صفحه 197 از 220 نخستنخست ... 97147187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,961 تا 1,970 , از مجموع 2199

موضوع: تحصیل در روسیه

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط Leang نمایش پست ها
    سلام دوست گرامي
    فقط مهر مي خواهند بزنند چقدر طول ميكشه؟؟؟؟
    يك سوال بايد اصل مدارك هم بهشون بدم؟؟؟ منظورم اصل مدرك ليسانس هست كه دانشگاه به عنوان دانشنامه داده؟؟؟؟؟
    فقط مهر و غیر مهر نداره. همین روندشه که نوشتم. من ایران درس نخوندم و نمیدونم اصل میخوان ازتون یا نه.

با سلام و احترام و تبریک سال نو به همه
    من 28 سالمه و بعد از گرفتن مدرک مهندسی و 4 سال کار میخواستم به روسیه برای تحصیل در رشته پزشکی بیام. شرکتی که قرار کار من انجام بده میگه بهتره بیام دانشگاه روس زبان. از دوستانی که روسیه هستند با توجه به تجربه که اونجا دارند در صورت امکان مشاوره میخواستم
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjadavatefi نمایش پست ها
    من 28 سالمه و بعد از گرفتن مدرک مهندسی و 4 سال کار میخواستم به روسیه برای تحصیل در رشته پزشکی بیام. شرکتی که قرار کار من انجام بده میگه بهتره بیام دانشگاه روس زبان. از دوستانی که روسیه هستند با توجه به تجربه که اونجا دارند در صورت امکان مشاوره میخواستم
    با تشکر
    سلام
    دوست من به فرض اینکه شما روسی فول هم باشید وقتی تمام رفرنس های به روز دنیا به زبان انگلیسی هستند روسی خوندن چه ارزشی داره؟
    فقط تحصیل به زبان روسی اندکی ارزانتر از انگلیسی هست.که بهتره شما پزشکی اوکراین به زبان انگلیسی بخوانید که از روسیه هم ارزانتر هست.
    سالی 13 میلیون تومان هزینه تحصیل.دانشگاه کارازین خارکف،کالج مائوپ کیف.رتبه جهانی 382

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjadavatefi نمایش پست ها
    با تشکر
    جریان فرستادن شما به دانشگاه روس زبان به این صورت هست که دانشگاه رودنظرفیتش پر شد. و دیگه اینکه شما هم احتمالا شرایطشو نداری و انا هم نمیتونن بفرستندتون به لومونسف در نتیجه از این راه حال های کلاشانه به شما ارایه میدن. زبان روسی نخون و روسیه رو انتخاب نکن. شاید برای یک روس خوب باشه برای من و شما ابدا مناسب نیست. در ضمن رفرنس های اینها برای زمان شوروی هست . خودت میدونی دیگه. وزارت بهداشت فانون گذاشته میشه در دانشگاههای غیر تایید عمومی خوند به شرطی تخصص ای تایید بخونی یا اینکه اجازه کار تو همون کشوری که خوندی بگیری مدرکتو تایید کنه. این همه کشور انگلیسی زبان! چرا روسیه؟ این همه کشور نرمال با شرایط آب و هوایی مناسب چرا روسیه بیشتر سال برف و ساعت 4 تاریکی! ؟ این پستها رو ماههای 4-5 ورودت به روسیه بخونبا ندامت پشت دست خواهی زد ومیگی چه کاری بود اخه؟ امسال دانشگاه سماشکو حدود 90 نفر ایرانی دندان وارد شدن. تازه دندون که سبک تره. حدود 70 -80 نفر که کلا افتادن یعنی حتی نتونستن یک اناتومی رو پاس کنند. تقصیر هم ندارند با این الفبا *******************ы***** ***********ы****ы*
    شما هم به نظرم تا متحمل ضرر 10-15 هزار دلاری نشدی یه کشور انگلیسی زبان برو. آسیا. آفریقا! هرجا ولی انگلیسی بخون. من تا الان غیر از دلالان محترم دانشجو کسیو ندیدم از پزشکی در روسیه خوندن کاملا راضی باشه. خودمم بار بندیلمو بستم بکنم برم یه جا دیگه از این خراب شده چیزی عاید ما نمیشه.
    امیدوارم موفق باشید.
    +من موریتانی پزشکی خوندن رو به روسیه ترجیح میدم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    سلام
    دوست من به فرض اینکه شما روسی فول هم باشید وقتی تمام رفرنس های به روز دنیا به زبان انگلیسی هستند روسی خوندن چه ارزشی داره؟
    فقط تحصیل به زبان روسی اندکی ارزانتر از انگلیسی هست.که بهتره شما پزشکی اوکراین به زبان انگلیسی بخوانید که از روسیه هم ارزانتر هست.
    سالی 13 میلیون تومان هزینه تحصیل.دانشگاه کارازین خارکف،کالج مائوپ کیف.رتبه جهانی 382
    هیچ ! صفر مطلق!
    اوکراینم همینه آقا . کشوری بردی که زبان مردم و جامعه هم انگلیسی باشه. پول دارید دهاتهای هند به انگلیسی شرف دارند به روسی خوندن.

نقل قول نوشته اصلی توسط prometheusss نمایش پست ها
    جریان فرستادن شما به دانشگاه روس زبان به این صورت هست که دانشگاه رودنظرفیتش پر شد. و دیگه اینکه شما هم احتمالا شرایطشو نداری و انا هم نمیتونن بفرستندتون به لومونسف در نتیجه از این راه حال های کلاشانه به شما ارایه میدن. زبان روسی نخون و روسیه رو انتخاب نکن. شاید برای یک روس خوب باشه برای من و شما ابدا مناسب نیست. در ضمن رفرنس های اینها برای زمان شوروی هست . خودت میدونی دیگه. وزارت بهداشت فانون گذاشته میشه در دانشگاههای غیر تایید عمومی خوند به شرطی تخصص ای تایید بخونی یا اینکه اجازه کار تو همون کشوری که خوندی بگیری مدرکتو تایید کنه. این همه کشور انگلیسی زبان! چرا روسیه؟ این همه کشور نرمال با شرایط آب و هوایی مناسب چرا روسیه بیشتر سال برف و ساعت 4 تاریکی! ؟ این پستها رو ماههای 4-5 ورودت به روسیه بخونبا ندامت پشت دست خواهی زد ومیگی چه کاری بود اخه؟ امسال دانشگاه سماشکو حدود 90 نفر ایرانی دندان وارد شدن. تازه دندون که سبک تره. حدود 70 -80 نفر که کلا افتادن یعنی حتی نتونستن یک اناتومی رو پاس کنند. تقصیر هم ندارند با این الفبا *******************ы***** ***********ы****ы*
    شما هم به نظرم تا متحمل ضرر 10-15 هزار دلاری نشدی یه کشور انگلیسی زبان برو. آسیا. آفریقا! هرجا ولی انگلیسی بخون. من تا الان غیر از دلالان محترم دانشجو کسیو ندیدم از پزشکی در روسیه خوندن کاملا راضی باشه. خودمم بار بندیلمو بستم بکنم برم یه جا دیگه از این خراب شده چیزی عاید ما نمیشه.
    امیدوارم موفق باشید.
    +من موریتانی پزشکی خوندن رو به روسیه ترجیح میدم.
    موافقم
    ولی پزشکی نمیشه هند خوند...فقط داروسازیش میشه.
    پزشکی مجارستان باز بهتره

Junior Member sia_1991 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رباتیک

سلام
    من 26 سالم و قبلا از علمی کاربردی کاردانی برق داشتم دیدم مدرکش بدرد نمیخوره دوباره از صفر کنکور دادم و حالا(فروردین 96) ترم 7 رباتیک هستم ولی علاقه اصلی من از همون اول هوافضا بود. در این زمینه یک هواپیما رادیو کنترل طراحی کردم و ساختم که صفر تا صدش رو خودم انجام دادم همچنین در حال ساخت یک هواپیما سرنشین دار هستم که تا تابستون آماده پرواز میشه. ولی فعلا هواپیما ها بصورت رسمی ثبت نشدن ولی فیلم پروازش موجوده. به نرم افزارهای انسیس، فلوئنت، سالید ورکس و متلب هم آشنایی دارم. آیا این ها رزومه محصوب میشه؟
    برای درخواست پذیرش در رشته هوافضا در مقطع کارشناسی ارشد باید چکار هایی رو انجام بدم؟ لطفا از صفر تا صدش رو توضیح بدید از کجا باید شروع کنم.
    راجع به هزینه ها هم یه تحقیقی کردم و صفه های قبلی رو خوندم ولی نمیدونم این ارقان مال چند سال پیشه.
    بهمن ماه آینده مدرکمو میگیرم کی باید برای پذیرش اقدام کنم؟
    برای تحصیل میخوام به زبان روسی تحصیل کنم و لی اصلا روسی بلد نیستم.
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sia_1991 نمایش پست ها
    سلام
    من 26 سالم و قبلا از علمی کاربردی کاردانی برق داشتم دیدم مدرکش بدرد نمیخوره دوباره از صفر کنکور دادم و حالا(فروردین 96) ترم 7 رباتیک هستم ولی علاقه اصلی من از همون اول هوافضا بود. در این زمینه یک هواپیما رادیو کنترل طراحی کردم و ساختم که صفر تا صدش رو خودم انجام دادم همچنین در حال ساخت یک هواپیما سرنشین دار هستم که تا تابستون آماده پرواز میشه. ولی فعلا هواپیما ها بصورت رسمی ثبت نشدن ولی فیلم پروازش موجوده. به نرم افزارهای انسیس، فلوئنت، سالید ورکس و متلب هم آشنایی دارم. آیا این ها رزومه محصوب میشه؟
    برای درخواست پذیرش در رشته هوافضا در مقطع کارشناسی ارشد باید چکار هایی رو انجام بدم؟ لطفا از صفر تا صدش رو توضیح بدید از کجا باید شروع کنم.
    راجع به هزینه ها هم یه تحقیقی کردم و صفه های قبلی رو خوندم ولی نمیدونم این ارقان مال چند سال پیشه.
    بهمن ماه آینده مدرکمو میگیرم کی باید برای پذیرش اقدام کنم؟
    برای تحصیل میخوام به زبان روسی تحصیل کنم و لی اصلا روسی بلد نیستم.
    با تشکر
    برای تحصیل میخوام به زبان روسی تحصیل کنم ولی اصلا روسی بلد نیستم...خیلی جالبه! خوب شما اول باید روسی بخونید بعد اقدام کنید که باز اصلا نمیصرفه. شما جایی برید که انگلیسی باشه.

Junior Member sia_1991 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رباتیک

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehast96 نمایش پست ها
    برای تحصیل میخوام به زبان روسی تحصیل کنم ولی اصلا روسی بلد نیستم...خیلی جالبه! خوب شما اول باید روسی بخونید بعد اقدام کنید که باز اصلا نمیصرفه. شما جایی برید که انگلیسی باشه.
    منظورم این بود که اول میخوام ببینم شانسی برای پذیرش دارم بعد شروع کنم به یادگیری زبان

سلام دوستان
    امیدوارم همه شما سالم سلامت باشید.
    دوستان گرامی خواهش می کنم از نوشتن مطالبی که اصلا ربطی به موضوع ندارد خودداری کنید!
    چرا چون به نظر من فقط دو گروه از آدم های میتونند در این قسمت از انجمن مطلب بنویسن و یا جواب بدن.

1. کسانی که در روسیه و یا یکی از کشور های روس زبان تحصیل و یا زندگی و یا کار می کنند.
    2. افرادی که می خواهند برای یکی از کشور های روس زبان اقدام کنند.

زیرا اون کسی که وارد این صفحه از انجمن می شود مطمئن باشید تمام فکراشو کرده که فرضا بخواهد برود روسیه بعد یکی که مثلا توی هند هست میگه نه روسیه بد فلان و غیره...... .
    دوستان عزیز گرامی همه کشور ها یک سری خوبی ها و یک سری بدی هایی دارند بدون استثناء این بستگی به شما دارد که ببنید کدام یکی ارزشش برای شما بیشترهست.
    مثال: یکی از همکارام می خواست اقدام کنه برای آمریکا رشته هوا فضا بعد از تحقیقی که انجام داد فهمید که روسیه خیلی از آمریکا بهتره در این زمینه و یا یکی دیگه از دوستام می خواست اقدام کنه برای دکترا شیمی در آلمان که اون هم بعد از بررسی های زیاد رفت روسیه. البته برعکسش هم خیلی زیادند که روسیه و کشور های روس زبان نمیان و میرن جای دیگه.
    البته به خود فرد هم بستگی دارد اگر کسی واقعا بخواهد برود کشوری که دوست دارد هر کسی که هر حرفی بزند بازم اون شخص میره.
    فقط یک نکته برای زبان روسی: اصلا وقتی شما وارد روسیه میشید فقط یک سال زبان روسی می خونید که این به نظر من از هر نظر بهتره زیرا شما یک سال توی یک محیط کاملا جدید دارید زبان همان کشور را می خوانید که این خیلی نسبت به کسانی که در کشور برای مدارک زبان انگلیسی اقدام می کنند که بگیرند بهتر هست و به معنی دیگه زبان شما به مراتب پیشرفت زیاد تری می کند.
    با تشکر فراوان از شما دوستان عزیز و گرامی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)