صفحه 15 از 220 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

خیر.
    فوق دیپلم اینجا معنی نداره.
    دوستان یادتون نره که باید تموم مدارک رو طبق مشخصات رو پاسپورت ترجمه کنید به روسی مهر قوه ی قضاییه و تاییده ی سفارت روسیه برسونید.
    حتما برید گواهی سلامت پزشکی بگیرید !بعضی از دانشگاهها گیر میدهند!
    ویرایش توسط Apdentist : March 28th, 2012 در ساعت 09:47 PM

سلام
    دوست عزیز گواهی سلامت رو باید در ایران بگیریم یا اون کشور مقصد اگر در ایران هست از کجا باید بگیریم ؟
    بعدش یه سوال دیگه اینکه میشه دوره پادفک رو در بلاروس خوند و دانشگاه رو در روسیه و یا بر عکس روسیه پادفک بگیریم و دانشگاه رو بلاروس بریم

یک سوال دیگه اینکه پادفک در روسیه هم از ماه ستامبر شروع میشه یا ترم بهاره هم داره ؟

و اینکه آقا خرج دقیق چقدره یکی میگه مسکو گرون ترین شهرت دنیاست من ماهی 1400$ دارم خرج می کنم بعضی ها میگن 400$ بعضی ها هم میگن 700$ 800$ اگه دقیق این رو بگید عالی میشه
    یکی دیگه هم اینکه شهریه دانشگاهه برای رشته پزشکی چقدره ؟ و آیا رشته کامپیوتر و یا پزشکی اونجا حتما باید انگلیسی فول باشی یعنی تافل و آیلتس داشته باشی.

(البته شرمنده این همه سوال کردم همه رو دیگه یکجا پرسیدم D

Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sss638 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز گواهی سلامت رو باید در ایران بگیریم یا اون کشور مقصد اگر در ایران هست از کجا باید بگیریم ؟
    بعدش یه سوال دیگه اینکه میشه دوره پادفک رو در بلاروس خوند و دانشگاه رو در روسیه و یا بر عکس روسیه پادفک بگیریم و دانشگاه رو بلاروس بریم

یک سوال دیگه اینکه پادفک در روسیه هم از ماه ستامبر شروع میشه یا ترم بهاره هم داره ؟

و اینکه آقا خرج دقیق چقدره یکی میگه مسکو گرون ترین شهرت دنیاست من ماهی 1400$ دارم خرج می کنم بعضی ها میگن 400$ بعضی ها هم میگن 700$ 800$ اگه دقیق این رو بگید عالی میشه
    یکی دیگه هم اینکه شهریه دانشگاهه برای رشته پزشکی چقدره ؟ و آیا رشته کامپیوتر و یا پزشکی اونجا حتما باید انگلیسی فول باشی یعنی تافل و آیلتس داشته باشی.

(البته شرمنده این همه سوال کردم همه رو دیگه یکجا پرسیدم D
    سلام.
    این جریان بلاروس به روسیه رو به صورت تئوری میشه 100%
    اما بعد شما باید بیایید
    1:امتحان زبان روسی و پادفک رو توی دانشگاه خودتون بدید
    2:
    چون مدرک خارج از کشور روسیه صادر شده باید جریان نوستریفیکاتسا اجرا بشه که حدود 6 ماه وقت و 300 هزارتومان پول نیاز است!(این مورد رو دوستم که از اوکراین اومده بود براش اتفاق افتاد)
    در مورد پادفک ترم بهار فقط دانشگاه لومونوسوف همچین دوره ای داره که حدودا 5300 دلار هست و 15 ماهه هست دوره اش! بقیه ی دانشگاهها از همان سپتامبر شروع میشه و تا پایان جون ادامه داره!
    قیمت هم شما از 250 دلار به بالا فقط برای خورد و خوراک حساب کن و این ماله 2 وعده هست که شما خودت توی خونه غذا درست کنی و بخوری!
    بیشترشو میتونید از اون لیستی که نرخ دادم به دست بیارید!
    اما خوب کسانی هستند که با 200 دلار و کسانی هم هستند که .... دلار طی میکنند!
    پزشکی روسیه فقط دانشگاه پتربورگ مورد تاییده که به زبان انگلیسی حدود 7000 دلار سالی (در زبان انگلیسی فقط امتحان ورودی میگیرند و در صورت داشتن آیلتس امتحان فقط به صورت دروس پایه هست )و روسی سالی 4000 دلار هست.(دقیق دقیق امسالو در جریان نیستم)
    دندون هم فقط پتربورگ و دانشگاه سماشکو مسکو
    قیمت پتربورگ 170000 روبل سالی و مسکو 150 هزار روبل!
    برای کامپیوتر هم به زبان انگلیسی شما کاری ندارند و شما پادفک رو میخونید و وارد کورس به زبان روسی میشید !

Apdentist آواتار ها

در ضمن اون کسی که داره 1400 دلار ماهی خرج میکنه 100 %توی خوابگاه زندگی نمیکنه و برای خودش خونه اجاره کرده!
    1000 تاشو برای خونه میده و بقیه شو هم خورد و خوراک و کتاب و هزینه راه!

Junior Member

سلام به همه
    از دوستان کسی هست که با دانشگاه ASTRAKHAN STATE TECHNOLOGY آشنایی داشته باشه؟
    من می خوام واسه این دانشگاه تو رشته ی آمار یا بانکداری اپلای کنم.
    کلا" من از سیستم پذیرش شون سر در نیاوردم!
    بلاخره اول یک سال دوره ی زبان روسی وبعدش آزمون ورودی یا نه بر عکس؟
    واین که واسه من که پایان خدمت ندارم چه جوریا می شه دقیقا"؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

نقل قول نوشته اصلی توسط araaa نمایش پست ها
    سلام به همه
    از دوستان کسی هست که با دانشگاه ASTRAKHAN STATE TECHNOLOGY آشنایی داشته باشه؟
    من می خوام واسه این دانشگاه تو رشته ی آمار یا بانکداری اپلای کنم.
    کلا" من از سیستم پذیرش شون سر در نیاوردم!
    بلاخره اول یک سال دوره ی زبان روسی وبعدش آزمون ورودی یا نه بر عکس؟
    واین که واسه من که پایان خدمت ندارم چه جوریا می شه دقیقا"؟
    مرسی
    سلام

راجع به این دانشگاه اطلاع ندارم.

سیستم پذیرششون بعضی از دانشگاه ها به صورت آنلاین هست و بعضی باید حضوری ثبت نام کنید.
    شما در هر صورت باید کلاس زبان روسی رو برید. تعداد معدودی دانشگاه آزمون ورودی دارند.
    شما اگه بخواید برای لیسانس برید اصلا اجازه خروج ندارید اما فوق لیسانس مشکلی نداره.

موفق باشید

Junior Member

سلام به همگی.من مدتی تو سایت های مختلف دنبال کشور و دانشگاهی هستم که بتونم اونجا تحصیل و مهمتر زندگی کنم.به هر حال تحصیل راهیه برای رسیدن به زندگی بهتره.من کاملا گیج شدم،هر کس نظری در مورد کشورهای مختلف داره که گاهی با هم تناقض داره. من میخوام طراحی داخلی بخونم با توجه به اینکه زبان انگلیسیم خوب نیست و تقریبا ماهی 600 تومان میخوام هزینه زندگیم کنم(تقریبا 30 تومان هزینه 2 الی 3 ساله زبان و مستر کنم) کدوم کشورها میتونه گزینه های خوبی برای زندگی و حتی ازدواج و اقامت باشه.مسائلی که واسم مهمه:1-فرهنگ2-تفریح3-اقامت.من لیسانس معماری از دانشگاه ازاد ایلام رو دارم و از دانشگاه پردیس کیش تو رشته برنامه ریزی شهری پذیرش گرفتم که به دلیل بالا بودن شهریه انصراف دادم.(گزینه های خودم استونی یا فنلاند بخاطر سطح زندگی و فرهنگ. بلاروس یا روسیه بخاطر اینکه زبانش و دوست دارم و مردم مفرحی داره ).ممنون میشم کمکم کنین

Junior Member blue_ice آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamdj نمایش پست ها
    سلام به همگی.من مدتی تو سایت های مختلف دنبال کشور و دانشگاهی هستم که بتونم اونجا تحصیل و مهمتر زندگی کنم.به هر حال تحصیل راهیه برای رسیدن به زندگی بهتره.من کاملا گیج شدم،هر کس نظری در مورد کشورهای مختلف داره که گاهی با هم تناقض داره. من میخوام طراحی داخلی بخونم با توجه به اینکه زبان انگلیسیم خوب نیست و تقریبا ماهی 600 تومان میخوام هزینه زندگیم کنم(تقریبا 30 تومان هزینه 2 الی 3 ساله زبان و مستر کنم) کدوم کشورها میتونه گزینه های خوبی برای زندگی و حتی ازدواج و اقامت باشه.مسائلی که واسم مهمه:1-فرهنگ2-تفریح3-اقامت.من لیسانس معماری از دانشگاه ازاد ایلام رو دارم و از دانشگاه پردیس کیش تو رشته برنامه ریزی شهری پذیرش گرفتم که به دلیل بالا بودن شهریه انصراف دادم.(گزینه های خودم استونی یا فنلاند بخاطر سطح زندگی و فرهنگ. بلاروس یا روسیه بخاطر اینکه زبانش و دوست دارم و مردم مفرحی داره ).ممنون میشم کمکم کنین
    سلام
    من اگر جای تو بودم با توجه به بودجه و رشتم، یا فرانسه و یا ایتالیا رو انتخاب میکردم و البته از الان شروع به خوندن فرانسوی یا ایتالیایی می کردم.
    گزینه های بعدی ، فنلاند و نروژ (این دو برای اقامت خوبن)
    و گزینه آخر روسیه
    اهل حال نیستم ، از ماضی بعید آمده ام ...

هزینه ی تحصیل و خوابگاه در مسکو کسی میدونه چقدر میشه سالانه ؟
    ماهی هم 300 دلار هزینه ی زندگیه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    economics

سلام دوستان من چند سوال در مورد دانشگاه های روسیه دارم لطفا من را راهنمایی نمایید:
    1- خانم من می خواد برای دانشگاه ملل روسیه برای مستر اقتصاد ومدیریت منابع طبیعی در دانشگاه ملل روسیه اپلای بکنه، می خواستم بدونم کلا روسیه آیا جای امنی برای خانمها هستش ؟؟ آیا با خارجیها کنار میان؟؟
    2- برای این مستر که به زبان انگلیسی هستش آیا باز هم باید دوره پادکف یا دوره زبان روسی را گذراند؟؟؟
    3- اگه بتوانیم برای آلمان و مالزی هم اقدام کنیم , کدوم بهتره ؟ این دو تا کشور یا روسیه؟؟ البته بگم ما قصد اقامت هم داریم یا حداقل مهاجرت به یک کشور دیگر را؟؟ کلا روسیه و سیستمی که داره آیا ارزش این همه هزینه را داره ؟؟؟
    4- آیا امکان کار کردن در مسکو را داریم ؟؟
    5-حدودا هزینه یک نفر بطور متوسط در مسکو، دانشگاه و سایر هزینه هاش چقدر میشه؟؟
    6-آیا بهتر نیست بجای روسیه با قبول کردن اینکه شرایط اپلای برای کشورهای بهتر سختتره ،برای کشورهای دیگر اقدام نمود (مثل کانادا، آلمان، آمریکاو..)؟؟
    ببخشید اگر سوالها را در تاپیک مربوطه نپرسیدم . باز هم از راهنماییاتون متشکرم..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)