صفحه 16 از 207 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

در ضمن اون کسی که داره 1400 دلار ماهی خرج میکنه 100 %توی خوابگاه زندگی نمیکنه و برای خودش خونه اجاره کرده!
    1000 تاشو برای خونه میده و بقیه شو هم خورد و خوراک و کتاب و هزینه راه!

Junior Member

سلام به همه
    از دوستان کسی هست که با دانشگاه ASTRAKHAN STATE TECHNOLOGY آشنایی داشته باشه؟
    من می خوام واسه این دانشگاه تو رشته ی آمار یا بانکداری اپلای کنم.
    کلا" من از سیستم پذیرش شون سر در نیاوردم!
    بلاخره اول یک سال دوره ی زبان روسی وبعدش آزمون ورودی یا نه بر عکس؟
    واین که واسه من که پایان خدمت ندارم چه جوریا می شه دقیقا"؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

نقل قول نوشته اصلی توسط araaa نمایش پست ها
    سلام به همه
    از دوستان کسی هست که با دانشگاه ASTRAKHAN STATE TECHNOLOGY آشنایی داشته باشه؟
    من می خوام واسه این دانشگاه تو رشته ی آمار یا بانکداری اپلای کنم.
    کلا" من از سیستم پذیرش شون سر در نیاوردم!
    بلاخره اول یک سال دوره ی زبان روسی وبعدش آزمون ورودی یا نه بر عکس؟
    واین که واسه من که پایان خدمت ندارم چه جوریا می شه دقیقا"؟
    مرسی
    سلام

راجع به این دانشگاه اطلاع ندارم.

سیستم پذیرششون بعضی از دانشگاه ها به صورت آنلاین هست و بعضی باید حضوری ثبت نام کنید.
    شما در هر صورت باید کلاس زبان روسی رو برید. تعداد معدودی دانشگاه آزمون ورودی دارند.
    شما اگه بخواید برای لیسانس برید اصلا اجازه خروج ندارید اما فوق لیسانس مشکلی نداره.

موفق باشید

Junior Member

سلام به همگی.من مدتی تو سایت های مختلف دنبال کشور و دانشگاهی هستم که بتونم اونجا تحصیل و مهمتر زندگی کنم.به هر حال تحصیل راهیه برای رسیدن به زندگی بهتره.من کاملا گیج شدم،هر کس نظری در مورد کشورهای مختلف داره که گاهی با هم تناقض داره. من میخوام طراحی داخلی بخونم با توجه به اینکه زبان انگلیسیم خوب نیست و تقریبا ماهی 600 تومان میخوام هزینه زندگیم کنم(تقریبا 30 تومان هزینه 2 الی 3 ساله زبان و مستر کنم) کدوم کشورها میتونه گزینه های خوبی برای زندگی و حتی ازدواج و اقامت باشه.مسائلی که واسم مهمه:1-فرهنگ2-تفریح3-اقامت.من لیسانس معماری از دانشگاه ازاد ایلام رو دارم و از دانشگاه پردیس کیش تو رشته برنامه ریزی شهری پذیرش گرفتم که به دلیل بالا بودن شهریه انصراف دادم.(گزینه های خودم استونی یا فنلاند بخاطر سطح زندگی و فرهنگ. بلاروس یا روسیه بخاطر اینکه زبانش و دوست دارم و مردم مفرحی داره ).ممنون میشم کمکم کنین

Junior Member blue_ice آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamdj نمایش پست ها
    سلام به همگی.من مدتی تو سایت های مختلف دنبال کشور و دانشگاهی هستم که بتونم اونجا تحصیل و مهمتر زندگی کنم.به هر حال تحصیل راهیه برای رسیدن به زندگی بهتره.من کاملا گیج شدم،هر کس نظری در مورد کشورهای مختلف داره که گاهی با هم تناقض داره. من میخوام طراحی داخلی بخونم با توجه به اینکه زبان انگلیسیم خوب نیست و تقریبا ماهی 600 تومان میخوام هزینه زندگیم کنم(تقریبا 30 تومان هزینه 2 الی 3 ساله زبان و مستر کنم) کدوم کشورها میتونه گزینه های خوبی برای زندگی و حتی ازدواج و اقامت باشه.مسائلی که واسم مهمه:1-فرهنگ2-تفریح3-اقامت.من لیسانس معماری از دانشگاه ازاد ایلام رو دارم و از دانشگاه پردیس کیش تو رشته برنامه ریزی شهری پذیرش گرفتم که به دلیل بالا بودن شهریه انصراف دادم.(گزینه های خودم استونی یا فنلاند بخاطر سطح زندگی و فرهنگ. بلاروس یا روسیه بخاطر اینکه زبانش و دوست دارم و مردم مفرحی داره ).ممنون میشم کمکم کنین
    سلام
    من اگر جای تو بودم با توجه به بودجه و رشتم، یا فرانسه و یا ایتالیا رو انتخاب میکردم و البته از الان شروع به خوندن فرانسوی یا ایتالیایی می کردم.
    گزینه های بعدی ، فنلاند و نروژ (این دو برای اقامت خوبن)
    و گزینه آخر روسیه
    اهل حال نیستم ، از ماضی بعید آمده ام ...

هزینه ی تحصیل و خوابگاه در مسکو کسی میدونه چقدر میشه سالانه ؟
    ماهی هم 300 دلار هزینه ی زندگیه ؟

سلام.میخواستم سوال کنم کسی که تقریبا3 ساله درسش رو در دانشگاه سماشکو در مسکو تمام کرده و بنا به دلایلی هنوز مدرک نگرفته چه موقع از سال میتونه برای گرفتن مدرک به مسکو بره...و هرینه لازم چقدر هست...ممنون میشم اگر پاسخی بشنوم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    economics

سلام دوستان من چند سوال در مورد دانشگاه های روسیه دارم لطفا من را راهنمایی نمایید:
    1- خانم من می خواد برای دانشگاه ملل روسیه برای مستر اقتصاد ومدیریت منابع طبیعی در دانشگاه ملل روسیه اپلای بکنه، می خواستم بدونم کلا روسیه آیا جای امنی برای خانمها هستش ؟؟ آیا با خارجیها کنار میان؟؟
    2- برای این مستر که به زبان انگلیسی هستش آیا باز هم باید دوره پادکف یا دوره زبان روسی را گذراند؟؟؟
    3- اگه بتوانیم برای آلمان و مالزی هم اقدام کنیم , کدوم بهتره ؟ این دو تا کشور یا روسیه؟؟ البته بگم ما قصد اقامت هم داریم یا حداقل مهاجرت به یک کشور دیگر را؟؟ کلا روسیه و سیستمی که داره آیا ارزش این همه هزینه را داره ؟؟؟
    4- آیا امکان کار کردن در مسکو را داریم ؟؟
    5-حدودا هزینه یک نفر بطور متوسط در مسکو، دانشگاه و سایر هزینه هاش چقدر میشه؟؟
    6-آیا بهتر نیست بجای روسیه با قبول کردن اینکه شرایط اپلای برای کشورهای بهتر سختتره ،برای کشورهای دیگر اقدام نمود (مثل کانادا، آلمان، آمریکاو..)؟؟
    ببخشید اگر سوالها را در تاپیک مربوطه نپرسیدم . باز هم از راهنماییاتون متشکرم..

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان من چند سوال در مورد دانشگاه های روسیه دارم لطفا من را راهنمایی نمایید:
    1- خانم من می خواد برای دانشگاه ملل روسیه برای مستر اقتصاد ومدیریت منابع طبیعی در دانشگاه ملل روسیه اپلای بکنه، می خواستم بدونم کلا روسیه آیا جای امنی برای خانمها هستش ؟؟ آیا با خارجیها کنار میان؟؟
    2- برای این مستر که به زبان انگلیسی هستش آیا باز هم باید دوره پادکف یا دوره زبان روسی را گذراند؟؟؟
    3- اگه بتوانیم برای آلمان و مالزی هم اقدام کنیم , کدوم بهتره ؟ این دو تا کشور یا روسیه؟؟ البته بگم ما قصد اقامت هم داریم یا حداقل مهاجرت به یک کشور دیگر را؟؟ کلا روسیه و سیستمی که داره آیا ارزش این همه هزینه را داره ؟؟؟
    4- آیا امکان کار کردن در مسکو را داریم ؟؟
    5-حدودا هزینه یک نفر بطور متوسط در مسکو، دانشگاه و سایر هزینه هاش چقدر میشه؟؟
    6-آیا بهتر نیست بجای روسیه با قبول کردن اینکه شرایط اپلای برای کشورهای بهتر سختتره ،برای کشورهای دیگر اقدام نمود (مثل کانادا، آلمان، آمریکاو..)؟؟
    ببخشید اگر سوالها را در تاپیک مربوطه نپرسیدم . باز هم از راهنماییاتون متشکرم..
    سلام
    تا اونجایی که من اطلاع دارم میگم.امیدوارم به دردتون بخوره
    1-بله فکر نکنم مشکلی بایه.من که یکی از دوستام تو روسیه هست با هم کلاسی های روسش رفت و امد خانوادگی داره.یعنی خونه اونها هم میره!
    2-نه دیگه.اگه دوره به زبان انگلیش باشه دیگه پادفک خبری نیست
    3-100% المان بهتره.از همه نظر. اما بین روسیه و مالزی به نظر من روسیه بهتره
    4-قانونی نمیشه کار کرد با ویزای دانشجویی
    5-سالی 10میلیون تومان باید در نظر بگیرین
    6-تقریبا مثله سومی هست دیگه
    عیدتم مبارک
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

سلام

روسیه جای امن و مناسبی برای خانم های ایرانی نیست. البته همه چیز بسته به فرهنگ هر شخص داره

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)