صفحه 14 از 220 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_ice نمایش پست ها
    برای انتقال پول به روسیه یک شرکت پول الکترونیک روسی هست که خیلی معروف و معتبره و احتمالا میدونید اسمش Webmoney
    و نیاز شما رو کاملا به بانک های ایرانی و صرافی و مستر کارت و... رفع میکنه من حدود چهار ساله برای انتقال وجه بین گارگزاری های بورس ارز، ازش استفاده میکنم و خیلی هم راضی هستم.
    این هم شعبش در ایران http://www.webtransfer.org
    کلا در روسیه برای پرداخت های اینترنتی و الکترونیک و ترنسفر ارز، بیشتر از وبمانی استفاده میکنند.
    گفتم شاید به درد خیلی ها بخوره
    خب این وبمانی چقدر کمیسیون بر میداره؟

Junior Member blue_ice آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadinfo نمایش پست ها
    خب این وبمانی چقدر کمیسیون بر میداره؟
    خود وبمانی 0.8 % برای هر ترنسفر بر میداره اما نه بیشتر از 50 دلار ( برای مبالغ بالا)
    اما مشکل اصلی وبمانی بعضا نایاب یا کمی گرون دادن وبمانی در ایران هست ولی باز به نسبت روش های دیگه انتقال پول به شهرهایی مثل سنت پترزبورگ که بانک ایرانی نداره به صرفه تره.
    مثلا شرکت http://www.webtransfer.org برای فروش وبمانی به شما، 3 % از کل پول رو به عنوان کمیسیون بر می داره (علاوه بر ما به تفاوت قیمت خرید و فروش )
    یعنی به فرض الان قیمت فروش دلار 1110 تومان باشه و شما 1000 دلار بخواهید باید 1.143.300 تومن بپردازید و از اون طرف هم وبمانی 0.8 % کم میکنه که 992 دلار به شما خواهد رسید یعنی به ازای این 992 دلار شما 42 هزار تومان کمیسیون میدید که از باقی روش ها به صرفه تر هست و در ثانی شما میتونید در ایران شرکت یا شخص دیگه ای رو پیدا کنید که با کمیسیون کمتری به شما وبمانی بفروشه .(یه سرچ بکنید)

اما یک راه بهتر دیگه هم به نظرم هست ، میشه در بانک ملی در مسکو حساب باز کرد و به اونجا انتقال وجه داد و از اون بانک روبل یا دلار رو به وبمانی انتقال داد.(بوسیله اینترنت بانک، بانک ملی، در مسکو https://ibank.bmiru.com/index_en.html )
    که دیگه نیازی به حضور در مسکو نیست ،
    این روش رو باید بررسی کنم اما احتمالا میشه
    ویرایش توسط blue_ice : February 3rd, 2011 در ساعت 10:11 AM
    اهل حال نیستم ، از ماضی بعید آمده ام ...

Apdentist آواتار ها

بانک ملی ایران در مسکو به شدت بد پول تبدیل میکنه.
    یعنی نرخ تبدیلش خیلی پایینه.
    شما باید یورو یا دلار بفرستند براتون و بعد پولو بگیرید برید جاهای دیگه که مشخص هست تبدیل کنید.
    در ضمن فکر نکنم این وب مانی نرخ خوبی باشه.
    شما از ایران برات 1000 دلار بفرستند مسکو ازت بانک ملی کلا 10 دلار کم میکنه و بهت میده بقیشو!
    میتوانید بدون مشکل از ایران و به ایران ارز ارسال کنید و یا در ایران دریافت کنید.
    ویرایش توسط Apdentist : March 28th, 2012 در ساعت 09:44 PM

Banned

سلام آقا محمد این لینک رو ببین آیا خوابگاه های دانشگاه هاش واقعا در همین حد تمیز و خوب هستند؟
    والا ما که تو ایران در باره خوابگاه ها چیز دیگه ای شنیدیم و البته در دانشگاه خودمون دیدیم؟!

http://www.rusanco.com/Detile.php?Ty...A9%D9%8A%D9%86

Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sorosh نمایش پست ها
    سلام آقا محمد این لینک رو ببین آیا خوابگاه های دانشگاه هاش واقعا در همین حد تمیز و خوب هستند؟
    والا ما که تو ایران در باره خوابگاه ها چیز دیگه ای شنیدیم و البته در دانشگاه خودمون دیدیم؟!

http://www.rusanco.com/Detile.php?Ty...A9%D9%8A%D9%86
    سلام.
    پی ام رو چک کن!

Apdentist آواتار ها

قیمت یک سری جنس توی مسکو !
    شیر لیتری : 35 روبل به بالا
    نان (لواش): 3 عدد داخلش هست بسیار نازک : 22 روبل
    تخم مرغ ( 10 عدد) : 40 روبل
    مرغ (کیلویی) 100 روبل
    گوشت گاو (کیلویی) : 400 روبل به بالا بسته به نوع گوشت داره
    برنج : 250 گرم : 50 روبل
    تن ماهی : 70 روبل
    به هر حال برای خرید در مسکو و پتربورگ این قیمتهای بزرگترین فروشگاه زنجیره ای هست با نام آشان
    که در هر منطقه ای یکی هست.
    برای خرید لباس هم میتونید برید به مگا اونجا مرکزش هست.
    توی مگا ایکیا هم هست که میتونید لوازم خونه رو به صورت مد روز با قیمت خوب خریداری کنید
    پیشنهاد میکنم سایت زیر رو ببینید!
    http://www.megamall.ru/main.wbp
    ویرایش توسط Apdentist : March 28th, 2012 در ساعت 09:45 PM

سلام
    باز چند تا سوال ! و ممنون از پاسخ و راهنماییتون
    1- من خدمت سربازیم 3/30 تموم میشه با در نظر گرفتن اینکه حالا یه ماهی هم باید منتظر کارت بمونم ( در خوش شانس ترین حالت ) تا بتونم پاسپورتم رو بگیرم آیا میتونم برج 5 یا همون مرداد ماه اقدام کنم یا نه باید بمونم واسه سال بعد !، به بیان دیگه اگه برج 5 اقدام کنم چجوری میشه کلاس ها از شهریور واسه من شروع میشه یا از ترم دو شروع میشه ؟
    2- احتمال اینکه از دانشگاه های روسیه پذیرش بگیریم چقده ؟ چون دیگه میخوام تصمیم جدی خودمو بگیرم و از چند ماهی که دارم روی زبان روسی کار کنم که حداقل یه چیزایی رو بلد باشم.
    3- در ضمن دانشگاه مد نظر من همون MSU هستش اگه لطف کنین و توضیحاتی هم درموردش بدین که ممنون میشم .
    بسیار ممنون از راهنمایی هاتون

Junior Member blue_ice آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryary نمایش پست ها
    سلام
    باز چند تا سوال ! و ممنون از پاسخ و راهنماییتون
    1- من خدمت سربازیم 3/30 تموم میشه با در نظر گرفتن اینکه حالا یه ماهی هم باید منتظر کارت بمونم ( در خوش شانس ترین حالت ) تا بتونم پاسپورتم رو بگیرم آیا میتونم برج 5 یا همون مرداد ماه اقدام کنم یا نه باید بمونم واسه سال بعد !، به بیان دیگه اگه برج 5 اقدام کنم چجوری میشه کلاس ها از شهریور واسه من شروع میشه یا از ترم دو شروع میشه ؟
    2- احتمال اینکه از دانشگاه های روسیه پذیرش بگیریم چقده ؟ چون دیگه میخوام تصمیم جدی خودمو بگیرم و از چند ماهی که دارم روی زبان روسی کار کنم که حداقل یه چیزایی رو بلد باشم.
    3- در ضمن دانشگاه مد نظر من همون MSU هستش اگه لطف کنین و توضیحاتی هم درموردش بدین که ممنون میشم .
    بسیار ممنون از راهنمایی هاتون
    سلام ،
    1_من پارسال برج 2 خدمتم تموم شد و 4 ماه بعد کارتم اومد برای بعضی هم خدمتی هام هم یک ماه بعد اومد البته اونموقع تازه کارت ها تغییر کرده بود .... اینه که اصلا معلوم نیست و حساب کتابی نداره حتی ممکنه یکسال علافت کنند بدون هیچ دلیلی ...(چند مورد میشناسم) امیدوارم که از این نظر شانست خوب باشه بعدش پاسپورت رو شش روزه میگیری (لااقل برای این یکی خدا خیرشون بده) و اگه قصدت برای روسیه رفتن حتمی هست حتما بلافاصله بعد از اومدن کارتت برای دوره 10 ماه پادفکت اقدام کن که از شهریور شروع میشه ولی حداقل یکماه قبل باید اقدام کنی البته پیشنهاد میکنم از طریق موسسات روسی اقدام به پذیرش کنی که هزینه هاشون کمتر از نصف آژانس های داخلی هست(برای روسیه دو تا آژانس مورد تایید وزارت علوم هست که هر کدوم حدود یک میلیون ازت میگیرند !) که کل هزینه ها برای پذیرش خیلی کمتر از اینه .... همون "میخائیل گرافف" روسی که محمد عزیز معرفی کرد برای پذیرش مسکو خوبه باهاش تماس بگیر . حتی بدون هیچ موسسه یا شخص واسطه ای میتونی از دانشگاه اینترنتی پذیرش بگیری فقط وقتی رسیدی مسکو کسی نیست دنبال کارات باشه و امور ثبت نام و معاینه پزشکی و غیره رو انجام بده خودت باید بری دنبالش .

2_ احتمال اینکه پذیرش بگیری 99/9 % هست (البته غیر از دانشگاه هایی که ایرانی ها رو راه نمیدن مثل انستیتو هوافضا مسکو و..) و ویزا هم مشکلی نیست پس از این نظر خیالت راحت اما ! مهم هزینه ایه که میخوای پرداخت کنی میدونی دانشگاه لومونوسف حدود 7000 دلار سالیانه شهریه میگیره ؟(MSU) ؟

3_هزینه زندگ در مسکو هم حدود 400 به بالا هست تازه خوابگاه هم ماهی 80 به بالا (لومونوسف) و بیمه هم 200 سالی هست .
    در کل لومونوسف دانشگاه خیلی خیلی خوبه مخصوصا تو علوم پایه مثل فیزیک که یک قطب علمی مهم در اروپا و آسیاست و چند تا نوبلی داره ... اما با همین هزینه میشه در اروپای غربی در دانشگاه های خوب هم تحصیل کرد دیگه تصمیم با خودته ولی دانشگاه های خیلی ارزون تر هم در مسکو و سایر شهر های روسیه هست ... راجع بهش تحقیق کن.
    *برای پذیرش پادفک نیازی به پیش دانشگاهی نیست و با دیپلم سه ساله میشه پذیرش گرفت.

موفق باشی
    ویرایش توسط blue_ice : February 12th, 2011 در ساعت 06:02 PM
    اهل حال نیستم ، از ماضی بعید آمده ام ...

Apdentist آواتار ها

خوابگاه لومونوسوف نفری 5000 روبله!
    لومونوسوف قیمت کمتر از 8000 دلار من ندیدم.
    لومونوسوف گرونه و دانشگاههای دیگر به نظر با صرفه میاند .
    اینو مد نظر قرار بدهید که درس خوندن ملاک خود شخصه !
    شما هاروارد هم درس بخونی ولی وقتی میایی خونه لای کتاب رو باز نکنی هیچی نمیفهمی!
    امسال که دیگه بسته شد وارد شدن به دانشگاه (به صورت قانونی , حالا یه سری از موسسات ایرانی پول میگیرند و کارو انجام میدهند بماند)
    ارسال دعوت نامه 40 روز کاری طول میکشه و اینو مد نظر قرار بدهید!
    از الان شروع کنید به زبان خوندن و توی کارهاتون همه دانشگاهها رو اطلاعاتشونا جمع کنید و توی دفتری برای خودتون جمع آوری کنید و به موقع تصمیم بگیرید!
    اینطرف درس خوندن کاری بسیار سخت است و فکر نکنید راحته!
    زبان روسی هم که به کاکتوس معروفه!

آقا خیلی ممنون از راهنماییت ، واقعا به درد خورد .
    پس من برم شروع کنم به یادگیری زبان روسی !

در ضمن دو تا سوال دیگه :
    1- پس حتما دوره پادفکت از شهریور شروع میشه یا نه اگه نتونم به شهریور برسم میتونم از ماههای دیگه شروع کنم ؟
    2- اگه ایران فوق دیپلم داشته باشی میتونی یه چند واحدشو اونجا معادل سازی کنی ؟
    دستتون درد نکنه از بابت جواب ها و راهنمایی ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)