روسیه وجود داره: یکی این که آدم خودش بصورت مستقیم برای پذیرش از سوی دانشگاه درخواست کنه، یکی هم از طریق موسسات. این که آدم خودش اقدام کنه یا موسسات براش اقدام کنند چه محاسن و معایبی دارد؟

3) توی این مدت که این فروم رو مطالعه میکردم از شخصی بنام میخائیل به کرات صحبت شده است؟ این آقا کارش چیه؟ ایشون همان کار موسسات رو با قیمت پایین تر انجام میده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)