صفحه 185 از 220 نخستنخست ... 85135175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط delaya نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماييتون
    خرج زندگي ماهيانه چقدر هست حدوداً؟
    براي خوابگاه گفتند ماهي 300 دلار ،
    تو اينترنت سرچ كردم و در همين تاپيك دوستان گفتن با 500 دلار ميشه يه زندگيه خوب داشت،ولي با يكي از دوستان كه صحبت كردم در مسكو گفت 1500 تا براي يه زندگي معمولي ماهيانه خرج ميكنه
    شما ميتونين راهنماييم كنين؟
    خوابگاه بهترین اتاقش ماهی 300 ولی با ماهی 30 دلار هم میشه که از نظر من قابل سکونت نیست همون ماهی سیصد رو بذار کنار برای اتاق بهتره به نظرم.
    ببین خرج ماهانه واقعا بستگی به این داره
    چی بخوری؟
    کجا بخوری؟
    چی بپوشی؟
    از کجا خرید کنی؟
    تفریح کجاها بری؟
    شما برای یک زندگی دانشجویی متوسط به نظرم ماهی 400تا 500 کنار بگذار بقیش دیگه خرجهای اضافی هست که به میل خودت 1500 که هیچی 5000 تا هم میتونی خرج کنی خیالتم راحت باشه تکراری نمیشه برات.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsamahsa75 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز...لطفا کمک کنید تا به جواب سوال برسیم.من پسرعموم میخواد بره روسیه.سربازی نرفته.میخواد با سپردن وثیقه سفر کنه و بمونه با ویزای دانشجو(دور زدن موقت سربازی) - درضمن میخواد دندان بخونه - ولی طبق قوانین جدید ورسیه...باید وزارت خارجه ایران اعلام کنه که این پسرعموی ما مشکل تحصیل در روسیه رو نداره ! الان ما چیکار کنیم؟لطفا راهنمایی فرمایید
    چه دختر عموی پیگیری)
    واقا اطلاعی ندارم که ننوشتم . دوستان اگر کسی توی مباحث سربازی خبره هست جواب ایشونو بده خب. ولی خودتم بروی توی تاپیک سربازی بنویس شاید کسی تونست کمک کنه.

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

سلام دوستان عزیز...لطفا کمک کنید تا به جواب سوال برسیم.من پسرعموم میخواد بره روسیه.سربازی نرفته.میخواد با سپردن وثیقه سفر کنه و بمونه با ویزای دانشجو(دور زدن موقت سربازی) - درضمن میخواد دندان بخونه - ولی طبق قوانین جدید ورسیه...باید وزارت خارجه ایران اعلام کنه که این پسرعموی ما مشکل تحصیل در روسیه رو نداره ! الان ما چیکار کنیم؟لطفا راهنمایی فرمایید
    همچین موردی به هیچ عنوان صحت نداره من شخصا امسال 6 نفر رو دیدم با همین روش خارج شدن اصلا سفارت روسیه از هیچ جایی استعلام نمی گیره این حرف ها رو کی به شما زده ؟ نکنه اون موسسه گفته که غرب تهران ؟
    The only thing that overcomes hard luck is hard work

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

چرا کسی جواب منو نمیده نیازه والا
    تحصیل یه نفر اصلا به وزارت خارجه مربوط نیست و اون نهاد مسوولیتی نداره. وثیقه گذاشتن هم دور زدن سربازی نیس!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza323 نمایش پست ها
    همچین موردی به هیچ عنوان صحت نداره من شخصا امسال 6 نفر رو دیدم با همین روش خارج شدن اصلا سفارت روسیه از هیچ جایی استعلام نمی گیره این حرف ها رو کی به شما زده ؟ نکنه اون موسسه گفته که غرب تهران ؟
    موسسه اعزام گفته بود به ایشون...بسیار ممنون از شما

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshidtanaz نمایش پست ها
    يعني بايد ٤٠٠٠ دلار رو بدم به موسسه؟؟؟؟ واقعا نامردن اينقد زياد اخه چقد كلاهبرداري يكي مثل من هم مجبوره همرو بده
    وقتی کسی خودش میتونه کاری رو به راحتی انجام بده من موندم چرا باید نه 4 هزار دلار بلکه 4 دلار بده؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    وقتی کسی خودش میتونه کاری رو به راحتی انجام بده من موندم چرا باید نه 4 هزار دلار بلکه 4 دلار بده؟!
    اخه من ك بلد نبودم اصلا نميدونستم چي به چيه تازه فهميدم اينارو ولي خيلي زياد ميچاپونن اين موسسات بخدا مردم گناه دارن

Junior Member enshan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex___ نمایش پست ها
    »ن توصیه میکنم پیام این دوستمون رو چند بار نه یک بار! بخونید!
    زبان روسی با یک سال دو سال یاد گرفته نمیشه!
    پریویت مریویت و ازدراستویته و این خزعبلات به درد آشان و دیکسی رفتن میخوره نه درس خوندن و مخصوصا شما حضرات عشق پزشکی! بخدا اشکتون در میادا وقتی میشینید سر کلاس! البته اگر برای درس میاید! اگرم برای جذابیتهای دیگه روسیه میاید که هیچی!
    علم پزشکی روسیه بد نیست! ولی برای کی؟ برای خودشون و روس زبان های نیتیو! نه ماها. برید انگلیسی یه جایی پیدا کنید هرجا! حتی شده توی همین روسیه بردی پاولف انگلیسی بخونید روسی نخونید روسی نخونید روسی نخونید! من دیگه نمیدونم به چه زبونی بگم! بخدا دلم میسوزه برای این 50-60 میلیونی که سر یک سال خرج میکنید بعدم هی هرروز غر میزنن رو سر خودتون این چه کاری بود کردم؟! این کجا بود اومدم!
    رفتار مردمش هم 500 سالم زندگی بکنید مثل اروپای غربی و آمریکا و ... نخواهد شد! اینها بنیانا مشکل دارند! مشکل زبان دارند! مشل فرهنگی دارند!
    فامیلای ما تابستونه رفتن مسکو همه میگن وااااااااااااای چه جای قشنگی درس میخونین وااااای خوش به حالتون نمیدونن دو ماه کلا اینطوریه بعدش ببخشید سگ را بزن بیرون نمیره! تازه بره هم نهایتا میتونه بره ودکا بخوره! توی دیسکو وگرنه با سرمای منفی 30 و 20 درجه اصلا کجا میتونی بری؟
    وضعیت دانشجوهای اینترنشانل البته اینتر نشنال در روسیه به آفریقا و اران و ازبکستان و تاجیک و عرب گفته میشه نه فنلاند و سوییس و ژاپن و هلند(حالا یکی میاد میگه همکلاس من فنلاندیه کره ای آره هست ولی مثلا اپسیلون درصد هم میشن اینا ؟ منم دختر آلمانی میشناسم ولی که چی؟ مشکلی از مشکلات روسیه حل میکنه؟ و تحصیل به زبان روسی؟) هم خوب نیست. برید یه حا انگلیسی پیدا کنید. من مثل برخی دوستان نیستم فقط تعریف کنم و کلاس بذارم. واقعیت رو میگم وجدان خودمم ملاک میگذارم مدیون کسی نباشم با اشتباه یا دروغ نوشتن برای کلاس گذاشتن.
    هرکسی نیومده! به خودش و آیندش رحم کنه نیاد!!! این خط اینم نشون
    +خواهش من اینه دوستان بعد از چند ماه اقامت بیان روی همین پستها بگن اشتباه کردن یا نه کار خوبی کردن توجه نکردن به نیامدن به روسیه!
    حتما حتما میتونید با دکتر ابطحی هم تماس داشته باشید انسان شریف و صادقی هستند در مورد راهنمایی دادن!

سلام به عزیزان امیدوارم که ایام به کامتون شیرین باشه ، مبحث روسیه و مهاجرت به این کشور یخی چیزیه که من بالای هزار بار تو ذهنم مرور کردم ،اینکه برم یا نرم اینکه اینده رو کجا بسازم و اینکه اینده چیه و وقتی اصلا مسله مهاجرت مطرح میشه ادم با خلا های زیادی مواجه میشه تناقض ها و سوالاتی که ادم رو تو برزخ زندونی میکنه ، به هر ترتیبی هست من روسیه رو انتخاب کردم چون کشور دیگه ای نیست ، یا بسیار گرونن براب پزشکی یا نامعتبر یا هم شرایطی خیلی سخت دارن که نمیشه این شرایط رو محیا کرد ،ترکیه و بلاروس خوب بودن اولی که ناامن شده و شاید ناامن تر هم بشه و دومی نامعتبر،
    اقای الکس عزبز شما قطعا تجربه عالی در زمینه روسیه دارید و مطالبتون درست هست قطع به یقین اما ایا گزینه ی دیگه ای هست ؟ برای کسی که میخواد خارج از کشور پزشکی بخونه و نهایت بتونه سالی چهل تومن هزینه کنه ؟ به نظر من موجود نیست حتی همین روسیه هم تا دو سال دیگه از دسترس خیلیا خارج میشه .

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط enshan نمایش پست ها
    سلام به عزیزان امیدوارم که ایام به کامتون شیرین باشه ، مبحث روسیه و مهاجرت به این کشور یخی چیزیه که من بالای هزار بار تو ذهنم مرور کردم ،اینکه برم یا نرم اینکه اینده رو کجا بسازم و اینکه اینده چیه و وقتی اصلا مسله مهاجرت مطرح میشه ادم با خلا های زیادی مواجه میشه تناقض ها و سوالاتی که ادم رو تو برزخ زندونی میکنه ، به هر ترتیبی هست من روسیه رو انتخاب کردم چون کشور دیگه ای نیست ، یا بسیار گرونن براب پزشکی یا نامعتبر یا هم شرایطی خیلی سخت دارن که نمیشه این شرایط رو محیا کرد ،ترکیه و بلاروس خوب بودن اولی که ناامن شده و شاید ناامن تر هم بشه و دومی نامعتبر،
    اقای الکس عزبز شما قطعا تجربه عالی در زمینه روسیه دارید و مطالبتون درست هست قطع به یقین اما ایا گزینه ی دیگه ای هست ؟ برای کسی که میخواد خارج از کشور پزشکی بخونه و نهایت بتونه سالی چهل تومن هزینه کنه ؟ به نظر من موجود نیست حتی همین روسیه هم تا دو سال دیگه از دسترس خیلیا خارج میشه .
    ببین در مورد سطح علمی بحثی نیست سطح علمی اینها (برای خودشون) خوبه همین یوروپین سنتر فور اورولوژی کلی آدم معروف داره . مشکل اینه برای ماها تسلط به اندازه خودشون به روسی خیلی مشکل هست وگرنه من منکر ارزشششون نمیشم اصلا.
    اگر میتونید روسی رو بلبلی حرف بزنید و باهاش درس بخونید بسم الله
    من والا نمیخواستم ریسک کنم اومدم روسیه وگرنه جا که خیلی زیاده ولی خب تازه بعد از دو سه سال تلاش کردن مشخص میشه وارد دانشگاهاشون میشی یا نه!
    مثلا آلمان برو کالج یک سالم قبلش آلمانی بخون تازه به سلامت بعد از دو سه سال معلوم میشه وارد میشی یا نه!
    اتریش 5% یا 8% ظرفیت داره
    فرانسه اول یک سال زبان بعد باز سال اول بعد اون تازه ببین میشی یانه
    نکته دوم اینه که من واقعا توی دهاتهای فرانسه و آلمان نمیتونم زندگی کنم! آلمان همش برلین و فرانکفوت نیست و فرانسه هم همش پاریش نیست! شهرهای دیگرشون دقیاق معنای دهات رو میدن (از نظر من) من مسکو رو دوست دارم شهر بزرگیه شهر زنده ایه! و طبیعتا مثلا از استراسبورگ فرانسه! خیلی برای زندگی بهتر هست یا از کیل آلمان! برو اونا رو ببین بعد میبینی که همون کشورای دیگرم فقط شهرهای بدرد بخورشون خوبن وگرنه آلمان خب کجای آلمان؟ چه شهری. من جمیع این جهات رو سنجیدم اومدم مسکو حتی پترزبورگم نرفتم اونم فقط برای مسفارت قشنگه وگرنه مرده هست غیر از خیابون نوسکی پراسپکت بقیه شهر مثل همون شهرهای دره دهات فرانسه و آلمان و .....
    مقیاس آدما فرق داره. من میخواستم پزشک بشم و توی مسیرش هستم . برای بعدش هم حتما تخصص آمریکا رفتن برای ریسرچ میسرچ و این خرعبلات ابدا حتی شده توی همین روسیه یا مجمع الجزایر فلان جا
    پس ببین برات کدوم وجهه سنگینی میکنه
    40 تومنم لازم نیست با صرفه جویی میتونی 30 تومن سرو تهشو هم بیاری حتی بچه هایی داریم با 25 تومن! هم جوع میکنن قضیه رو. اون برای زندگی متوسط به بالاست که گفتم
    +هدف من فقط این بود واقعیات رو بهتون بگم وگرنه نه جای من تنگ میشه توی مسکو نه چیزی. هر کمکی هم خواستی وقتی اومدی میتونی بگی. آدرسی چیزی هرچی.
    موفق باشی

Junior Member enshan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex___ نمایش پست ها
    ببین در مورد سطح علمی بحثی نیست سطح علمی اینها (برای خودشون) خوبه همین یوروپین سنتر فور اورولوژی کلی آدم معروف داره . مشکل اینه برای ماها تسلط به اندازه خودشون به روسی خیلی مشکل هست وگرنه من منکر ارزشششون نمیشم اصلا.
    اگر میتونید روسی رو بلبلی حرف بزنید و باهاش درس بخونید بسم الله
    من والا نمیخواستم ریسک کنم اومدم روسیه وگرنه جا که خیلی زیاده ولی خب تازه بعد از دو سه سال تلاش کردن مشخص میشه وارد دانشگاهاشون میشی یا نه!
    مثلا آلمان برو کالج یک سالم قبلش آلمانی بخون تازه به سلامت بعد از دو سه سال معلوم میشه وارد میشی یا نه!
    اتریش 5% یا 8% ظرفیت داره
    فرانسه اول یک سال زبان بعد باز سال اول بعد اون تازه ببین میشی یانه
    نکته دوم اینه که من واقعا توی دهاتهای فرانسه و آلمان نمیتونم زندگی کنم! آلمان همش برلین و فرانکفوت نیست و فرانسه هم همش پاریش نیست! شهرهای دیگرشون دقیاق معنای دهات رو میدن (از نظر من) من مسکو رو دوست دارم شهر بزرگیه شهر زنده ایه! و طبیعتا مثلا از استراسبورگ فرانسه! خیلی برای زندگی بهتر هست یا از کیل آلمان! برو اونا رو ببین بعد میبینی که همون کشورای دیگرم فقط شهرهای بدرد بخورشون خوبن وگرنه آلمان خب کجای آلمان؟ چه شهری. من جمیع این جهات رو سنجیدم اومدم مسکو حتی پترزبورگم نرفتم اونم فقط برای مسفارت قشنگه وگرنه مرده هست غیر از خیابون نوسکی پراسپکت بقیه شهر مثل همون شهرهای دره دهات فرانسه و آلمان و .....
    مقیاس آدما فرق داره. من میخواستم پزشک بشم و توی مسیرش هستم . برای بعدش هم حتما تخصص آمریکا رفتن برای ریسرچ میسرچ و این خرعبلات ابدا حتی شده توی همین روسیه یا مجمع الجزایر فلان جا
    پس ببین برات کدوم وجهه سنگینی میکنه
    40 تومنم لازم نیست با صرفه جویی میتونی 30 تومن سرو تهشو هم بیاری حتی بچه هایی داریم با 25 تومن! هم جوع میکنن قضیه رو. اون برای زندگی متوسط به بالاست که گفتم
    +هدف من فقط این بود واقعیات رو بهتون بگم وگرنه نه جای من تنگ میشه توی مسکو نه چیزی. هر کمکی هم خواستی وقتی اومدی میتونی بگی. آدرسی چیزی هرچی.
    موفق باشی

سلام ، خوب هستید ؟ ایشالا که همیشه خوب باشید .
    اول از همه ممنونم بابت جواب کاملی که دادین مممونم ، دوم اینکه الکس جان بنده اصلا قصد جسارت نداشتم و منظورم این نبود که شما خدای نکرده درست راهنمایی نمیکنید ، بر عکس میدونم که اطلاعاتتون خیلی زیاده و همیشه کمک حال افرادی مثل من بوده این اطلاعات عالی شما ، زبان روسی خیلی سخته ولی به هر حال باید امتحان کنم چون قصدشو دارم ، امیدوارم بتونم از پسش بربیام، چون بین همه ی کشورا روسیه رو انتخاب کردم و حال چه خوب و چه بد ( برای حال و شرایط من ) این تجربه رو میخوام داشته باشم و تو این مسیر راهنمایی های عزیزانی مثل شما واقعا ارزشمنده و من واقعا ممنونم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)