صفحه 191 از 220 نخستنخست ... 91141181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,901 تا 1,910 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Animal Biosystematics- Shiraz University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

سلام بچه ها
    سوال من كمي متفاوته! نميدونم بايد اينجا مطرحش كنم يا در تاپيك ديگه؟
    من از بهمن ماه به مدت چند ماهي فرصت مطالعاتي دارم ميرم سنت پترزبورگ، با توجه به اينكه در اوج سرما هست و من نميدونم چه نوع لباس گرمهايي اونجا كاربردي تره و جواب ميده بنظرتون كاپشنمو از همين ايران بخرم يا برم همونور از جنسهاي خودشون خريداري كنم؟؟ ميترسم يه چيز گرون هم حتي بگيرم ولي برم ببينم برا اونور جواب نميده! از طرفي هم چون ماركهاي خوب و رنج قيمتها رو اونور نميشناسم ميترسم برم و خيلي برام گرون در بياد! كسايي كه تجربه دارن لطفا راهنماييم كنن
    بعد اينكه مدت فرصت مطالعاتي من كه دولت برام تعيين كرده ٦ ماهه است اما الان مثل اينكه قوانين عوض شده و فقط ويزاي ٣ ماهه يا ١ ساله ميدن! من ٣ ماه خيلي كممه بنظرتون برم اونور چقد احتمالش هست هم خود دانشگاه و هم سفارت با تمديد موافقت كنه؟؟ با توجه به اينكه من دانشجوي اونجا نيستم و صرفا براي فرصت اونجا هستم

ممنون ميشم ازتون اگه كسي بتونه كمكم كنه

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

نقل قول نوشته اصلی توسط dido272000 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    سوال من كمي متفاوته! نميدونم بايد اينجا مطرحش كنم يا در تاپيك ديگه؟
    من از بهمن ماه به مدت چند ماهي فرصت مطالعاتي دارم ميرم سنت پترزبورگ، با توجه به اينكه در اوج سرما هست و من نميدونم چه نوع لباس گرمهايي اونجا كاربردي تره و جواب ميده بنظرتون كاپشنمو از همين ايران بخرم يا برم همونور از جنسهاي خودشون خريداري كنم؟؟ ميترسم يه چيز گرون هم حتي بگيرم ولي برم ببينم برا اونور جواب نميده! از طرفي هم چون ماركهاي خوب و رنج قيمتها رو اونور نميشناسم ميترسم برم و خيلي برام گرون در بياد! كسايي كه تجربه دارن لطفا راهنماييم كنن
    بعد اينكه مدت فرصت مطالعاتي من كه دولت برام تعيين كرده ٦ ماهه است اما الان مثل اينكه قوانين عوض شده و فقط ويزاي ٣ ماهه يا ١ ساله ميدن! من ٣ ماه خيلي كممه بنظرتون برم اونور چقد احتمالش هست هم خود دانشگاه و هم سفارت با تمديد موافقت كنه؟؟ با توجه به اينكه من دانشجوي اونجا نيستم و صرفا براي فرصت اونجا هستم

ممنون ميشم ازتون اگه كسي بتونه كمكم كنه

اگه دانشگاه قبول کرده که 6 ماه بهتون فرصت مطالعاتی بده ویزاتونو تمدید میکنه. این سوالا رو میتونید از یکی از مسئولین آژانس های اعزام دانشجو بپرسید (البته اگه جواب بدن!)
    در مورد فرصت مطالعاتی نمیدونم ولی برای تحصیل تو دانشگاه اینجا اول ویزاتون سه ماهه است بعد دانشگاه تمدید میکنه، اینم فرق نباید داشته باشه.

درمورد قیمتا، یه کاپشن خوب بخواید بخرید حدود 8000 روبل تو مغازه های سطح شهر درمیاد، تو پاساژ های خیلی شاخ (!) هم بخواید بخرید حدود 10، 12 هزارتا شاید بیشتر (یه مدل دیدم 25000!!)
    مگه اینکه برید از بازاری که پاکستانی ها اکثرا مغازه ارن بخرید. اونجا قیمت همون کاپشن ها حدود3000، 5000 روبل هست.

اگرم از ایران میخواید بخرید، یه کاپشن ضخیم و بلند ترجیحا بخرید، چون اینجا خیــــــــــلــــــــــــ ی باد میاد. سرما یه طرف، این باد یه طرف!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
    اگه دانشگاه قبول کرده که 6 ماه بهتون فرصت مطالعاتی بده ویزاتونو تمدید میکنه. این سوالا رو میتونید از یکی از مسئولین آژانس های اعزام دانشجو بپرسید (البته اگه جواب بدن!)
    در مورد فرصت مطالعاتی نمیدونم ولی برای تحصیل تو دانشگاه اینجا اول ویزاتون سه ماهه است بعد دانشگاه تمدید میکنه، اینم فرق نباید داشته باشه.

درمورد قیمتا، یه کاپشن خوب بخواید بخرید حدود 8000 روبل تو مغازه های سطح شهر درمیاد، تو پاساژ های خیلی شاخ (!) هم بخواید بخرید حدود 10، 12 هزارتا شاید بیشتر (یه مدل دیدم 25000!!)
    مگه اینکه برید از بازاری که پاکستانی ها اکثرا مغازه ارن بخرید. اونجا قیمت همون کاپشن ها حدود3000، 5000 روبل هست.

اگرم از ایران میخواید بخرید، یه کاپشن ضخیم و بلند ترجیحا بخرید، چون اینجا خیــــــــــلــــــــــــ ی باد میاد. سرما یه طرف، این باد یه طرف!

ممنون از پاسخگوییت. پس من با این حساب باید کفش و کاپشنمو از همونجا بخرم و 1 تومن هم براش کنار بزارم!! امیدوارم حداقل آف زده باشن
    در مورد حساب بانکی هم بهم گفتن SberBank بهتره و بهتره که حساب بین المللی باز کنم درسته؟؟ فقط اینکه اونجا یورو رو راحت می شه به روبل تبدیل کرد؟؟
    سوال بعدیم راجب ارزون ترین سیم کارت یا خطی هست که پایین ترین رخ مکالمه رو داشته باشه؟؟
    اما مهم ترین مسئله برای من اسکان هستش.. از اونجا که من دانشجوی اونجا نیستم به من خوابگاه نمی دن و من مجبورم که جایی رو اجاره کنم اما با توجه به پول بسیار کمی که دولت به من میده من باید بگردم یک سوییت خیلی خیلی ارزون در حد 200-250 دلار پیدا کنم.. متاسفانه تا الان نتونستم کسی رو اونور پیدا کنم که کمکم کنه و خودم هم که از اینجا نمی تونم کاری بکنم اونور هم که چون روسی خیلی کامل بلد نیستم مسلما به مشکل بر می خورم و حتما به یک ایرانی یا روس انگلیسی زبان احتیاج دارم که کمکم کنه جای مناسبی پیدا کنم... لطفا کسی می تونه کمکم کنه؟

Junior Member

سلام
    من معدل ديپلم تجربم ١٦/٦٢ ميخواستم بدونم شرايط تحصيل داروسازي در رودن به چه صورته و اينكه ميتونم وسطش انتقالي بگيرم بيام ايران؟ '

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaaaa72 نمایش پست ها
    سلام
    من معدل ديپلم تجربم ١٦/٦٢ ميخواستم بدونم شرايط تحصيل داروسازي در رودن به چه صورته و اينكه ميتونم وسطش انتقالي بگيرم بيام ايران؟ '
    سلام
    یه سال کالج داره قبلش...بعد ۷۲ واحد در صورت معدل مناسب امکان انتقالی میتونه باشه.البته باید تسویه کنی اول.چه کاریه البته همونجا تمومش کنی بهتره.

Junior Member

سلام لطفا راهنمایی کنید دوستان

میخوام دندانپزشکی به زبان انگلیسی در روسیه بخونم
    1.مجبورم زبان روسی هم بخونم اونجا واسه دانشگاه؟
    2.دوره پادفک چه زبانیا یاد میدن؟
    ومهمترین سوال
    3.درسا دوره پادفک برای پذیرش گرفتن سخته؟؟؟؟؟چون شنیدم تقاضا زیاده تو پذیرش افراد محدودیا میگیرن ویه کم سخته ؟؟؟؟؟

Junior Member

دوستان گول کلاهبردارانی مثل .... و ... اینها به فکر آینده شما نیستند اینها دنبال همون 1200 دلاری هستند که قراره با گول زدن شما بدست بیارن. ما از طریق یکی از اینها اومدیم روسیه برای مثلا پزشک و دندون پزشک شدن! فقط میتونم بگم جونتونو بردارید فرار کنید. اینجا یک کشور دپرس غمگین جهان سومی و بیسواده. پزشکی اینجا یک تکه کاغذ پاره بیشتر نیست. زبان روسی وحشتناک تر از چیزی هست که فکرشو میکنید. ضمنا کیفیت زبان انگلیسیشونم فاجعه باره. رمثلا دانشگاه رودن هم که از بقیه فاجعه بار تر. الان چندین نفر از همین گروه ما دارین انصراف میدیم جهنم از پولمون هم. میریم ایران شاید شد بریم یه کشور دیگه نشد هم هر رشته ایران یا جای درست جسابی بهتره از اینجا. هیچی نیست بخدا هیچ! فقط دلتون به یک تکه کاغذ پاره خوش میشه! با علم فوق العاده اینجا هم جایی نمیشه رفت اینو برای اونایی گفتم که ماشالا توی ایران هیچی قبول نشدن ولی میان از روسیه برن آمریکا متخصص بشن!!!
    ما که رفتیم و وظیفه خودمون دونستیم اینا رو به شما هم که نیومدید بگیم. بازم خودتون مختارید.
    کود بای راشا!

سلام
    دوستان من امروز زنگ زدم سفارت روسیه در تهران می خواستم چند تا سئوال بپرسم.
    ولی طرف فقط روسی صحبت می کرد!!!!!!!!! البته من کمی بلد بودم بهش گفتم فارسی بلدید؟؟؟ فقط می گفت به روسی صحبت کنید؟؟!!!!!!!!!!!!!
    دوستان مگه میشه یک همچین چیزی کسی اگه روسی بلد نباشه باید چه کاری کنه؟؟ اصلا چرا سفارتی که توی ایران هست باید روسی صحبت کنه؟؟؟؟؟؟؟

خلاصه دوستان الان من باید چه کار کنم؟؟؟ ممنون میشم کمک کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Leang نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من امروز زنگ زدم سفارت روسیه در تهران می خواستم چند تا سئوال بپرسم.
    ولی طرف فقط روسی صحبت می کرد!!!!!!!!! البته من کمی بلد بودم بهش گفتم فارسی بلدید؟؟؟ فقط می گفت به روسی صحبت کنید؟؟!!!!!!!!!!!!!
    دوستان مگه میشه یک همچین چیزی کسی اگه روسی بلد نباشه باید چه کاری کنه؟؟ اصلا چرا سفارتی که توی ایران هست باید روسی صحبت کنه؟؟؟؟؟؟؟

خلاصه دوستان الان من باید چه کار کنم؟؟؟ ممنون میشم کمک کنید.
    سلام
    من خودم تا حالا چندین بار تماس گرفتم و فارسی باهام صحبت کردن. معمولا یک خانم جواب می ده و فارسیشم خیلی خوبه. شاید سرشون شلوغ بوده و کسی که جواب داده روسی بلد نبوده. هفته پیش هم که سفارت بودم همشون فارسی بلد بودن به غیر صندوق دارشون و نگهبانشون.
    بزار بعد از تعطیلات کریسمس دوباره زنگ بزن

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena_wk نمایش پست ها
    دوستان گول کلاهبردارانی مثل .... و ... اینها به فکر آینده شما نیستند اینها دنبال همون 1200 دلاری هستند که قراره با گول زدن شما بدست بیارن. ما از طریق یکی از اینها اومدیم روسیه برای مثلا پزشک و دندون پزشک شدن! فقط میتونم بگم جونتونو بردارید فرار کنید. اینجا یک کشور دپرس غمگین جهان سومی و بیسواده. پزشکی اینجا یک تکه کاغذ پاره بیشتر نیست. زبان روسی وحشتناک تر از چیزی هست که فکرشو میکنید. ضمنا کیفیت زبان انگلیسیشونم فاجعه باره. رمثلا دانشگاه رودن هم که از بقیه فاجعه بار تر. الان چندین نفر از همین گروه ما دارین انصراف میدیم جهنم از پولمون هم. میریم ایران شاید شد بریم یه کشور دیگه نشد هم هر رشته ایران یا جای درست جسابی بهتره از اینجا. هیچی نیست بخدا هیچ! فقط دلتون به یک تکه کاغذ پاره خوش میشه! با علم فوق العاده اینجا هم جایی نمیشه رفت اینو برای اونایی گفتم که ماشالا توی ایران هیچی قبول نشدن ولی میان از روسیه برن آمریکا متخصص بشن!!!
    ما که رفتیم و وظیفه خودمون دونستیم اینا رو به شما هم که نیومدید بگیم. بازم خودتون مختارید.
    کود بای راشا!

درسته به کسی اصلا اعتماد نکنید! خودتون تحقیق کنید و مراحل پذیرش رو طی کنید، اصلا سخت نیست!
    جهان سوم یکم زیاده! جهان دومی بهتره ولی به شهری که میرید بستگی داره والا. درمورد پزشکی من هیچی نمیدونم مهندسی میخونم.
    کیفیت زبان استادا در حد خود آمریکا نیست که طبیعیه ولی همشون بد نیستن.
    بیسوادِ بیسوادم نیستن به هرحال هوافضای اینجا خیلی قویه! (توجه داشته باشید که خودم هوافضا نمیخونم! لطفا از حمله کردن به بنده و گلایه کردن از این رشته به بنده خود داری شود! ) )
    درضمن کشورهای دیگه هم امکان رفتن دارن از اینجا در حین تحصیل.

------------------------------------------------------
    | درمورد رشته های پزشکی من هیچی نمیدونم! |
    ------------------------------------------------------

ارادتمند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)